Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 18 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 18 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

+27
buburuza
flori
raruta
flo09
marccora
scumpetea
roxanik
cosmedicpetra
amalia-carmen
mona_mami
narcy
alinapopa1969
deriana
david
elena
panky(Laura)
adriana
bellatrix
Maria
celina74
ari05
macoveianca
florares
teodoraion
theodora
lilique
STEF30IASI
31 participanți

Pagina 2 din 24 Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 17, 2009 6:48 pm

te primim irina

bun venit
sper sa iti placa la noi Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 153776 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 153776
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de david Mar Noi 17, 2009 7:10 pm

multumim de primire mamici, cu siguranta imi va placea la voi :thank you:
david
david
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : familia mea, gastronomia

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de florares Mar Noi 17, 2009 7:13 pm

bine ai venit alaturi de noi la cafea IRINA Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 4527
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de macoveianca Mar Noi 17, 2009 7:54 pm

adriana a scris:bine ai venit anca la cafeluta Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 4527 :capuccino:
felicitari pentru noul rang si la cat mai multe mesaje :pupicei:
multumesc,,adriana! eu nici nu am observat... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 377534
eu sunt un pic...asta noapte pana pe la 2 alexut a plans,singurel,am incercat sa vb cu el,dar nu spunea nimic...intr-un final l-am linistit si a adormit...
azi sa trezit la 122 si cand l-am intrebat de ce ...tot spunea ca nu poate sa spuna...am insistat si raspunsul....,,off,mami,stii cat de dor imi este de lucrurile si ce faceam inainte de operatie?...stii cat de greu e sa nu poti face nimic?"
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 17, 2009 7:57 pm

biune ai venit la cafeluta irina, te asteptam zilnic sa ne ti companie Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 4527 :capuccino:

offff anca, imi pare tare rau o fi visat ceva mititelu, o sa fie totul bine pana la urma :pupicei:
si gabita se mai trezeste din somn plangand, de cateva ori mi-a spus mami ia asta de aici....si ii era frica de patura, acum cateva nopti sa trezit in toiul noptii si mi-a spus sa fac patul in sufragerie si sa ne culcam acolo
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de theodora Mar Noi 17, 2009 8:42 pm

Am venit si eu la o cafea mai tarzie Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 4527 nu am avut timp sa vin mai devreme,am avut musafiri.
Saracutul Alexut!ce o fi visat?Anca sa incerci sa mergi cu el la un preot,acum este post sa-i citeasca poate chiar sa-l impartaseasca.Poate se mai linisteste :pupicei:
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 18, 2009 12:40 am

ce faceti mamici ?
eu o sa am parte in sfarsit de putin a liniste, ca a venit al meu acasa, si ii trimit pe amandoi in parc... sa nu-i mai aud... moama cati nervi mi-a facut azi Dariu Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 asa rau nu a mai fost demult Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 18, 2009 12:51 am

ari05 a scris:ce faceti mamici ?
eu o sa am parte in sfarsit de putin a liniste, ca a venit al meu acasa, si ii trimit pe amandoi in parc... sa nu-i mai aud... moama cati nervi mi-a facut azi Dariu Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 asa rau nu a mai fost demult Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974
dar ce a facut Laura de ai asa nervi? :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 18, 2009 12:56 am

iar a inceput dari cu bataia??

si larisa s-a trezit azi la 6 plangand...nu stiu ce avea ca dadea din picioare si se tavalea...

am lasat-o langa mine si pana la urma a adormit..pe la 7..apoi eu normal trebuia sa ma trezesc s-o duc pe bia la gradi..si asa s-a dus somnul meu..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de theodora Mier Noi 18, 2009 1:01 am

Patricia a dormit in patut asara,fara probleme.De acum gata nu o mai culc in pat cu mine.La ora 5,30 dimineata a fost drepti,avea chef de joaca. Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 Tinand cont ca a dormit singurica sa compensat :bebe in patut:
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 18, 2009 1:22 am

fetelor.. .am un copil atat de rau... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 pe langa ca noapte de noapte i se trezeste, ziua mai imi si urla... urla ca.. asa urla el.. cand nu-i convine ceva tipa de-a dreptu, face niste istericale de imi vine sa ma duc in lume Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 cred ca in curand o iau pe aratura... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 18, 2009 2:10 am

ari05 a scris:fetelor.. .am un copil atat de rau... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 pe langa ca noapte de noapte i se trezeste, ziua mai imi si urla... urla ca.. asa urla el.. cand nu-i convine ceva tipa de-a dreptu, face niste istericale de imi vine sa ma duc in lume Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 cred ca in curand o iau pe aratura... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974
te inteleg Laura foarte bine cat e de greu,am o vecina care are un copil asa de rau si cu fite la mancare,somn,la toate
intr-o zi zicea ca daca ar fii un concurs de miss rautate copilul ei ar lua primul loc Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 18, 2009 2:29 am

cuscra..si larsa are toane de cateva zile

maraie..tipa..se tavaleste..daca ma enervez o fac sa planga asa ca o ignor sau o iau in brate si ii distrag atentia..stiu ca fiecare copil e altfel si imi pare rau ca darius te supara asa,,..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de deriana Mier Noi 18, 2009 2:41 am

Fetelor bine v-am regasit , acum am reusit sa intru ca pana acu a facut figuri calculatorul
Abia astept vacanta sa am si eu mai mult timp liber
Dari nu prea mai doarme la amiaza iar seara ma dispera...e 12noaptea si tot nu s-a culcat Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974
azi s-a trezit dimineata cu mine la 8 , n-a dormit la amiaza ca a ramas cu mama si cu ea face ce vrea
sa vedem acum seara ce o face
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 18, 2009 5:18 am

maria... zi-i vecinei tale ca mai degraba cred ca va lua locul 2 baietelul ei :raed: ... ca nu cred ca-l intrece careva pe DArius, la rautate, figuri, alint, istericale... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974

cuscra, bine ca-i poti distrage atentia... la mine nu mai merge faza asta de mai bine de jumate de an :lacrimi:

si sa va zic ce "bine " s-a terminat ziua... in incercarea de a-l prinde pe Darius care fugea k bezmeticu prin casa, al meu si-a spart capu... de fapt e mai mult o julitura... o gaurica mica, langa tampla, k noroc...si a urlat mai rau k o muiere care naste DD iarta-ma, ce m-a enervat... asa a speriat copilul... a inceput asta micu sa tipe TATA TATA !!! si mai culca-l dk poti Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 vaisamar ... k la nebuni a fost azi la noi... mai rau ca-n filmele cu prosti Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Noi 18, 2009 12:26 pm

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 592283 si bineinteles...o ti..re...adica.... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 449374o zi minunata tuturor! si rabdare cu micutii vostri! Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 449374
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de celina74 Mier Noi 18, 2009 1:05 pm

Buna dimineata ! Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 4527

Ari ,ti-o aduc si pe Alexia ca sa fie tacamul complet ...si chiar ca o s-o iei pe aratura Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 377534 ... si Alexia face figuri din astea
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Noi 18, 2009 1:15 pm

am venit la o cafeluta cu voi :capuccino: :capuccino: :capuccino:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de florares Mier Noi 18, 2009 2:00 pm

la o cafeluta de dimineata ☕
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 18, 2009 2:22 pm

buna dimineata!!
aduc cafea Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 4527
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Cafea11

si va astept la o discutie pe toate :capuccino:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de elena Mier Noi 18, 2009 3:01 pm

...toti copiii sunt asa..sa vedeti ce-i la mine! totul la dublu..deci imaginativa ... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 16974 asta e..se fac ei mari...daca mai rezistam sa-i vedem..
cam slaba miscarea pe aici..nu mai bea nimeni o cafeluta cu mine??Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 2124481xsrciu1ffu
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 18, 2009 3:03 pm

eu am baut dar beau si cu tine Elena ca arata bine cafeluta ta ☕
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de elena Mier Noi 18, 2009 3:08 pm

esti o draguta Maria :pupaceli:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 18, 2009 3:20 pm

Am ajuns si eu la o cafeluta :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 18, 2009 3:23 pm

buna fetele, am ajuns si eu la cafeluta....si vreau sa va spun ca deja am varsat jumatate din ea pe mine Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 377534 :capuccino:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 2 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 24 Înapoi  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum