Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

+15
paul_A
alinapopa1969
amalia-carmen
ari05
Maria
celina74
popescumelinda
monica_2008
adriana
teodoraion
mona_mami
paula_mami
panky(Laura)
deriana
STEF30IASI
19 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de ari05 Vin Oct 30, 2009 3:50 am

bravo cuscra ! ai noroc ca ai ajutoare :pupicei: de-aia vreau eu musai si o fetita.. .sa ma ajute si pe mine cineva, ca baietii astia ai mei... CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Oct 30, 2009 4:34 am

ari05 a scris:bravo cuscra ! ai noroc ca ai ajutoare :pupicei: de-aia vreau eu musai si o fetita.. .sa ma ajute si pe mine cineva, ca baietii astia ai mei... CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974

pune-i la treaba ,...nu te da batuta ..... :pupicei: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534 :pupicei:
cum sa nu te ajute .....???...nu e frumos .....trebuie sa o ajute pe mami ......tati trebuie sa dea exemplu .....
la mine a mers ..... CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534 CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534 CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 30, 2009 4:06 pm

ocmai la tine ma gandeam stef ca tu ai baieti dar andrei te ajuta..deci se poate..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Oct 31, 2009 1:04 am

teodoraion a scris:ocmai la tine ma gandeam stef ca tu ai baieti dar andrei te ajuta..deci se poate..

noi , eu cu sotul am convenit ca sa il invatam pe andrei de toate .......si atunci tati trebuie sa fie cel care da exemplu ......in principal.....
baiatul , se i-a dupa tati ........si dupa mami .....
si atunci il invatm de toate , face ceea ce facem noi......se i-a dupa noi ....

faceti si voi la fel ......faceti totul din joaca .....si incet , incet ii invatati de toate ......



:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de claudia_mami Sam Oct 31, 2009 3:32 am

super concurs mi se pare ca merge si saitu altfel
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de adriana Sam Oct 31, 2009 3:45 am

bine ai revenit claudia mami....asteptam poze si cu micuta ta....cum altfel ti se pare site-ul? CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Oct 31, 2009 9:36 pm

STEF30IASI a scris:
ari05 a scris:bravo cuscra ! ai noroc ca ai ajutoare :pupicei: de-aia vreau eu musai si o fetita.. .sa ma ajute si pe mine cineva, ca baietii astia ai mei... CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974

pune-i la treaba ,...nu te da batuta ..... :pupicei: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534 :pupicei:
cum sa nu te ajute .....???...nu e frumos .....trebuie sa o ajute pe mami ......tati trebuie sa dea exemplu .....
la mine a mers ..... CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534 CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534 CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534

:pupicei: :pupicei: :pupicei:

si cum ai procedat Stefi ? CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534

eu si azi m-am certat cu al meu ca s-a luat de dimi si a plecat de acasa... nui zic ca avea trebuir de rezolvat... dar el uita sa mai vina inapoi cu orele... si atunci ma turez eu...
inainte de casatorie, le faceam si noi toate impreuna, curat, mancare, spalat vase, etc... ei ... dupa nunta... CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974 tot mai putin... de fapt a cam incetat sa ma ajute dupa ce am nascut si am intrat in CIC... crede ca dk stau acasa cu copilul, frec menta toata ziua CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974 sincer nu stiu cum sa-l mai mobilizez sa faca macar curat, ca m-am saturat sa tot strig pe el...
de ajutat, ma ajuta Darius... hihihi... dragu lu' mama... ma ajuta si el cum stie... trebuie sa caut un filmulet, in care se chinuia el sa aspire CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 199844 e mortal CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 199844 si dk imi dai voie, o sa-l postez aici, dar in afara concursului, normal, ca noi nu participam :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 31, 2009 9:43 pm

si al meu zice ca sunt platita sa am grija de copil si ma enerveaza la culme de parca educatia trebuie s-o dea numai mama sau statul te plateste pt asta..in fine...
de ajjutat ma ajuta cand are toane si deseori..da cu aspiratorul..asseaza lucruri..intinde lucruri pe sarma..face orice in afara de spalat vase..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Oct 31, 2009 9:55 pm

al meu spala vasele... asta pana cand nu demult am lasat vasele nespalate in chiveta de s-a facut ditamai mormanu ... si cand a incercat sa comenteze ceva ... CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974 moamaaa ce teoria lu' peste i-am tinut CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534
totusi trebuie sa recunosc ca fata de sotii prietenelor mele, ma ajuta mult mai mult...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de scumpetea Dum Noi 01, 2009 2:26 am

Vai fetelor asa e si al meu.Pana sa intru in concediu pentru ingrijirea copilul facea de toate (inclusiv sapalat de vase).Acuma trag de el sa faca una alta ca are impresia ca stau toata ziua si tai frunze la caini. El are serviciu saracu si ii obosit CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974 si apoi "mama ii mama" si "de aia va plateste statul" CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 16974
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Noi 01, 2009 10:25 pm

sunteti totale...ia mai luati-i la scarmanat...sa vada cum e dc nu faceti nimic,asa cum cred ei!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Noi 01, 2009 11:34 pm

ari te astept si pe tine , cat mai ai timp ...adica azi si maine ... sa pui pozele ....de ce sa nu participi ....???
ai voie , oricare din voi are voie , daca e in tema concursului ....

:pupicei: :pupicei: :pupicei:

cat despre cum ii pun eu la treaba ......asa l-am educat inca de cand era la mama lui acasa .......
iar cand ne-am casatorit , la fel ....ma ajuta la ce e nevoie ....nu conteaza ...mancare , curatenie . etc .....
cand l-am nascut pe andrei , numai el m-a ajutat , ...la orice ......
si de atunci ....facem totul impreuna , mancare , curatenie , spalat vase sau covoare , ....orice e nevoie .....

:pupicei: :pupicei: :pupicei:


haideti fetelor cu poze , azi , ca de luni incepe votarea .......!!!! :pupicei:


:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 02, 2009 4:43 am

eeeiiii... nu particip Stefi , le las pe fete :pupicei: cum am mai scris, al meu nu prea ma ajuta, in concluzie nu am nici o poza care sa se incadreze in tema... doar Darius ce ma mai ajuta, sau incearca sa ma ajute CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 377534 , dupa cum se vede in filmuletul urmator...
CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 Th_Picture215
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 02, 2009 4:49 am

ai un baiat tare harnic Laura! la sotul tau trebuia sa-i faci poza aseara cand repara masina de spalat CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 02, 2009 5:00 am

ooo da Marisa, ai dreptate ... pfoaaaa si nu m-am prins... sa-i pozez pe amandoi... Darius cu fatzuca lui nevinovata (ca doar el stricat masina CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 199844 ) si al meu nervos ca nu-i dadea de cap, si a rezolvat-o cu un pumn CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami  ( tati si copilasul ) ? - Pagina 5 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Noi 02, 2009 5:14 am

pe ultima suta,cineva?
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Noi 02, 2009 12:54 pm

foarte harnicutz Darius! :pupicei: si :tort: daca il lasa mami!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Noi 02, 2009 4:17 pm

felicitari pentru darius !!!!!ari :pupicei:
e foarte harnicut , piticul ....foarte bine ....asa si trebuie ......invata-l de toate ....sa stie sa faca ..... :pupicei:
:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: CONCURS NOU :Cum o ajutam pe mami ( tati si copilasul ) ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum