Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 2466r05Ady.Biju

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Kaqpztbratari magice



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 69m8w9 Shop/candles



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 2moa4jsbiosens.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 2ef53k2reginamaria.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o cafea intre prietene!!!(21)

+22
larra
tunde
mona_mami
nadvio1973
brigitta
Raluca30
swe
Elena23
celina74
crina_oc
amalia-carmen
elena
teodoraion
sandy
mofturaki
cecilia_7625
roxanik
roxana ,mamica finuta
anka9mai
alinagherman
adriana
Maria
26 participanți

Pagina 8 din 43 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Urmatorul

In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 21, 2011 10:29 pm

bUNA TUTUROR,
Mi -a zis ieri mami Sandy de nasicu Culaie..
Mona, nu pot sa cred!!! saraca de tine si de Roby -boy!!cum ati rezistat!? si eu ma plangeam de cateva zile xde temperatura..uffffff
O am pe bia acasa cu temperatura...sper capana maine sa fie mai bine sa nu lipseasca mult de la scoala!


Va pup! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 22, 2011 12:01 am

buna fetele , am reusit si eu sa tarmin cat de cat cu gatitul ....mai am tocanita de cartofi in cuptor si gata .....
mona imi pare tare rau pentru micuta , acum este bine?
multa sanatate bia ....si gabi tuseste si il am de cateva zile pe erdomed ....vad ca ii marge bine
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mar Noi 22, 2011 12:04 am

SANATATE LUI Gabita si Biancai
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 22, 2011 12:12 am

multumim ceci , tu ce mai faci? cum te mai simti?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de mona_mami Mar Noi 22, 2011 12:18 am

Multumesc fetelor! Ce sa zic, din punct de vedere medical e chiar OK, insa e foarte agitata si stresata! de cand am venit plange pentru orice! Credeam ca daca ii vede pe tati si Adela se va linisti, insa nu, ea tot pe mami o vrea! Sunt epuizata! Si atat plange!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mar Noi 22, 2011 12:29 am

buna seara fetelor,noi suntem ok,copii bine ,Larisa are o poezie pt serbare si io repeta de zor lui denis si el mititelul ii zice intruna ,,da,, da da

e o atmosfera placuta cu ei in casa bine sanatosi,se joaca impreuna mai ales k si Denis a luat-o ff bine in picioare
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de roxanik Mar Noi 22, 2011 1:01 am

buna fetele...buna ceci!!!1 ma bucur k sunt copiii bine si se joaca frumos!!! noi ink nu avem poezie de serbare!!!
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Maria Mar Noi 22, 2011 2:55 am

BUNA SEARA!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de sandy Mar Noi 22, 2011 3:10 am

multumesc fetelor..La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 693395

Mona ,sper sa fie ultima data cand mergeti ptr asa ceva la spital,,saracuta Lavi!!,,si de tine nu mai spun!!...La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 693395..sa treaca..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de mona_mami Mar Noi 22, 2011 3:20 am

Buna seara, va spun si eu! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
Sper, Sandy, sa nu se mai repete acest episod! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Noi 22, 2011 4:12 am

mona,multa sanatate!

eu astept sa intre sotul pe mess...e in cipru...zicea ca sunt 18 grade si lumea sta la plaja...dar el nu merge ca nu ii place fara mine!!!!!!!!!!!!! :soare:

va doresc zile frumoase...am pus poze la album de la intalnirea cu lili!

amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de mona_mami Mar Noi 22, 2011 1:55 pm

Buna dimineata! Imi era dor de o cafea virtuala! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 268808
Multumesc Amalia! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 867249
Mai bantui si eu pe aici sa vad ce ati mai facut! O zi minunata sa aveti! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Maria Mar Noi 22, 2011 2:40 pm

Buna dimineata!!
imi pare rau pentru Lavinia Mona,saracuta de ea,te inteleg,stiu cum e de greu,nici macar pe holurile spitalului nu e bine sa astepti pentru ceva ,dar sa mai stai internata cu ea atata timp La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
sanatate multa si multi puupici sa nu mai ajungeti la spital niciodata La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
va astept la o cafea :33:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de mona_mami Mar Noi 22, 2011 2:49 pm

Buna, Maria draga! Multumesc pentru gandurile placute! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129 Groaznic a fost, mai ales cu firea ei! Facea taraboi mereu, cred ca-ti imaginezi! Insa, ieri, cand am ajuns acasa, a fost foarte agitata, parca era traumatizata, draga de ea. Si asta noapte plangea si zicea 'nu, nu vreau!'! Probabil se gandea la injectii! Sper sa nu mai ajungem la spital! Nici pe Adela nu am vazut-o zilele acestea, iti dai seama?! Al meu venea sa-mi lase bagajele la usa holului, sa nu-l vada Lavinia, ca altfel nu scapa de urletele ei! Plangea si la telefon cand ii auzea vocea! Sau pe Adela! Of, ce greu a fost! Dar a trecut, si acum ne recuperam ... chestia e ca tot la mami vine, tati si Adela sa fie doar prezenti! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de alinagherman Mar Noi 22, 2011 2:54 pm

neata si sanatate multa laviniei si tie putere sa rezisti La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 42

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 22, 2011 3:01 pm

neata fetele , la cafeluta sunt si eu La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 4508
imi pare foarte rau mona , imi imaginez cat ii este de greu , nici nu vreau sa imi imaginez , eu am fost o singura data cu gabi in spital cand avea doar 2 saptamani si mi-a ajuns ..... multa sanatate micutei La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de mona_mami Mar Noi 22, 2011 3:19 pm

Multumesc fetelor dragi, acum s-a trezit, plec sa-i fac ceva de mancare! Mai vorbim! O zi minunata sa aveti! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de roxanik Mar Noi 22, 2011 3:54 pm

neata fetele , la cafeluta sunt si eu :33:
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Maria Mar Noi 22, 2011 3:59 pm

neata Roxi :33:
O zi placuta si voua Mona La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 235198
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mar Noi 22, 2011 5:03 pm

buna fetelor,eu acum am ajuns acasa mi-am facut o cescuta de cafea si o savurev aici,va citesc din urma si ii doresc numai bine si sanatate Laviniei

am fost in Real-vitan si iam luat Larisei pt Mos o bucatarie de jucarie utilata cu de toate,cesti de ceai,tacamuri,farfurii,etc.;iam mai luat o pijama ,o bluzita roz cu manecute albe si o punguta de bombonele

am vrut sa-i iau si o papusa,,ciciobelo,, dar no avea,asa k o sa mai caut sa-i iau si papusa
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 22, 2011 5:22 pm

buna ceci .... in real as vrea si eu sa merg si sa ii cumpar lui gabi jocul nu te supara frate .... ai vazut cumva au aparut si globulete?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mar Noi 22, 2011 6:09 pm

da Adriana erau si brazi impodobiti,globulete albe,rosii,beteala........dulciuti,cozonaci italinenesti-panetone

era si ,,nu te supara frate,, fel de fel de jocuri
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Noi 22, 2011 6:31 pm

Buna fetele mele La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129 La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129 La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 869129 :hug: :hug: :hug: sunt si eu alaturi de voi la un ceai cald La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 693395 La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 694215
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de crina_oc Mar Noi 22, 2011 8:36 pm

Buna fetelor! :ding: Tocmai am ajuns de la servici, beau un 3 in 1 si ma apuc de treaba.
Va doresc o dupa-amiaza frumoasa!
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 22, 2011 9:45 pm

buna tuturor!!!
multa sanatate tuturor!
va pup!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 8 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 43 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum