Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 2466r05Ady.Biju

Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" Kaqpztbratari magice



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 69m8w9 Shop/candles



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

+16
Raluca30
crina_oc
mofturaki
amalia-carmen
sandy
nadvio1973
brigitta
roxana ,mamica finuta
teodoraion
cecilia_7625
alinagherman
adriana
anka9mai
elena
mona_mami
Maria
20 participanți

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Anunt Concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Sam Dec 03, 2011 12:52 am

Va invit din nou la concurs in perioada 2.12.2011-2.01.2012,deci incepem anul acesta si teminam anul viitor Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
Tema concursului:cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun scrisa de copii vostrii bineinteles cu ajutorul vostru sau ce semnificatie are Craciunul in familia voastra,toate acestea pot fii insotite de fotografii dar care nu vor fii obligatorii.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Premiile vor consta in prelucrari realizate de mine si printate apoi trimise castigatoarelor,acestea vor fii in numar de trei.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Castigatoarele se vor desemna de catre fetele participante(aici am preluat modelul Monei)prin punctarea activitatii de la acest topic pe perioada concursului a fiecarei concurente.

Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 867249 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 867249 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 867249
Va astept sa participati in numar cat mai mare!!









Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de mona_mami Sam Dec 03, 2011 2:00 am

Super Maria! Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129 Multumim! Ador sarbatorile de iarna ...
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de elena Sam Dec 03, 2011 2:35 am

Facem poze cu scrisorica si venim, multumim de concurs Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Sam Dec 03, 2011 2:36 am

va astept cu mare drag Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de mona_mami Sam Dec 03, 2011 2:43 am

Eu acum sunt la capitol invers ... de scris scrisoarea din partea Mosului! Pe bune! Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de elena Sam Dec 03, 2011 2:48 am

eii Mona ! eu le-am spus ca Mosul nu le trimite scrisoare ca raspuns, numai cadoul ...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de anka9mai Sam Dec 03, 2011 7:17 am

daca am fost cuminti indraznim sa ii scriem lui Mosu`...multumim pt concurs Maria Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Sam Dec 03, 2011 12:46 pm

multumim mult maria pentru concurs ..... ii va scrie si Gabi mosului ..... eu nu mai am loc de el Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de alinagherman Sam Dec 03, 2011 2:13 pm

foarte frumos concursul ..eu l-am amenintat intr-o zi ca-i scriu eu mosului ca nu-i cuminte ...asa ca sa vad cu ce scrisoare vin la concurs Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
multumim maria de sponsorizare Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Sam Dec 03, 2011 3:05 pm

va astept cu tot felul de scrisori si lucruri inedite,puteti si voi sa scrieti mosului Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Sam Dec 03, 2011 3:32 pm

venim, venim maria , noi chiar astazi aveam programat sa ii scriem mosului Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Dec 03, 2011 5:39 pm

multumim Maria de concurs
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de teodoraion Sam Dec 03, 2011 6:26 pm

super, concurs, super punctare! Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Sam Dec 03, 2011 7:52 pm

super concurs Maria, negresit vom face scrisori Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129 super concurs , frumoasa tema ..........
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Sam Dec 03, 2011 11:51 pm

gabi ii canta mosului



si cateva pozici
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de brigitta Dum Dec 04, 2011 1:51 am

frumos concurs Maria!!!!!!!!!!!
Gabi ce frumos scrii si canti Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de cecilia_7625 Dum Dec 04, 2011 1:53 am

sa-ti aduca Mosu tot ce ai sc pe sc Gabita k esti un scump
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de nadvio1973 Dum Dec 04, 2011 1:58 am

Gabi,super cintaret.....mosul va fi foarte darnic cu tine.....nu i asa Adriana? Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Dum Dec 04, 2011 2:41 am

Scrisoare catre Mos Craciun

Astazi am auzit la scoala,o colega ce nu stia ce este Craciunul,si Mos Craciun,am fost trist,am mers acasa si i-am povestit mamei,ca Nini,nu a primit niciodata un cadou de Craciun,la gradi parintii nu au dus-o,,deci nici acolo nu le-a intalnit!!...
M-am hotarat sa-i dau din jucariile mele,desi tot nu inteleg ,,cum la ea nu a ajuns Mosul nici macar o data??...si la mine nu a lipsit in nici un an!!...cu ce gresise??atunci mami mi-a explicat ca ptr a veni mosul,,nu e nevoie doar sa fim cuminti,,ci e nevoie sa ai parinti sau bunici,,carora sa le pese de tine.
Pe langa ce-mi doresc de Craciun,,am zis mai putine,,decat aveam eu in cap...am zis doar o punga de pufuleti si o jucarie,,dar sa-i aduca si lui Nini ceva..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 740747
Si in acea noapte,m-am rugat,,si la sfarsit,,am cerut la Doamne-Doamne,sa-i dea la toti copiii ,parinti carora sa le pese.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 04, 2011 2:55 pm

bravo Gabita ,sa vina mosul cu tot ce ti-ai dorit mos:
frumoasa scrisoarea Sandy si emotionanta in acelasi rand Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 118545561
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Dum Dec 04, 2011 2:58 pm

multumim fetele Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
foarte emotionanta scrisoarea sandy .....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Dum Dec 04, 2011 3:01 pm

mc fetelor,,da,,din pacate,,,Nini,,e un copil,,incredibil,,de bun,de cuminte,de puternic!!,,,e foarte micuta,,fata de restul coolegilor,,se vede ca acasa,,nimeni nu se uita sa vada ce are de scris,,daca scrie...etc,,e tratata,,dur...,,,a fost batuta cu biciul intr-o zi de asa zisul tata,,,doar ptr ca a intarziat acasa..: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 955206 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 955206 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 955206 ...e monstruos ce se intampla,,am aflat ca singura care o trateaza foarte frumos e bunica,,insa tatal nu-i da voie sa mearga prea des,,bunica i-a fc primul tortulrt,,de ziua ei!!..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Dum Dec 04, 2011 3:14 pm

este foarte trist sandy , insa din pacate sunt foarte multi copii in situatia ei
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Dum Dec 04, 2011 3:16 pm

Asa este!!!,,de cate ori merg dupa Criss,,sa-l iau acasa,daca trece pe langa mine si nu ma imbratiseaza,,,se intoarce fuga inapoi,,si zice am uitat ceva...si ma imbratiseaza..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 693395..e o scumpica!!,,,o frumoasa,,nu stiu cum sa nu iubesti o asemenea fiinta!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 04, 2011 3:17 pm

duce lipsa de afectiune saracuta si o cauta unde o gaseste Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum