Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 24 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 24 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

+15
roxana ,mamica finuta
cecilia_7625
bebelusha18
anka9mai
amalia-carmen
Maria
teodoraion
elena
mona_mami
brigitta
scumpetea
paul_A
sandy
crina_oc
adriana
19 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de mona_mami Mar Dec 14, 2010 11:38 pm

adriana a scris:ma bucur mona ca ai primit premiul, abia asteptam sa il vedem cusut .... ma bucur ca i-am putut face o bucurie mamei tale Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
Adriana, draga ... pana la urma "mielul" acela chiar se va face "porc"!!! Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844 Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
Foarte frumos goblenul, Anka! :hug:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de Maria Mar Dec 14, 2010 11:50 pm

asteptam sa-l vedem gata cusut Anka Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de teodoraion Mier Dec 15, 2010 12:45 am

super,abia astept s a il primeasca si mama mea!! Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 870859
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de adriana Mier Dec 15, 2010 1:55 am

anka9mai a scris:
adriana a scris:ma bucur mona ca ai primit premiul, abia asteptam sa il vedem cusut .... ma bucur ca i-am putut face o bucurie mamei tale Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844 Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844 imi dai un miel Adriana

da anka, eram cu gandul la tine dar ma gandeam si la mona .... viteza fetele ..... oricum se apropie craciunul asa ca nu va strica un purcel Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de anka9mai Mier Dec 15, 2010 8:49 pm

ma multumesc si cu niste carnati Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Dec 16, 2010 3:07 pm

Super Anka , :hug: spor la treaba mamei tale , este priceputa cu adevarat Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 870859 si asteptam sa-l vedem terminat Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 634639 :itiofer:
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de adriana Vin Dec 17, 2010 7:34 am

teo , scumpetea nici o veste?..... voi ati primit premiile?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de sandy Vin Dec 17, 2010 2:56 pm

mama mea l-a primit ieri!!multumim mult!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de anka9mai Sam Dec 18, 2010 1:24 am

asteptam mamicile sa vina cu goblenurile cusute Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de scumpetea Dum Dec 19, 2010 3:11 am

Nu am primit inca...Doar ma stiti...cand il primesc cand vin sa ma laud cu el si sa va arat si voua poze! Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de adriana Vin Dec 24, 2010 5:32 pm

octavia ai primit premiul? asteptam confirmarea si pozele
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de jolinutza Vin Dec 24, 2010 5:43 pm

felicitari octavia!
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de scumpetea Vin Dec 24, 2010 9:56 pm

MUltumesc mult fetelor pentru felicitari. L-am primit si i-am facut deja poze...Astept sa aduca sotul laptopul sa le pot descarca si sa vi le arat si voua! Vrea sa ii multumesc inca o data Monei ca mi-a facut acest cadou. Intentionez sa mi-l pun sub :Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 1785621793 si sa ma prefac ca am fost cuminte si am primit cadou de la :moscraciun: Glumesc...Oricum e bucurie..Revin cu Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 531472
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Sam Dec 25, 2010 12:49 am

super Octavia :hug: te asteptam Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de scumpetea Sam Dec 25, 2010 8:32 pm

Am reusit sa fac poze desi aparatul meu foto e aproape in coma...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Si multumesc mult inca o data Monei si sponsorului nostru care ofera intotdeauna premii superbe! :moscraciun:
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de mona_mami Sam Dec 25, 2010 9:16 pm

Te pup, Octavia ... Ma bucur tare mult ca-ti place! Astept sa-l vad inramat! Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de celina74 Dum Dec 26, 2010 2:07 am

Felicitari scumpetea !... esti foarte talentat la cusut goblen ..te asteptam cu poze cand le termini
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de adriana Dum Dec 26, 2010 3:03 am

sa il cosi cu placere octavia si sa iti amintesti cu drag de noi Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de scumpetea Mier Dec 29, 2010 5:34 am

multumesc mult de tot fetelor! si sa fiti sigure ca vin cu el inramat...mai nou am sa vin cu o poza cu un goblen icoana pe care l-am dus la inramat si trebuie sa vina :hug:
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de crina_oc Mier Dec 29, 2010 6:27 am

felicitari! spor la cusut! Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de adriana Mier Dec 29, 2010 2:33 pm

abia asteptam sa o vedem octavia ..... spor la cusut in continuare Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de anka9mai Dum Feb 27, 2011 11:40 pm

anka9mai a scris:eu am primit premiul, multumesc din tot sufletului sponsorului si tie Adriana Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
un goblen tare frumos:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
p.s. eu nu prea am talent la cusut dar mama mea sigur il va coase repede,ea este esperta Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844
am venit cu poza goblenul pe jumatate cusut...mama mea se tine de el si in curand il termina:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de Maria Dum Feb 27, 2011 11:51 pm

foarte frumos Anka :sunflowers:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de adriana Dum Feb 27, 2011 11:52 pm

este superb anka .... felicitari mamei tale Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de mofturaki Lun Feb 28, 2011 1:23 am

e frumos, anka! felicitari mamei tale ca are rabdare sa faca asa ceva! eu una... n-as putea sa fac asa ceva nici sa ma picuri cu ceara!!! Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii**** - Pagina 3 Empty Re: Castigatoare concurs ****Toamna prin ochii de copii****

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum