Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 2466r05Ady.Biju

La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 Kaqpztbratari magice



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 69m8w9 Shop/candles



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 2moa4jsbiosens.ro



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 2ef53k2reginamaria.ro



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o cafea intre prietene(7)

+21
swe
mofturaki
popescumelinda
muraru raluca
mona_mami
roxana ,mamica finuta
brigitta
Rania
amalia-carmen
raruta
Raluca30
elena
adriana
crina_oc
paul_A
teodoraion
celina74
sandy
roxanik
anka9mai
Maria
25 participanți

Pagina 36 din 42 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Urmatorul

In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de anka9mai Dum Dec 05, 2010 5:19 pm

celina74 a scris:Foarte darnic Mosul anka!...cred ca ti-a luat-o Adriana inainte cu traditia ... la ea mosul a venit de ieri.
a da?? atunci ma bucur ca nu am stricat eu traditia La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de adriana Dum Dec 05, 2010 5:51 pm

buna fetele, sa va bucurati de cadouri anka ....
nu am stricat eu traditia fetele pentru ca nu a mai venit mosul la gabi ..... aseara vroia dulciuri si eu nu i-am mai dat , i-am zis ca ii aduce mosul .... atunci el a inceput sa urle si sa-mi zica ...... daca nu vrei sa imi dai ceva dulce eu iti zic , MAMI E O PROASTA!!!!!! ..... ATUNCI M-AM DUS LA EL IAM ALTOIT CATEVA PALME PESTE GURA SI LA FUND SI L-AM PEDEPSIT, FARA DESENE , LA COLT SI NU VA MAI VENI MOSU , l-am pus sa isi ia ghetutele de la geam si mosul nu va mai veni! ...... inca nu stiu ce sa fac, daca sai mai pun diseara cadouyl in ghetute,dar daca cedez el va face la fel si alta data stiind ca la un moment dat tot va primi ce isi doreste ...... cum sa procedez?
dimineata si-a cerut scuze i mi-a promis ca nu va mai zice asa ..... dar mereu isi cere scuze si promite, pana data viitoare!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de anka9mai Dum Dec 05, 2010 6:08 pm

eu zic sa`l lasi pedepsit si sa nu primeasca nimic in noaptea asta in ghetute....si eu sunt usor de induplecat dar de ceva vreme incoace cand e vb de pedeapsa pai pedeapsa este...daca ne lasam intimidati de ei nu rezolvam nimic si mai tarziu avem mai multe de tras cu ei
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de mofturaki Dum Dec 05, 2010 7:02 pm

off adriana, greu! nici nu stiu ce as face sa fiu in locul tau... dar, daca stau bine sa ma gandesc... cred ca as ceda! parca totusi.. o singura data pe an vine mosu'.... mai bine da-i alta pedeapsa!!! La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 251805
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 05, 2010 9:10 pm

buna fetelor!
sa te bucuri de cadouri Anka si in privinta lui Gabita nu stiu ce sa te sfatuiesc ,poate ar fii bine sa-l pedepsesti dar eu nu sunt un exemplu :bradulet:
si eu ii mai pedepsesc si pe urma dau inapoi :rencusania:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de celina74 Dum Dec 05, 2010 10:19 pm

adriana a scris:buna fetele, sa va bucurati de cadouri anka ....
nu am stricat eu traditia fetele pentru ca nu a mai venit mosul la gabi ..... aseara vroia dulciuri si eu nu i-am mai dat , i-am zis ca ii aduce mosul .... atunci el a inceput sa urle si sa-mi zica ...... daca nu vrei sa imi dai ceva dulce eu iti zic , MAMI E O PROASTA!!!!!! ..... ATUNCI M-AM DUS LA EL IAM ALTOIT CATEVA PALME PESTE GURA SI LA FUND SI L-AM PEDEPSIT, FARA DESENE , LA COLT SI NU VA MAI VENI MOSU , l-am pus sa isi ia ghetutele de la geam si mosul nu va mai veni! ...... inca nu stiu ce sa fac, daca sai mai pun diseara cadouyl in ghetute,dar daca cedez el va face la fel si alta data stiind ca la un moment dat tot va primi ce isi doreste ...... cum sa procedez?
dimineata si-a cerut scuze i mi-a promis ca nu va mai zice asa ..... dar mereu isi cere scuze si promite, pana data viitoare!

Adriana , am citit o data un articol scris de un psiholog referitor la pedepsele pentru copii...niciodata sa nu-l pedepsesti cu lucruri care se intampla doar o data pe an....exemplu : ziua de nastere.....si Mos Nicolae si Mos Craciun intra in aceiasi categorie...chiar daca a fost obraznic , el a asteptat ziua asta de mult timp..si parerea mea e ca nu trebuie sa-l pedepsesti cu asta....gasesti tu alta modalitate de a-l pedepsi si sa ramai ferma in hotarare.
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de mona_mami Dum Dec 05, 2010 10:56 pm

Buna fetelor! Vin si eu la o cafea ... tarzie!:La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 2823906774 Si la noi "Mosii bunici" cu venit deja de ieri! La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129 :moscraciun:
Adriana, ce-ar fi sa-i spui lui Gabita ca Mosul ii va lua in considerare greselile doar la anul ... pana atunci sa fie cumintesi sa uite Mosul ca a facut boacane ... :christmas:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 05, 2010 11:03 pm

buna Mona :salutare
nici Gabita nu mai crede in explicatiile astea,pana la anul mai este mult :moshorn:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de roxanik Dum Dec 05, 2010 11:18 pm

buna seara fetele....ce faceti? cum a-ti petrecut wekeend-ul? La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129 :salutare
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 05, 2010 11:24 pm

buna seara Roxanik La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129
bine multumim,acum il asteptam pe mos Nicolae :La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 1785621793
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de celina74 Dum Dec 05, 2010 11:28 pm

:mosdansator: :poinsetia: si noi il asteptam.... abia astept sa-i vad reactia alexiei maine :moscraciun:
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de mona_mami Dum Dec 05, 2010 11:34 pm

Lavinia, o tot indesa pe Sfefi (papusa) in papucul de casa ... SI le-a strans pe toate jucariile ! Asteptam si noi reactiile de dimineata de la ceilalti mosi ... Ca bunicii s-au grabit! :omdezapada:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 05, 2010 11:38 pm

si la noi s-au anuntat finii in vizita ,sigur vine mosul mai devreme in seara aceasta La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129 :moscraciun:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de popescumelinda Dum Dec 05, 2010 11:40 pm

buna fetelor...eu m-am cam grabit sa-i iau Larisei jucarii si dulciuri,iar cand am venit acasa l-ea si vazut,deci numai puteam sa nu i le dau,dar iam explicat inainte sa i le iau ca daca nu e cuminte Mosul numai vine la ea si nu-i aduce nimika,iar cand am venit cu cadourile...zicea socrela ca astepta la usa,adika mereu se uita daca vine mama si tati...astepta cu mare drag sa vada ce-i aducem....am facut si cateva poze,dar inca nu le-am scos..o sa revenim cu ele mai tarziu.....va pupik...acum trebuie sa fcem putin curat... La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de brigitta Lun Dec 06, 2010 12:06 am

buna seara fetelor La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129
ce mai faceti?
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de Maria Lun Dec 06, 2010 12:18 am

buna seara si voua!
ce mai faci Eva?sunteti bine caci nu ai mai intrat? :hug:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de raruta Lun Dec 06, 2010 12:37 am

Buna seara fetelor! A venit mai devreme Mosul la voi? Noi il vom astepta in noaptea asta. Pregatim o ciorbita, facem putina ordine si ne vom lustrui frumos ghetutele!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de anka9mai Lun Dec 06, 2010 12:49 am

buna seara va zic si eu fetele...eu sunt la fel de indispusa fug
nu am facut nimic week-end`ul asta desi am fost libera, am avut o stare foarte nasoala fug
ma bucur ca toti ati fost cumintei si il asteptati pe Mos Nicolae ...asa cum va zis la noi a venit mai devreme cu o zi dar din pacate nu am facut poze,cum v`am zis nu am chef de nimic zilele astea La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 9955
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de paul_A Lun Dec 06, 2010 1:23 am

Buna seara fetele!! La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129

ce faceti? si la noi a venit mosul mai devreme, la toti La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 943159

am facut si poze, o sa le pun maine La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 834591
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de adriana Lun Dec 06, 2010 1:34 am

buna fetele, binenteles ca am cedat, astazi am fost la fratale meu, am impodobit si acolo bradutul, rebeca i-a aratat lui gabi cadoul care i la adus mos nicolae, gai a inceput sa planga si a zis ca vrea si la el sa vina, mi-a promis ca nu mai vorbeste asa si l-am iertat .... dar nu il mai las sa se uite pe carton, in aceasta seara il scoatem definitiv ..... deja i-am dat cadourile cand era el inb baie i le-am pregatit repede si a fost foarte bucuros ca a venit mosu si la el .....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de anka9mai Lun Dec 06, 2010 2:20 am

trebuie sa ii da`ti o pedeapsa ca sa simta ca a gresit...si daca lipsa desenelor e o pedeapsa drastica pt el at sa faci bine si sa nu cedezi si de data asta..
eu sunt obosita de parca am lucrat zilele astea, maine dimineata nu stiu cum ma voi trezi,am doare capul f tare de la pranz...toate ma dor, nu stiu cei cu mine
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de Maria Lun Dec 06, 2010 2:39 am

ce copii cumintii si pe la noi a venit mosul de la finii iar acum se gandesc daca mai vine si pe acasa pe la ei :La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 1785621793
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de elena Lun Dec 06, 2010 3:24 am

Buna fetele La o cafea intre prietene(7) - Pagina 36 869129 vad ca la unele deja a poposit mosul :moscraciun: Il asteptam si noi in noaptea asta sa vina..adica cei mici il asteapta, la ei o sa vina :mosdansator:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de mofturaki Lun Dec 06, 2010 4:38 am

buna seara, se pare ca numai copii cuminti pe aici. Adriana, sa stii ca ma bucur ca a venit mosu' si la Gabita... merita, ca vorba aia, o data pe an vine mos Nicolae...

si la noi , adica la fetite a venit astazi un pic de mos, de la o prietena de-a noastra, si maine mai vine inca o tura....
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de celina74 Lun Dec 06, 2010 1:02 pm

Buna dimineata !...azi ne-am trezit devreme, Alexia are febra ...a racit , sau mai repede a luat virusul de la fratele ei , el o imbolnaveste de fiecare data fug ...saracuta asa bolnavioara s-a bucurat ca a venit mosul...acum e treaza se joaca si se uita la desene
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene(7)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 42 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum