Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 22 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 22 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 2466r05Ady.Biju

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Kaqpztbratari magice



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 69m8w9 Shop/candles



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 2moa4jsbiosens.ro



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

+21
paul_A
mona_mami
ari05
lilique
denisadarius
gepiza
Alyce
panky(Laura)
celina74
popescumelinda
elena
amalia-carmen
Hutzanca
Maria
adriana
theodora
teodoraion
roxanik
margelute- Anda
deriana
STEF30IASI
25 participanți

Pagina 27 din 28 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Urmatorul

In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de denisadarius Joi Noi 19, 2009 5:06 am

tava de apa...de dedesuptul congelatorului?...( dar asta se gasea la cel vechi...model vechi..)...
denisadarius
denisadarius
Sponsor
Sponsor

Varsta : 39

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 19, 2009 5:07 am

gata fetele???????????

PE MINE MA INTERESEAZA OBIECTUL MIC .

---obiectul micut se afla intr-un obiect mai mare
---obiectul mare se afla de obicei in bucatarie
---obiectul mare se conecteaza la priza
---obiectul mare este draptunghilar
---culoare : alb , gri .
---DA ESTE : frigider
---obiectul mic este si el dreptunghilar
---este din plastic alb ........ de obicei .......nici nu il bagi in seama ....


FETELOR , CITITI CU ATENTIE ........EU VREAU OBIECTUL MICUT ......SA IL GHICITI ........

---NU ESTE : mixer , storcator de fructe ,filtru de cafea , robot de bucatarie , fripteuza , termostat pentru centrala ,suportul pentru oua ,gratarul din congelator ,tava pentru cuptor , termostatul pentru temperatura din frigider , oala , congelatorul , lada pentru fructe si legume , tavita pentru facut cuburi de gheata , suportul pentru sticle ,raftul din interiorul frigiderului , nici vechea tava ,... .

---NU ESTE un singur cuvant , sunt 3 cuvinte .



:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de denisadarius Joi Noi 19, 2009 5:08 am

bine steffffff...ne ai lasat cu buza umflata...

noapte buna si tie si lui theodora...si tuturor...

fetelor...cele din bucuresti...care merge ti maine la baby expo? :zambet larg:
denisadarius
denisadarius
Sponsor
Sponsor

Varsta : 39

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de denisadarius Joi Noi 19, 2009 5:10 am

sa fie acel bat de destupat..?

spiralat si cu inel in cap...pt a desfunda gaurica de pe ultimul raft al frigiderului..atunci cand dezghetam frigiderul....
denisadarius
denisadarius
Sponsor
Sponsor

Varsta : 39

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 19, 2009 5:12 am

gata fetele???????????

PE MINE MA INTERESEAZA OBIECTUL MIC .

---obiectul micut se afla intr-un obiect mai mare
---obiectul mare se afla de obicei in bucatarie
---obiectul mare se conecteaza la priza
---obiectul mare este draptunghilar
---culoare : alb , gri .
---DA ESTE : frigider
---obiectul mic este si el dreptunghilar
---este din plastic alb ........ de obicei .......nici nu il bagi in seama ....


FETELOR , CITITI CU ATENTIE ........EU VREAU OBIECTUL MICUT ......SA IL GHICITI ........

---NU ESTE : mixer , storcator de fructe ,filtru de cafea , robot de bucatarie , fripteuza , termostat pentru centrala ,suportul pentru oua ,gratarul din congelator ,tava pentru cuptor , termostatul pentru temperatura din frigider , oala , congelatorul , lada pentru fructe si legume , tavita pentru facut cuburi de gheata , suportul pentru sticle ,raftul din interiorul frigiderului , nici vechea tava ,... nici batul respectiv de care zici tu , .

---NU ESTE un singur cuvant , sunt 3 cuvinte .



:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de theodora Joi Noi 19, 2009 5:13 am

Noapte buna!Ne gandim Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 423715 :pupicei:
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de denisadarius Joi Noi 19, 2009 5:14 am

eeeeeeeeeeee...te las stef....ca mi am epuizat toate raspunsurile...
eu cred ca n am asa ceva la frigider...dar cine stie...nu mi dau seama...

noapte buna...pupici...maine....sunt curioasa sa vad raspunsul..
denisadarius
denisadarius
Sponsor
Sponsor

Varsta : 39

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Noi 19, 2009 5:25 am

panky(Laura) a scris:tavita aceea din spatele frigiderului in care se strange apa cand de dezghata frigiderul? nu stiu cum ii zice

tavita de scurgere
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 19, 2009 3:03 pm

ventilatorul frigiderului?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de denisadarius Joi Noi 19, 2009 3:48 pm

neata fetelor.....tot aici ne intalnim...
eu m am tot gandit dar nu mi dau seama...

sa fie acel plastic care se pune pe suportul cu sticle...?
acela franjurat ca sa nu se loveasca sticlele cand tot inchidem si deschidem frigiderul....????/?
denisadarius
denisadarius
Sponsor
Sponsor

Varsta : 39

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de theodora Joi Noi 19, 2009 4:10 pm

- Tuburile de schimb de temperatura – un set de tuburi curbate aflate în interiorul frigiderului
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de paul_A Joi Noi 19, 2009 8:48 pm

suportul pentru oua?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de theodora Joi Noi 19, 2009 10:01 pm

spatiu de depozitare?
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Noi 19, 2009 10:09 pm

BUTONUL DE REGLARE?
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 19, 2009 10:10 pm

gata fetele???????????

PE MINE MA INTERESEAZA OBIECTUL MIC .

---obiectul micut se afla intr-un obiect mai mare
---obiectul mare se afla de obicei in bucatarie
---obiectul mare se conecteaza la priza
---obiectul mare este draptunghilar
---culoare : alb , gri .
---DA ESTE : frigider
---obiectul mic este si el dreptunghilar
---este din plastic alb ........ de obicei .......nici nu il bagi in seama ....


FETELOR , CITITI CU ATENTIE ........EU VREAU OBIECTUL MICUT ......SA IL GHICITI ........

---NU ESTE : mixer , storcator de fructe ,filtru de cafea , robot de bucatarie , fripteuza , termostat pentru centrala ,suportul pentru oua ,gratarul din congelator ,tava pentru cuptor , termostatul pentru temperatura din frigider , oala , congelatorul , lada pentru fructe si legume , tavita pentru facut cuburi de gheata , suportul pentru sticle ,raftul din interiorul frigiderului , nici vechea tava ,... nici batul respectiv de care zici tu ,ventilatorul frigiderului , suportul acela pentru sticle , tuburile de schimb de temperatura , spatiu de depozitare , tavita de scurgere , butonul de reglare , .

---NU ESTE un singur cuvant , sunt 3 cuvinte :6--2--3



:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Noi 19, 2009 10:16 pm

SUPORT DE BEC Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 377534
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de paul_A Joi Noi 19, 2009 10:19 pm

suport de oua
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 19, 2009 10:36 pm

gata fetele???????????

PE MINE MA INTERESEAZA OBIECTUL MIC .

---obiectul micut se afla intr-un obiect mai mare
---obiectul mare se afla de obicei in bucatarie
---obiectul mare se conecteaza la priza
---obiectul mare este draptunghilar
---culoare : alb , gri .
---DA ESTE : frigider
---obiectul mic este si el dreptunghilar
---este din plastic alb ........ de obicei .......nici nu il bagi in seama ....


FETELOR , CITITI CU ATENTIE ........EU VREAU OBIECTUL MICUT ......SA IL GHICITI ........

---NU ESTE : mixer , storcator de fructe ,filtru de cafea , robot de bucatarie , fripteuza , termostat pentru centrala ,suportul pentru oua ,gratarul din congelator ,tava pentru cuptor , termostatul pentru temperatura din frigider , oala , congelatorul , lada pentru fructe si legume , tavita pentru facut cuburi de gheata , suportul pentru sticle ,raftul din interiorul frigiderului , nici vechea tava ,... nici batul respectiv de care zici tu ,ventilatorul frigiderului , suportul acela pentru sticle , tuburile de schimb de temperatura , spatiu de depozitare , tavita de scurgere , butonul de reglare ,suport de bec .

---NU ESTE un singur cuvant , sunt 3 cuvinte :6--2--3



:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de theodora Joi Noi 19, 2009 10:37 pm

FILTRU DE AER
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 19, 2009 10:38 pm

gata fetele???????????

PE MINE MA INTERESEAZA OBIECTUL MIC .

---obiectul micut se afla intr-un obiect mai mare
---obiectul mare se afla de obicei in bucatarie
---obiectul mare se conecteaza la priza
---obiectul mare este draptunghilar
---culoare : alb , gri .
---DA ESTE : frigider
---obiectul mic este si el dreptunghilar
---este din plastic alb ........ de obicei .......nici nu il bagi in seama ....


FETELOR , CITITI CU ATENTIE ........EU VREAU OBIECTUL MICUT ......SA IL GHICITI ........

---NU ESTE : mixer , storcator de fructe ,filtru de cafea , robot de bucatarie , fripteuza , termostat pentru centrala ,suportul pentru oua ,gratarul din congelator ,tava pentru cuptor , termostatul pentru temperatura din frigider , oala , congelatorul , lada pentru fructe si legume , tavita pentru facut cuburi de gheata , suportul pentru sticle ,raftul din interiorul frigiderului , nici vechea tava ,... nici batul respectiv de care zici tu ,ventilatorul frigiderului , suportul acela pentru sticle , tuburile de schimb de temperatura , spatiu de depozitare , tavita de scurgere , butonul de reglare ,suport de bec , filtru de aer.

---NU ESTE un singur cuvant , sunt 3 cuvinte :6--2--3



:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 19, 2009 10:43 pm

se gaseste in orice frigider?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 19, 2009 10:44 pm

gata fetele???????????

PE MINE MA INTERESEAZA OBIECTUL MIC .

---obiectul micut se afla intr-un obiect mai mare
---obiectul mare se afla de obicei in bucatarie
---obiectul mare se conecteaza la priza
---obiectul mare este draptunghilar
---culoare : alb , gri .
---DA ESTE : frigider
---obiectul mic este si el dreptunghilar
---este din plastic alb ........ de obicei .......nici nu il bagi in seama ....


FETELOR , CITITI CU ATENTIE ........EU VREAU OBIECTUL MICUT ......SA IL GHICITI ........

---NU ESTE : mixer , storcator de fructe ,filtru de cafea , robot de bucatarie , fripteuza , termostat pentru centrala ,suportul pentru oua ,gratarul din congelator ,tava pentru cuptor , termostatul pentru temperatura din frigider , oala , congelatorul , lada pentru fructe si legume , tavita pentru facut cuburi de gheata , suportul pentru sticle ,raftul din interiorul frigiderului , nici vechea tava ,... nici batul respectiv de care zici tu ,ventilatorul frigiderului , suportul acela pentru sticle , tuburile de schimb de temperatura , spatiu de depozitare , tavita de scurgere , butonul de reglare ,suport de bec , filtru de aer.

---NU ESTE un singur cuvant , sunt 3 cuvinte :6--2--3
---NU se gaseste in oricare , unele au , unele nu au .



:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de paul_A Joi Noi 19, 2009 10:46 pm

racitor de apa (nu stiu sigur cum ii zice) din care curge apa
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 19, 2009 10:46 pm

gata fetele???????????

PE MINE MA INTERESEAZA OBIECTUL MIC .

---obiectul micut se afla intr-un obiect mai mare
---obiectul mare se afla de obicei in bucatarie
---obiectul mare se conecteaza la priza
---obiectul mare este draptunghilar
---culoare : alb , gri .
---DA ESTE : frigider
---obiectul mic este si el dreptunghilar
---este din plastic alb ........ de obicei .......nici nu il bagi in seama ....


FETELOR , CITITI CU ATENTIE ........EU VREAU OBIECTUL MICUT ......SA IL GHICITI ........

---NU ESTE : mixer , storcator de fructe ,filtru de cafea , robot de bucatarie , fripteuza , termostat pentru centrala ,suportul pentru oua ,gratarul din congelator ,tava pentru cuptor , termostatul pentru temperatura din frigider , oala , congelatorul , lada pentru fructe si legume , tavita pentru facut cuburi de gheata , suportul pentru sticle ,raftul din interiorul frigiderului , nici vechea tava ,... nici batul respectiv de care zici tu ,ventilatorul frigiderului , suportul acela pentru sticle , tuburile de schimb de temperatura , spatiu de depozitare , tavita de scurgere , butonul de reglare ,suport de bec , filtru de aer , racitor de apa , .

---NU ESTE un singur cuvant , sunt 3 cuvinte :6--2--3...sau .....6--3--8
---NU se gaseste in oricare , unele au , unele nu au .



:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:


Ultima editare efectuata de catre STEF30IASI in Joi Noi 19, 2009 10:48 pm, editata de 1 ori
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de theodora Joi Noi 19, 2009 10:48 pm

BALAMA DE USA?.....NU MAI STIU :om de zapada c
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 ) - Pagina 27 Empty Re: Concurs Nou ---Ghici la ce m-am gandit !!!??? ( 1 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 28 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum