Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Povestea unei mame - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 12 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 12 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Povestea unei mame - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Povestea unei mame - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Povestea unei mame - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Povestea unei mame - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Povestea unei mame - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Povestea unei mame - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Povestea unei mame - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Povestea unei mame - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Povestea unei mame - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Povestea unei mame - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Povestea unei mame - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Povestea unei mame - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Povestea unei mame - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Povestea unei mame - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Povestea unei mame - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Povestea unei mame

+16
Arthemis77
carmita
buburuza
andree cosmetic
paul_A
STEF30IASI
elena
florares
david
barizoana
macoveianca
adriana
panky(Laura)
teodoraion
ari05
alinapopa1969
20 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de macoveianca Mier Noi 25, 2009 4:57 am

eu nu o i-au ca pe un sacrificiu, si nici nu ma plang ce am in casa....dar m-am referit ca nu ma pot implica in anumite discutii...
si sunt dispusa sa umblu si carpita,doar sa-i vad pe ei ok.
uite,sa vb cu medicul,caci pe 30 face alex 2 luni,dar fata care merge cu masina cu mine si cu alex, trebuie sa vada cum e libera sa poata merge cu noi si eu voi spune si poate ne intalnim macar un pic.cand voi sta in spital,atunci vom putea,mai mult. eu voi spune data si mai vb. mi-ar face mare placere sa ne vedem si sa vad si voinicelul.
eu merg la spitalul sf. maria,in tatarasi.
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Noi 25, 2009 12:18 pm

adriana a scris:da anca asa voi face...maine dupa ce vorbesc cu ei voi anunta pe forum si sper sa calmam spiritele
oricum acestte topicuri vor fi sterse toate......pe forum nu va mai exista umanitate
se va discuta in cafenea care sunt problemele si daca are cineva nevoie de ajutor, la fel si tu poti scrie acolo, sa ne anunti si sa ne ti la curent cu situatia voastra.....
Adriana, nu sterge acest topic! Daca toate s-au lamurit, ma refer la problema cu ghetutele, nu sterge acest topic...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de paul_A Mier Noi 25, 2009 2:11 pm

si daca acum s-au lamurit , cum ziceti voi...cum ramane cu vorbele pe care le-ati aruncat in secunda 2, fara sa va interesati daca este sau nu O MINCINOASA ???????
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Noi 25, 2009 2:14 pm

paul_A a scris:si daca acum s-au lamurit , cum ziceti voi...cum ramane cu vorbele pe care le-ati aruncat in secunda 2, fara sa va interesati daca este sau nu O MINCINOASA ???????
poti sa fi mai explicita?
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 25, 2009 2:18 pm

paula povestea inca nu este clara.....iar vorbele nu sau aruncat in secunda 2...uitate bine in urma, cea care a deschis discutia a fost chiar anca la ora 5.56...alina a scris urmatorul mesaj la ora 6.56......desi eu am aflat la ora 8 dimineata nu am scris nimic, am cautat pe forumuri povestea ei....si sunt multe siteuri pe care este.....au fost multe neconcordante....eu pana ieri la ora 8 dimineata habar nu am avut ca sunt atat de multe topicuri deschise cu povestea ei si peste tot si pe toate....este acuzata ca minte....atunci ce poti crede?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de paul_A Mier Noi 25, 2009 2:22 pm

pai vad ca Anka a acuzat-o ca minte in legatura cu ghetutele, iar eu am spus ca a fost acuzata ca minte din cauza asta, pt k si eu stiam k aceste ghete se pot purta doar 6 luni...despre asta am zis ca a fost acuzata pe nedrept...si facuta mincinoasa :doctor:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Noi 25, 2009 2:28 pm

paul_A a scris:si daca acum s-au lamurit , cum ziceti voi...cum ramane cu vorbele pe care le-ati aruncat in secunda 2, fara sa va interesati daca este sau nu O MINCINOASA ???????
in plus, te-ar ruga sa citesti bine mesajele mele si sa incerci sa te pui si in situatia mea! Am ajutat-o pe Anca din tot sufletul si probabil o voi mai face in masura posibilitatilor. Nici eu nu stau foarte bine cu banii...sa nu crezi ca ma dau afara din casa...Faptul ca am cerut explicatii, mi se pare rezonabil...si cred ca si modul in care am facut-o a fost unul rezonabil...data fiind situatia...mai ales ca gestul meu devenise subiect de discutie pe alte site-uri!!!! Am scris ca pentru mine este suficienta ancheta sociala iar la partea medicala nu ma pricep.Explicatiile pe care le-a dat Anca, legate de ghetute, pentru mine au fost suficiente!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de andree cosmetic Mier Noi 25, 2009 2:39 pm

imi cer scuze pentru faptul ca intervin in discutia vostra,cu toate ca nu am nici un drept.
Anca se confrunta cu o realitate,boala si problemele cu Alex.
din pacate,din aceasta realitate a facut o sursa de castig
foarte multe neconcordante,foarte multe lucruri care se izbesc cap in cap....eu vin de pe alt forum,unde noi chiar am ajutat-o...dar ulterior,am aflat si noi despre nereguli
nu s-a pus nici o secunda problema ca Alex nu ar fi bolnav sau ca nu are nevoie de ghetute...dar eu consider ca din cati bani a primit de-a lungul timpului,altcineva si-ar fi cumparat o garsoniera,ca nu spun mai mult....si pentru o totala transparenta si ca sa nu va stresez degeaba,cine are nevoie de detalii suplimentare ma poate gasi la ID de messenger [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
andree cosmetic
andree cosmetic
Sponsor
Sponsor

Varsta : 48

http://www.andreecosmetic.ro

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 25, 2009 2:57 pm

Povestea unei mame - Pagina 3 16974 cum doamne iarta-ma , sa primesti atatia bani... gratis... fara sa-i muncesti ... si tot te plangi ca n-ai ?!?!? Anca, te rog sa ma ierti , nu am nimic personal cu tine, imi pare ff rau de situatia in care esti cu Alex, ma gandesc ca e greu sa ai copilul bolnavior, si sa nu ai resurse financiare, dar mi se pare aberant sa te folosesti de boala propriului copil ca sa obtii castiguri materiale ... si inca destul de mari din cate se speculeaza... eu in locul tau as fi procedat altfel...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 3:23 pm

andree cosmetic a scris:imi cer scuze pentru faptul ca intervin in discutia vostra,cu toate ca nu am nici un drept.
Anca se confrunta cu o realitate,boala si problemele cu Alex.
din pacate,din aceasta realitate a facut o sursa de castig
foarte multe neconcordante,foarte multe lucruri care se izbesc cap in cap....eu vin de pe alt forum,unde noi chiar am ajutat-o...dar ulterior,am aflat si noi despre nereguli
nu s-a pus nici o secunda problema ca Alex nu ar fi bolnav sau ca nu are nevoie de ghetute...dar eu consider ca din cati bani a primit de-a lungul timpului,altcineva si-ar fi cumparat o garsoniera,ca nu spun mai mult....si pentru o totala transparenta si ca sa nu va stresez degeaba,cine are nevoie de detalii suplimentare ma poate gasi la ID de messenger [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nu ne stresezi..ai date concrete despre banii primiti?
eu stiu ca un copil bolnav costa mult ca sa il operezi..mai ales in Romania unde totul e gratis doar cu numele..nu as vrrea sa dam cu pietre fara sa fim sigure ca suntem luate de fraiere...daca un om chiar are nevoie eu stiu ca trebuie sa il ajuti indiferent de cati bani a primit,...daca banii ii foloseste pentru copil

eu o admir pe alina....paul-a sa stii ca nu e in o sec doua...am vb mult pe tema asta inainte sa deschjidem vorba..de fapt anca a deschis-o....eu o cunosc de mult pe anca dar in locul alinei si eu as cere niste explicatii.... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Noi 25, 2009 3:49 pm

da, am vorbit cu Andrea, i-am spus si ei, spun si aici:cred ca se exagereaza cu valoarea ajutoarelor primite de Anca.
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Noi 25, 2009 4:21 pm

fetelor , eu nu spun ca nu ar fi adevarata problema ancai sau ca minte .......doar ca ,.....sunt multe cazurile cand se pare ca banii pentru copii sau diferite boli ale copiilor au fost folosite drept paravan ...
si s-a facut cu totul altceva cu acei bani ....
de aici si suspiciunea fetelor .......sunt multe astfel de cazuri .....din pacate ...
este adevarat ca sunt si mai multe care chiar au nevoie de banuti si ii folosesc cum trebuie ......
eu daca as avea , as ajuta pe foarte multi copii si nu numai .....dar din pacate ....nu am .....iar daca o fac totusi , sper sa fie adevarat si sa nu fiu inselata ....
asta e problema principala ....la toate fetele ....

anca iti doresc multa sanatate piticilor si voua parintilor , .... :pupicei:

:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de david Mier Noi 25, 2009 4:57 pm

ooff domne, sunt satula de aceste discutii, va rog din suflet sa nu mai judecati gresit situatia lui anca, mergeti la fata locului si o sa vedeti ADEVARUL.
am fost acuzata pe forumul lui andreea ca sunt mana in mana cu ea si ne folosim de banii lui alex, sincer , imi pare rau ca m-am implicat si am pus suflet in forumul andreei si am primit niste acuzatii f grave , am mai spus-o si o repet si aici nu am nici o legatura cu anca , multumesc lui D-zeu ca am ce pune pe masa copilului meu si nu am ajuns sa-mi cersec pe forumuri bani de la nimenea
eu ma tem de D-ZEU si nu as putea face nimic din ce am fost acuzata, cat despre situatia lui anca ma doare ca este atat de aspru judecata.....nu a primit bani de garsoniera, sunt niste aberatii......
eu daca as primi de la cineva o suma de bani nu trebuie sa ma justific nimanui ce fac cu banii, eu va rog frumos sa ma iertati daca supar pe cineva prin postarea mea dar eu am constiinta curata ca ce am facut ptr anca am facut-o din inima ptr ca ii cunosc situatia si sa ajung sa fiu acuzata ca sunt mana in mana cu ea doar ptr simplu fapt ca stau in acelas oras cu ea e chiar ...aberant
eu ce sa va spun.....cine nu crede aceasta situatie nu are decat sa vina la fata locului si sa ceara explicatii lui anca personal, nu mai recurgeti la vorbe care ranesc persoane, eu va doresc sa nu ajungeti in situatia lui anca si va rog sa nu mai judecati fara sa aveti dovezi clare ca eu una sunt dezamagita de cate s-au spus pe seama acestei povesti si stiti de ce.......alex nu are nici o vina, o spun cu lacrimi in ochi....este un copil neajutorat, am fost ieri la el si am citit scrisoarea care a facut-o lui mos craciun si nu pot spune decat ca eun copil care vrea sa fie santos si sa alerge cu ceilalti copii.....va rog incetati sa faceti acuzatii , verificati la fata locului ptr cine doreste acest lucru.
david
david
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : familia mea, gastronomia

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de andree cosmetic Mier Noi 25, 2009 5:16 pm

cine a spus ca Alex e vinovat?
te rog din suflet Irina sa iti deschizi ochii..tu vorbesti din dragoste pt Alex...dar nu vezi dincolo de aparente
pentru cine este interesat de dreptate,la mine pe forum pana la ora 15 se vor pune linkuri,citate..pareri ale persoanelor si sume de bani...nu stiu daca aceasta situatie merita sa incarcam 2 forumuri..Adriana este bine venita sa ia de la mine tot ce se va posta si sa puna aici
andree cosmetic
andree cosmetic
Sponsor
Sponsor

Varsta : 48

http://www.andreecosmetic.ro

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de david Mier Noi 25, 2009 5:29 pm

andreea, din acest moment subiectul lui anca ptr mine este inchis, faci cum crezi de cuviinta, eu una ti-am spus am constiinta curata si d-zeu sa aibe mila de cele care cred si acuza fara sa vina la fata locului sa se convinga care este adevarul, vad ca iti place sa scormonesti si sa dai apa la moara, convinge-te draga mea dar ......ce ai sa afli ca vad ca le tii hangul .....ai acuzat-o si tu ca a facut chiar bani de o garsoniera....nu mai spun nimic...de asta nu o mai lasi sa intre pe forumul tau pe anca sa isi spuna parerea...
eu cred ca d-zeu nu doarme si va face dreptate in acest caz
david
david
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : familia mea, gastronomia

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 5:31 pm

andreea ..totusi acolo era acuzata si irina..si asta fara probe..nu mi se pare corect fata de ea.....

eu sincer va spun o cred pe anca si ii inteleg situatia..si mi se pare ca se exagereaza prea mult in cazul ei..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de andree cosmetic Mier Noi 25, 2009 5:49 pm

Asta e deja o chestie comica...cine te-a prostit Irina,ca eu nu o las pe Anca sa intre sa isi spuna parerea???
la mine poate intra oricine...ba chiar e invitata sa isi spuna parerea
tu nu ai fost acuzata,ci ai fost intrebata..e o diferenta mare...si tu esti cea care ma terfelesti pe mine aici si pe forumulu mamicilor active..cred ca eu personal nu ti-am gresit vreodata,dimpotriva
cand ai comandat de la mine,ti-am trimis mici atentii pentru copilul tau...daca asta ma face o femeie rea,ai dreptate!!!
forumul meu e deschis pentru tine si Anca...dar din nefericire,nu prea mai are ce sa spuna
dar cum poti sa postezi ca eu nu o las???
andree cosmetic
andree cosmetic
Sponsor
Sponsor

Varsta : 48

http://www.andreecosmetic.ro

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 25, 2009 5:50 pm

bun fetele haideti sa va spun ce am aflat....Alex este intradevar un copil cu probleme...in functie de gravitatea boli poate avea toata viata dificultate la mers, dar asta depinde de cat de grava este boala.....el a fost operat in 29 10 2007, si sa externat in stare ameliorat, asta reiese din biletul de externare....si urma sa vina la control la 1 an....de atunci noi nu am mai vazut nici un bilet de la medicul curant- cel care la operat...deci banuiesc ca operatia a reusit....
cat priveste ghetutele ortopedice, acestea NU LE CUMPARA PARINTII.....ele se dau gratuit prin casa de asigurari din Iasi...si se schimba la aproximativ 1 an...de obicei se iau cu 1 nr mai mare......in acest moment copilul ar putea sa nu le mai poarte...sa nu mai aiba nevoie decat daca medicul curant considera ca este necesar....
cam astea am aflat eu de la medici nostri.....si inca ceva.....Operatia care a suferit-o alex a fost gratuita....nu a platit nimic pentru ea....si tratamentul compensat sau gratuit ....pentru ca este copil

Cat priveste problema ta de sanatate anca, toate mamicile avem probleme,,,,si eu personal am o problema ginecologica si trebuie sa ma operez, si trebuia sa o fac de vreo 2 ani.....

Parerea mea personala este ca se profita de pe cazul acestui copil.....eu nu zic ca o duceti bine.....ca copii sunt sanatosi, dar tine cont ca toate ducem lipsa de bani, toate avem greutati copii mai mult sau mai putin bolnavi....dar nu aruncam asta in fata ca sa ne ajute toata lumea cu bani.....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de david Mier Noi 25, 2009 5:56 pm

adriana, te duci cu un copil bolnav la dr si nu dai nimci la dr ptr reusita operatiei ...la sistemul medical din romania, orice dr asteapta cat despre ghetute ca se dau gratuit asta chiar nu am de unde sti si nici nu ma intereseaza
andreea, ai fost o doamna trebuia sa ramai o doamna pana la final ....asa am crezut ca ai banat-o pe anca, imi cer scuze daca am gandit asa dar mereu anca e un subiect controversat pe forumuri si prefer sa nu ma mai implic ptr ca am de suferit si am multe lucruri care intradevar merita atentia mea
eu sunt de parere ca invidia, rautate nu o sa dispara de pe forumuri niciodata de aceea prefer sa ma retrag si sa-mi vad de treeburile mele, numai bine si avtei grija de copilasii vostri
david
david
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : familia mea, gastronomia

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de Vizitato Mier Noi 25, 2009 5:58 pm

Buna...imi cer scuze..ca intervin si eu..ca eu am postat primul mesaj..ca nu sunt de acord cu ce face anca pe forumul Andreei...
Eu nu sunt de acord ca cineva sa se foloseasca de boala copilului..pt a face bani...nimeni nua contestat ca acest copil e bolnav..dar sa ajungi sa ceri bani..pe cel putin 10 forumuri(am gasit eu mai multe)..si sa te enerevzi ca lumea nu-ti sare in ajutor..e strigator la cer.Toti avem nevoie de bani.asa cum spune si adriana, nimeni nu sta pe roze..dar ne descurcam cum putem. Nu taram pe nimeni prin noroi!!!!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de buburuza Mier Noi 25, 2009 6:07 pm

unde s-a ajuns cu toata povestea asta!!!cine doreste sa o ajute sa o faca iar cele care nu doresc sa nu o faca ca doar nu va baga nimeni mana in buzunar cu forta.am ajutat si eu de multe ori cand am avut posibilitatea si am donat diverse lucruri si pentru copii si pentru parinti dar niciodata nu m-am interesat daca s-au folosit ei sau nu.i-am ajutat si gata..
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 43

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de andree cosmetic Mier Noi 25, 2009 6:08 pm

Irina,eu nu banez pe nimeni...singura pe care am dat-o afara in suturi de pe forum a fost femeia care a acuzat-o pe Anca....atunci credeam la fel ca tine....tu sti ca cineva de pe un alt forum s-a oferit sa o ajute printr-o fundatie iar ea a refuzat?
cum poti refuza asa ceva cand te plangi peste tot?
cineva iti intinde o mana dar tu o refuzi?
dupa cum am spus,in cursul zilei de azi o sa postez citate din conversatii de pe alte forumuri....altceva nu mai comentez...cine are ochi sa citeasca,cine are urechi sa auda....cine e om sa gandeasca!
sa-i dea Dumnezeu sanatate lui Alex,ca el saracutul e nevinovat
iar tu Irina,te rog sa judeci la rece si sa nu faci greselile pe care le-am facut eu candva...si da,eu sunt o doamna si dau oricui la mine pe forum dreptul la replica!
andree cosmetic
andree cosmetic
Sponsor
Sponsor

Varsta : 48

http://www.andreecosmetic.ro

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 25, 2009 6:12 pm

adriana a scris:bun fetele haideti sa va spun ce am aflat....si urma sa vina la control la 1 an....de atunci noi nu am mai vazut nici un bilet de la medicul curant- cel care la operat...deci banuiesc ca operatia a reusit....
cat priveste ghetutele ortopedice, acestea NU LE CUMPARA PARINTII.....ele se dau gratuit prin casa de asigurari din Iasi...si se schimba la aproximativ 1 an...de obicei se iau cu 1 nr mai mare......in acest moment copilul ar putea sa nu le mai poarte...sa nu mai aiba nevoie decat daca medicul curant considera ca este necesar....
cam astea am aflat eu de la medici nostri.....si inca ceva.....Operatia care a suferit-o alex a fost gratuita....nu a platit nimic pentru ea....si tratamentul compensat sau gratuit ....pentru ca este copil

Parerea mea personala este ca se profita de pe cazul acestui copil.....eu nu zic ca o duceti bine.....ca copii sunt sanatosi, dar tine cont ca toate ducem lipsa de bani, toate avem greutati copii mai mult sau mai putin bolnavi....dar nu aruncam asta in fata ca sa ne ajute toata lumea cu bani.....

cam asta banuiam si eu ... nu e frumos ce a facut... dar fiecare stie daca poate dormi linistit noaptea...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Noi 25, 2009 6:13 pm

in concluzie asteptam un ultim raspuns de la Anca! A cumparat sau nu ghetutele...?dar punctual!!! eventual si o poza recenta cu Alex.
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 25, 2009 6:16 pm

de acord ca se dau bani la doctor irina dar operatia a fost acum 2 ani ....deci a trecut ceva vreme....si cat puteai sa-i dai.....de atunci nu am vazut pe nicaieri vre-un act care sa arate ca a mai suferit vreo interventie.
Mai astept si explicatia ancai si voi inchide acest topic!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Povestea unei mame - Pagina 3 Empty Re: Povestea unei mame

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum