Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

+27
buburuza
flori
raruta
flo09
marccora
scumpetea
roxanik
cosmedicpetra
amalia-carmen
mona_mami
narcy
alinapopa1969
deriana
david
elena
panky(Laura)
adriana
bellatrix
Maria
celina74
ari05
macoveianca
florares
teodoraion
theodora
lilique
STEF30IASI
31 participanți

Pagina 12 din 24 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Noi 23, 2009 5:13 pm

:Hello!!!!!: SI EU VREAU UN CAPUCINO:capuccino: PENTRU CA DE CAFEA MAM LASAT Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 825533
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 23, 2009 5:21 pm

bun venit t sservim cu un capucino

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 153776 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 153776
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de theodora Lun Noi 23, 2009 5:21 pm

este gata capucino raluca :capuccino: Poftim la noi :pupicei:
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Noi 23, 2009 5:59 pm

o zi minunata! Am plecat !pa! Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 449374
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de theodora Lun Noi 23, 2009 6:03 pm

Pa alina :pupicei: mai stau putin pe aici ca nu am apa,nu stiu ce naiba se intampla Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de macoveianca Lun Noi 23, 2009 6:10 pm

am venit,fetelor...are in gat dar nu tare....si totusi face iar febra.ii dau antibiotic,peritol ....dar il doare si burtica...off
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 23, 2009 6:17 pm

am venit si eu la capucinno....multa sanatate alex....eu lui gabita cand are rosu in gat ii dau cu albastru de metil, ii trece imediat si nu mai face nici febra
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de macoveianca Lun Noi 23, 2009 6:23 pm

cu prima ocazie am sa cumpar si eu....am doar decasept cu albastru de mitil...
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 23, 2009 7:14 pm

fetelor... m-am decis sa chem un preot acasa... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974 sa faca ... nu stiu cum se numeste... ceva ce se face de casa noua ...
nu mai pot asa cu darius... urla noapte de noapte de parca l-ar speria fff tare cineva... azi noapte ne-am trezit amandoi ca urla Darius... si cand am sarit din pat, el deja iesea in fuga din camera lui... daca-l intrebam daca il doare ceva zicea NU... daca il intrebam daca s-a speriat de ceva , zicea DA... acum nu stiu cate intelege si cat de bine putem comunica... dar am zis ca incerc si varianta asta , ca nu mai stiu ce sa fac altceva..
eu una nu cred in spirite, fantome si porcarii de-astea Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 199844 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974 dar cand l-am auzit azi dimineata pe al meu ca zice ca poate avem naibii ceva fantoma in casa... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 199844 desi... cine stie... avand in vedere ca inainte sa ne mutam noi in apartamentul asta,.. au murit pe rand 4 batrani aici...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de macoveianca Lun Noi 23, 2009 7:17 pm

e bine sa o facxi,si impartasit duminica...
au perioade can vad noaptea cate ceva prin casa....se uita cumva la desene cu....roboti sau monstri?
pentru voi fetelor cu mult drag!!!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2068101r9btgpmtjq
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Noi 23, 2009 7:18 pm

imi pare rau de Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 825533 bebei raciti of,of,of :bebe in patut: :trimite pupici
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Noi 23, 2009 7:21 pm

fe lor parerea mea este duminica sa treaca preotul peste el ca ebine :love:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de florares Lun Noi 23, 2009 7:48 pm

eu zic sa dai ceva de pomana ....
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 23, 2009 8:17 pm

Anca...Darius de fel nu se uita la TV... la desene nici atat... mai las pe Minimax, ca sunt desene dragute, dar nu cu roboti sau alte cele...

flori, cum adik sa dau de pomana? tradu-mi Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974 ca eu nu ma am cu astea de-ale bisericii...

Raluca, dar de ce duminica? in timpul saptamanii ce are? ca duminica is pe a biserici preotii, din cate stiu eu ...


oofff...Darius iar nu vrea sa doarma... sta si urla ... si tipa... cred ca e f obosit... dar nu vrea sa doarma totusi Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974 e culmea !!!
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Noi 23, 2009 8:51 pm

:Hello!!!!!: ARI EU STIU CA DUMINICA DUPA CE PREOTUL IESE CU SF. DARURI IL PUI JOS IN FATA ALTARULUI SI PREOTUL TRECE PESTE EL DAR SI MIERCUREA SI VINEREA LA SF. MASLU,DIMINEATA PE LA ORELE 7.30-8.00 :buchet: MULTA SANATATE :floare: :floare: :floare: :floare:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de macoveianca Lun Noi 23, 2009 9:34 pm

ari,adica sa dai de pomana in sanatatea lui darius!
parerea mea este sa te duci si la un medic,caci e agitat prea tare si cu siguranta are un motiv,mai ales ca si in somn....
si da,am o vecina aici care baietelul i se trezea la 12 noaptea si plangea si speriat ,,nici ziua nu vroia sa-i doarma,si a mers nu mai stiu cate vineri la SF MASLU si apoi sa linistit,nu mai are probleme cu el.
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de elena Lun Noi 23, 2009 9:46 pm

am mai zis de cateva ori...si Teodor era agitat, am fost de mai multe ori la biserica duminica si a trecut preotul peste el cu sfintele daruri, iar la sfarsitul slujbei i-a citit ceva din carte si s-a desbracat de vesmintele c care a slijit peste el...Eu zic ca a avut efect...plus ca trebuie impartasit in fiecare duminica copilul mic...incearca ari, daca intradevar te-a adus la disperare :doua inimioare
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de lilique Lun Noi 23, 2009 9:56 pm

Buna fetelor, vin si eu la o cafeluta tarzie cu voi...
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 40

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 23, 2009 10:04 pm

aduc un capucino
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Capucino
si un suc
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 2398
serviti-va!!!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 23, 2009 10:42 pm

multumim maria... mmmm... ce bine arata toate :zambet larg:

fetelor... nu sariti asa pe mine Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 199844 eu nu-s deloc bisericoasa... nu ma duc la biserica nici de sarbatori, dapoi in fiecare duminica Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974 avem un vecin in bloc care e preot, o sa vorbim cu el sa vina sa ne faca... maslu? festanie? cum s-o numi... iar la dr am fost cu el... si degeaba... ni se zice ca asa e el... mai energic.. si ca poate viseaza urat Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974 sau din cauza ca se uita la TV (desi nu se uita... dar na... ce sa zica si drii dk nu stiu altceva)
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de florares Lun Noi 23, 2009 11:04 pm

si eu zic ca poate e mai agitat el ...incerca sa iesi seara putin cu el la aer sa se oboseasca sa vezi atunci cum doarme seara....maria ce de bunatati neai adus
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 23, 2009 11:12 pm

eheeee ... de parca nu iesim... zilnic... pe mine ma alearga ziua in jurul blocului minim jumate de ora... seara il alearga pe tac-su... si inainte de nani... mai trage niste ture de casa... de parca ar fi la sprint... si tot nu obosescte Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 16974
e mai nasol acum,ca daca ploua nu putem iesi... si cum a plouat cam mult in ultimul timp ... :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Noi 23, 2009 11:30 pm

:Hello!!!!!: vorbeste mai bine cu protul din bloc ca e cel mai bun doctor:doctor: el acum ce face :bebe in patut:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 23, 2009 11:57 pm

ce faceti fetelor?

eu nu ma simt chiar bine...nici fizic nici psihic..sunt cam deprimata...nu cred ca stau prea mult ca va transmit starea
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de florares Mar Noi 24, 2009 12:03 am

ei atunci alergal pina la simeria ca nui departe sa vezi ce pofta de somn ii vine Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 377534
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 12 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 24 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum