Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

+30
margelute- Anda
mona_mami
kamkrys75
victoradrian
lilique
theodora
alyna
narcy
adriana_1
paul_A
roxanik
alinapopa1969
deriana
AlinaS
pupkiss
macoveianca
STEF30IASI
panky(Laura)
celina74
paula_mami
ioanamanuela76
amalia-carmen
Maria
ari05
florares
adriana
scumpetea
elena
buburuza
teodoraion
34 participanți

Pagina 3 din 27 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 29, 2009 12:42 am

stef problema e ca ma doare urechea si tot maxilarul..de asta am mers ca altfel nu mergeam asa aiurea...ma interesez poate merg undeva cu trimitere

elena a scris:imi pare tare rau Teo, si cat e de dureros pana iese...mie mi-au dat acum, de curand doua masele de minte, dar una e deja sparta, trebuie sa merg si eu sa o dau afara....


asa este e elena e dureros ...ma doare toata partea dreapta...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de pupkiss Joi Oct 29, 2009 12:44 am

buna tuturor :*:* :pupicei:
pupkiss
pupkiss
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 33

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Oct 29, 2009 1:08 am

teodoraion a scris:stef problema e ca ma doare urechea si tot maxilarul..de asta am mers ca altfel nu mergeam asa aiurea...ma interesez poate merg undeva cu trimitere

elena a scris:imi pare tare rau Teo, si cat e de dureros pana iese...mie mi-au dat acum, de curand doua masele de minte, dar una e deja sparta, trebuie sa merg si eu sa o dau afara....


asa este e elena e dureros ...ma doare toata partea dreapta...

in cazul acesta , chiar trebuie sa mergi la medicul stomatolog sa faci extractia .....eventual iti face o radiografie inainte ......
cel mai bine ,......
nu e de joaca cu maselel sau dintii ......
mare grija fetelor .......se poate chiar muri de la o infectie netratata .....sau alte probleme ...abandonate ....
:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 29, 2009 1:20 am

pupkiss a scris:buna tuturor :*:* :pupicei:

bun venit iustina


stefi am fost la stomatolog azi dar nu s--a bagat a zis ca trebuie sa merg la chirurg dentar....o sa merg la spitalul de stomatologie
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Joi Oct 29, 2009 2:47 am

oofff teo ce nasol :lacrimi: da r nu poti sa i iceri doctorei de familie trimitere ? si mergi la astea de stat, unde nu se plateste...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de macoveianca Joi Oct 29, 2009 4:58 am

off,teo,cred din pacate ca stomatologii chiar sunt cei mai avari dupa bani,astia nu iarta,nici nu se apuca de treaba pana nu scot,dar nici asa nu sta,durerea e infernala si le strica pe toate,sa vezi ce am eu in gura....relicve de razboi Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 377534
pe maine la cafeluta,acum nu mai pot sta,i-am dat lui alexut peritol si...stiti cum e,sper sa trecem cu bine noaptea...
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de celina74 Joi Oct 29, 2009 1:27 pm

Buna dimineata Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 4527 ...
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 29, 2009 2:01 pm

neata fetele...am venit si eu la cafeluta, vreau sa ma apuc sa fac mancare....dar deocamdata imi savurez cafeluta Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 4527
teo imi pare rau ca nu ai rezolvat cu stomatologu si trebuiesa mergi si la chirurg....poate totusi vortrece durerile si nu va mai fi cazul sa ajungi si acolo....pupici
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Joi Oct 29, 2009 2:38 pm

Neata , va invit la o cafeluta
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Capuccinojpgw600
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de Maria Joi Oct 29, 2009 2:39 pm

buna dimineata!
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Coffmed
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Oct 29, 2009 2:49 pm

ari05 a scris:Neata , va invit la o cafeluta
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Capuccinojpgw600
wow ce bine arata laura cafeluta,vin cu placere la o cafeluta Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 4527
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de AlinaS Joi Oct 29, 2009 3:57 pm

am sosit si eu alaturi de voi la o cafea..macar virtuala ca nu sunt bautoare de cafea....sper ca ma primiti... ☕
AlinaS
AlinaS
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de macoveianca Joi Oct 29, 2009 4:13 pm

si eu,c-am tarziu dar vad ca mai este cafea pe aici...
off,chiar am ajuns dimineata la 6 la spital,iar branula,iar aerosoli iar....acum si piciorul si manuta.....cand a auzit ce tratament ii da mi-a zis,,chiar nu intelegi ca m-am saturat...?"si-a dat seama ca ii pune branula...am noroc ca m-a lasat acasa ,fiind in ghips si am o prietena asistenta si ii face ea ,dar ma duc in fiecare zi la aerosoli,ma dor mainile de nu mai pot...
o zi minunata va doresc!
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 29, 2009 4:26 pm

AlinaS a scris:am sosit si eu alaturi de voi la o cafea..macar virtuala ca nu sunt bautoare de cafea....sper ca ma primiti... ☕

sigur ca te primi nici eu nu beau cafea dar sunt prezenta mereu cu fetele aici

macoveianca a scris:si eu,c-am tarziu dar vad ca mai este cafea pe aici...
off,chiar am ajuns dimineata la 6 la spital,iar branula,iar aerosoli iar....acum si piciorul si manuta.....cand a auzit ce tratament ii da mi-a zis,,chiar nu intelegi ca m-am saturat...?"si-a dat seama ca ii pune branula...am noroc ca m-a lasat acasa ,fiind in ghips si am o prietena asistenta si ii face ea ,dar ma duc in fiecare zi la aerosoli,ma dor mainile de nu mai pot...
o zi minunata va doresc!

offff anca imi pare rau..cred si eu bietul copil ca nu mai suporta..
cand ai timp sa scrii aici mai multe despre voi ca sa cunoasca si fetele situatia ca eu te cunosc de ceva timp
:pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de AlinaS Joi Oct 29, 2009 4:51 pm

mersi....pupici fetelor...si sanatate multa puiului anca
AlinaS
AlinaS
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de elena Joi Oct 29, 2009 5:11 pm

Neatza fetelor, beau si eu un ceai cu voi,sunt racita raaau !oof
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de deriana Joi Oct 29, 2009 5:17 pm

Elena multa sanatate !
acum ca mi-am reparat calc iti arat poza cu Daria cand isi face motul cum zice ea
cand era mai mica noi tineam bineronul si ea se juca cu parul, acum il pune plapuma si cu cealalta mana invarte parul
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 100_1597-1
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 29, 2009 6:00 pm

multa sanatate elena..mie parca mi-a mai trecut maseaua..poate scap fara cutit..sa iasa si o sa am mai multa minte Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 377534:

cathy e super smpatica daria/...hoata rau
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Joi Oct 29, 2009 11:19 pm

macoveianca a scris:si eu,c-am tarziu dar vad ca mai este cafea pe aici...
off,chiar am ajuns dimineata la 6 la spital,iar branula,iar aerosoli iar....acum si piciorul si manuta.....cand a auzit ce tratament ii da mi-a zis,,chiar nu intelegi ca m-am saturat...?"si-a dat seama ca ii pune branula...am noroc ca m-a lasat acasa ,fiind in ghips si am o prietena asistenta si ii face ea ,dar ma duc in fiecare zi la aerosoli,ma dor mainile de nu mai pot...
o zi minunata va doresc!
oofff anca, saracutul... :pupicei: multa sanatate :pupicei:
elena a scris:Neatza fetelor, beau si eu un ceai cu voi,sunt racita raaau !oof
sanatate si tie elena :pupicei:
deriana a scris:Elena multa sanatate !
acum ca mi-am reparat calc iti arat poza cu Daria cand isi face motul cum zice ea
cand era mai mica noi tineam bineronul si ea se juca cu parul, acum il pune plapuma si cu cealalta mana invarte parul
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 100_1597-1
ce scumpa e !!! Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 377534 :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 29, 2009 11:23 pm

ce mai faceti fetele

eu am fost la gradi am luat fata si inainte am fost sa imi iau tel de la reparat ca era in garantie dar l-a dat larisa cu capul d e pereti ca nu mai mergea si nici cei de la service nu l-au reparat asa ca mi-au dat altul nou ....deci avantaj eu
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 30, 2009 12:07 am

teodoraion a scris:ce mai faceti fetele

eu am fost la gradi am luat fata si inainte am fost sa imi iau tel de la reparat ca era in garantie dar l-a dat larisa cu capul d e pereti ca nu mai mergea si nici cei de la service nu l-au reparat asa ca mi-au dat altul nou ....deci avantaj eu
norocul tau Teo!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 30, 2009 12:54 am

buna fetele, la un suculet si eu...gabita vrea sa-i citesc, astazi nu a vrut sa doarma asa ca acum trage la somn Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Oct 30, 2009 3:09 am

ce fain de tine teo ... darius mi-a stricat pana acum 3 tel... si nimeni nimic... nu tu reparat, nu tu schimbat ... Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 30, 2009 3:11 am

pai ai avut garantie??
eu il cumparasem avum 3-4 luni si au fost nevoiti sa faca ceva
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Oct 30, 2009 3:14 am

pai.... 2 dinte ele sunt bombe de-alea facute pe vapor... Huawei ... ceva... is tel mobile date de RDS ... deci sunt in custodie... si se vede ca-s rezolvate de Darius Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 16974 si de ma duc cu ele inapoi,nu ca mi le schimba, da tre sa platesc cica 85 euro pe unu... deciiiiiii ... 85E pe un nashpeeettt ??? asa ca stau pe c**u meu... iar cel in care am orange nu mai era in garantie :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 3 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 27 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum