Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

+30
margelute- Anda
mona_mami
kamkrys75
victoradrian
lilique
theodora
alyna
narcy
adriana_1
paul_A
roxanik
alinapopa1969
deriana
AlinaS
pupkiss
macoveianca
STEF30IASI
panky(Laura)
celina74
paula_mami
ioanamanuela76
amalia-carmen
Maria
ari05
florares
adriana
scumpetea
elena
buburuza
teodoraion
34 participanți

Pagina 25 din 27 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Dum Noi 15, 2009 9:21 pm

ce faceti fetele?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Noi 15, 2009 9:23 pm

stam de ploaie! :iepuras cu umb
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de florares Dum Noi 15, 2009 9:26 pm

o cafeluta mai beau si eu ,,,, :lumanari:
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Dum Noi 15, 2009 9:32 pm

ne pregatim de o petrecere pt pitici Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 377534 desi nu am nici un chef sa ma duc, la ce vreme e.... sper sa fie ok, sa se simta bine Darius...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Dum Noi 15, 2009 9:45 pm

la noi e frumoasa vremea..e destul de bine
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Dum Noi 15, 2009 10:17 pm

fetelor, tot am vrut sa scriu... si am uitat... vazusem sambata noaptea, cand nu aveam somn Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 16974 stirile in reluare.. si zic astia ca in ianuarie se vor vaccina obligatoriu toti copilasii intre 6 luni si 6 ani cu vaccinul contra gripei porcine... moamaa ce m-am enervat... sa indrazneasca sa ma oblige pe mine ca le dau in cap !!! si au mai zis ca au amant vaccinarea din cauza faptului ca producatorul vaccinului nu si-a asumat raspunderea pt eventualele efecte negative... deci... sa se vaccineze ei si copii lor, ca eu nu am de gand sa-l vaccinez pe Darius ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Dum Noi 15, 2009 10:48 pm

da..am auzit nici eu nu ii fac..
auzi ca te pun sa semnezi pe proprie rasp eventualele efecte secundare...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 16, 2009 1:57 am

buna fetele, am venit si eu prin cafenea, cu atatea schimbari prin forum nu am mai reusit sa intru.....sper sa vaplaca ceea ce vedeti acum.....mai avem cateva schimbari de facut si gata.....eu zic ca este foarte frumos, speram sa va placa aceasta imagine...cine imi serveste si mie un suculet rece? Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 377534
ma duc sal bag pe gabi la baie si sa ne pregatim pentru gradi
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de celina74 Lun Noi 16, 2009 2:02 am

:suculet: gata Adriana ...am venit cu suculetul
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 16, 2009 2:08 am

multumesc celina, esti foarte draguta,,,,,acum mi-am luat castronul cu struguri in fata si scriu si mananc Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de theodora Lun Noi 16, 2009 2:20 am

Sa ai pofta!!!Sa stii ca imi place mai mult cum arata acum forumul. :lumanari:
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de marccora Lun Noi 16, 2009 3:05 am

in legatura cu vaccinul ,doctorita mea de familie nu e de acord cu acest vaccin,si nu il va face la nimeni din pacientii ei ,pe raspunderea ei(asa mi-a spus ea).Acum ,na,sunt pareri si pareri,cei mai panicosi dintre oameni il vor face,sa vedem si ce efecte are !
marccora
marccora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46
Joburi/Distractii : sa citesc ascult muzica .copilul

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 16, 2009 3:21 am

ce faceti fetele

adriana ,gata baita?l-ai pregatit pe bagita

eu de obicei nu o duc lunea pe bia la gradi ca nu am timp duminica sa pregatesc tot..si mi-e lene
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 16, 2009 5:05 am

am ajuns si eu ....
pai cuscra, eu semnez ca nu-l fac... clar... nu vroiam sa ii fac nici ROR-ul... dar pana la urma l-am facut... si dupa nici 2 luni mi-a facut Darius rubeola... asa ca... vaisamar !!!
Adriana, sa ai pofta la struguri... :zambet larg:

na sa va pove... ce naspaaaa a fost la petrecerea unde am fost... moamaaa Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 16974 bani aruncati aiurea... in loc sa fac un party pt pitici, ca doar sarbatoritul a facut azi un anisor, a fost mai mult pt copilasii astia mari... cu clown... si sa-i vedeti pe sarbatorit, pe Darius si inca o fetita de aceeasi varsta cu noi, ce mai urlau cand il vedeau... plangeau de numa... eu stiam ca nu le plac copiilor mici clovnii, ca le e frica de ei... dar nah...si era muzica tare, si nu le placea... pfuuu, in fine, bine ca am mai scapat de o datorie... ce a fost si mai naspa... ca alea de la Club unde s-a tinut party, cica aveau grija de astia micii... pe naiba !!! nu o data l-am scos pe Darius dintre aia mari, care mai ca nu ii rupeau piciorutele asa sareau pe el... o data am si strigat la unu , de s-o uitat ma-sa urat... da mi se falfaie, dk nu stie sa-si stapaneasca copilul Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 16974 si tot idioatele alea de la Club, nu au fost in stare sa adune mizeriile de pe jos, gen baloane sparte, confeti, lingurite de plastic... am avut eu grija sa nu "pape" porcarii de-astea.. dar tot a prins o lingurita de plastic si a muscat o bucata bune din ea... nu a putut nicicum sa i-o scoata din gurita al meu... sper sa nu fie probl, si sa o elimine ...
moamaaa ce m-am apucat eu de povestit... va las ca ma uit la bingo... nah, ca nu am eu noroc sa ma sune Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 16, 2009 5:44 am

fetelor eu va spun noapte buna ca de maine incepe o noua saptamana :pupicei: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 176804 Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 176804 :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 16, 2009 6:05 am

noapte buna maria :pupicei: eu mai stau un pic.. .ca iar n-am somn Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Noi 16, 2009 12:09 pm

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 4527 :pupicei: :love: :buchet: o zi minunata tuturor! Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 364497
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Noi 16, 2009 1:13 pm

multumim alina si bine te-ai reintors.......ai lipsit ceva.......vin si eu cu tine la o cafeluta :capuccino:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de celina74 Lun Noi 16, 2009 1:47 pm

Buna dimineata ...! Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 4527
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de paul_A Lun Noi 16, 2009 1:50 pm

beausi eu un ceai
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 1623795d4wo67a1b5
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de theodora Lun Noi 16, 2009 2:04 pm

vin si eu la cafea!!! ☕
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de florares Lun Noi 16, 2009 2:11 pm

la o cafeluta sunt prezenta si eu

Friends18.com Orkut MySpace Hi5 Scrap Images
Friends18.com Picture Comments
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de mona_mami Lun Noi 16, 2009 2:16 pm

am venit si eu cu o cafeluta plina de daruri pentru voi mamici dragi!
:pupicei: :pupicei: :pupicei:
Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 5xr85s
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Noi 16, 2009 2:31 pm

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 153776 o cafelutza virtuala-virtuala...ca nu mai avem cafea! Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 594803
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de mona_mami Lun Noi 16, 2009 2:48 pm

s-a terminat cafeaua, alina??
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete ( 4 ) - Pagina 25 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 4 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 27 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum