Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 2466r05Ady.Biju

Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 2quni4z hmshop.wordpress.com



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? Wkpzltartizele.blogspot.com



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? Kaqpztbratari magice



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 69m8w9 Shop/candles



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 2moa4jsbiosens.ro



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 2ef53k2reginamaria.ro



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

5 participanți

In jos

Important Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 05, 2009 6:11 pm

dragi mamici si nu numai ,

as dori sa va intreb daca vreti sa organizam un concurs pentru craciun in care sa ne daruim unele altele cate ceva pentru craciun....poate sa fie pentru copii ..poate pentru mamici...poate pt amandoi..daca sunteti de acord scrieti aici numele si daca se strang macar 10 mamici sa organizam totul..spune-ti cam ce suma sa punem..si pana pe 1 decembrie sa ne hotaram.ce ziceti .?o sa tragem cumva la sorti cine-cui ii da..pot pune fetele sa traga biletele in caz ca o sa organizam..sau astept sugestii... Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 449374 Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 449374 Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun? 449374
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 05, 2009 8:37 pm

teo , ce sa iti spun de genul asta de concursuri---cadouri .....
pot sa apara discutii , ...despre ce si cum arata si ca e prea mica valoarea sau nu e frumos acel lucru ,........etc.....sau e ceva nesemnificativ .......
si cu vremurile astea in care nu prea sunt bani .......
nu stiu ce sa zic ......
:cadouri: :cadouri: :cadouri:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de roxanik Joi Noi 05, 2009 8:46 pm

stef cred k ai mare dreptate.....eu am participat in alta parte la un conc asemanator..........si acolo chiar s-a creat discutii de acest gen intre fete.

acum nu stiu ce sa zic. mai asteptam parerile fetlelor, sa vedem ele ce zic?
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Noi 05, 2009 8:50 pm

nu stiu ce sa zic....mi-ar place......dar la fel nu as dori sa iasa discutii de genul asta.....nu am mai participat la asfel de concursuri si nu stiu.......eu una as dori....dar sa mai vedem ce zic si celelalte fete......forumul este foarte frumos si pacat sa iasa discutii.....ar fi pacat..... :pupicei:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 05, 2009 8:59 pm

pt asta am facut topicul..ca sa vedem daca putem....dca suntem fete serioase nu ies discutii...acum depinde de noi....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de amalia-carmen Joi Noi 05, 2009 9:10 pm

eu sunt de acord...imi place sa daruiesc si cum aici suntem prietene,poate vom reusi sa pastram spiritul craciunului...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 05, 2009 10:29 pm

mma bucur amalia..

chiar eram descurajata ma gandeam ca daca si tu zici ca nu stii ...sa inchid subiectul
eu nu cred ca trebuie sa fie ceva costisitor poate in max 20 ron sa luam ceva care sa ne aduca aminte una de alta....si sa nu avem pretentii..nici eu nu am multi bani dar imi place mult sa daruiesc si sa si primesc cadouri care sa imi aduca aminte de persoane dragi :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 05, 2009 10:39 pm

teo , nu as vrea sa apara probleme din aceasta cauza si sa fie fetele suparate si nemultumite .....
e liniste si placut aici ,.....nu imi doresc discutii .....si neplaceri din diferite cauze .....

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 05, 2009 10:42 pm

OK atunci inchid subiectul ..si il trimit la arhiva ...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Important Re: Vreti sa organizam concurs intre noi mamicile pentru craciun?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum