Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

+27
buburuza
flori
raruta
flo09
marccora
scumpetea
roxanik
cosmedicpetra
amalia-carmen
mona_mami
narcy
alinapopa1969
deriana
david
elena
panky(Laura)
adriana
bellatrix
Maria
celina74
ari05
macoveianca
florares
teodoraion
theodora
lilique
STEF30IASI
31 participanți

Pagina 14 din 24 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 24, 2009 4:18 pm

pupici Teo, sa-ti treaca repede starea asta :pupicei:

eu m-am enervat de dimineata... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974 iar nu mananca Darius nimic... eu nu inteleg... de o saptamana ii dau vitamine... se presupune ca ii fac pofta de mancare... macar de m-as putea eu abtine sa nu ma enervez... dar nu pot... cand il vad ca intoarce capul si face fitze ma crizez instant :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de theodora Mar Noi 24, 2009 4:22 pm

calmeaza-te,copii au perioade cand manaca prost si eu patesc la fel..nu doarme nici noaptea,tipa cred ca de la dinti nu stiu? Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974 care nu-i are
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Noi 24, 2009 4:25 pm

teodoraion a scris:o zi buna tuturor
azi nu o sa stau prea mult pe forum ca nu ma simt bine cu mine....si nu vreau sa va transmit starea
mobilizarea sa fii bine! Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 592283 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 184945 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 184945 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 184945 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 449374 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 449374 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 449374
lasa-l Ari...si nu-i mai da nimic...cand ii se foace foame cere el...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 24, 2009 4:25 pm

multumesc laura..

acum eu zic ..sa nu cuva vitaminele alea sa il sature si sa ii treaca pofta de mancare..nici nu mai stiu..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 24, 2009 4:37 pm

theodora, nu e de la dinti ... ii are pe toti...

fetelor, ma crizez pt ca de cand e papa prost... m-am obisnuit sa nu-mi manance... dar sunt zile in care ma scoate din minti efectiv, ca pe langa ca nu mananca mai imi si miorlaie in cap ... si acum m-am enervat pt ca masa de dimineata in general nu mi-o refuza Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974
alina... eu l-as lasa nemancat... dar pot sa-l las si 2 zile ca nu are treaba Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974
oofff... deja ma doare capul !!!!! ma duc sa mai incerc sa-i dau ceva Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974

fetelor, si la voi se vede scrisul asa mare si ingrosat la topicul asta ?
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 24, 2009 4:40 pm

da..ari si la mine se vede la fel de ingrosat...credeam ca e de la mine..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 24, 2009 4:41 pm

acum parca e bine ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Noi 24, 2009 5:45 pm

cine vreau un capucino? :capuccino:
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 24, 2009 5:55 pm

eu as vrea un 50 de Jack Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 496116
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Noi 24, 2009 6:02 pm

mai schimbai mancarea,ari poate nu ii mai place :papa: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 24, 2009 6:22 pm

:lacrimi: raluca, nu stiu daca ma crezi dar mi-e plin frigiderul cu tot felul de mancaruri...

eu cred ca totusi are viermisori... ca are toate simptomele.. am sunat-o pe pediatra acum si mi-a zis sa-i dau Nikvorm si dupa o sapt sa-i repet doza, si apoi vedem...
azum de exemplu doarme.. .ceea ce nu a facut de jumate de an cred ca... sa doarma la amiaza inainte de 12-1 ... el al 11.15 sforaia... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974 nu stiu ce poate avea :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Noi 24, 2009 6:30 pm

bine . atunci pe mai tarziu cand o sa auzim vesti bune :buchet: sanatate :trimite pupici
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 24, 2009 7:54 pm

multumim Raluca... ideea e ca nu stiu daca e bolnav... ma scoate din minti faptul ca la noi nu se pot face analize k lumea... zicea pediatra ca pot sa ii fac coproparazitologicul, dar nu e sigur ca iese ceva, decat daca ar avea infectie masiva... ceea ce nu cred... si acum nu avem cum pleca in strainatate sa ii fac acolo analizele ( ca am mai fost) asa ca mergem la nimereala... eu zic ca are viermisori datorita faptului ca nu mananca, are un somn fff agitat, si e vanat-rozuliu sub ochi... din cate am gasit pe net sunt simptome ca ar avea viermisori... dar nu stim sigur,nu ? offf.. .asta e cu tara asta de kkt Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974

app, sarcina usoara sa ai :pupicei: cate sapt ai? stii ce va fi BB? baietel ? sau fetita? :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Noi 24, 2009 9:12 pm

multumesc ari :trimite pupici nu stiu ce va fi deocamdata e devreme pt a afla :bebe in patut: dar ce o fi ,numai sanatos sa fie ca si eu am indurat multe cu baietelul :doctor: atrebuit sa il operez la varsta de 1an la inima pt ca l-am nascut cu malformatie de cord congenitala si am mers la Tg.Mures .......multumim lui dumnezeu ca este bine :capsunica 1: :capsunica 1: :capsunica 1: :capsunica 1:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Noi 24, 2009 10:58 pm

am venit si eu la un ceiut fetelor ....

ce s-a intamplat ari ...?
ce are piticul?
are viermisori ?
pentru viermisori este foarte bun :ZENTEL

Zentel este un antihelmintic cu spectru larg, folosit pentru tratarea parazitozelor .
Mod de administrare: Cu prescriptie medicala. Doza uzuala pentru adulti si copii in varsta de peste 2 ani: 400 mg (doua comprimate de Zentel 200 mg sau 20 ml Zentel suspensie) intr-o priza unica in cazul parazitozelor cu: Enterobius vermicularis, Trichuris trichiura, Ascaris lumbricoides, Ankylostoma duodenale si Necator americanus. In caz de strongiloidoza sau teniaza, se administreaza 400 mg Zentel in prize unice, 3 zile consecutiv. Daca pacientul nu este vindecat la trei saptamani dupa tratament, se indica o a doua cura. In giardioza (la copii cu varsta intre 2-12 ani), o doza zilnica de 400 mg in priza unica, timp de 5 zile. Comprimatele pot fi mestecate, inghitite sau zdrobite si amestecate cu alimentele. Nu este necesar sa fie administrate jeun sau sa se practice purgatia.

Precautii: Folosirea in cursul sarcinii: Deoarece s-a demonstrat ca albendazolul este embriotoxic si teratogen la sobolan si la iepure, folosirea sa la femeile gravide sau la cele cu suspiciunea de sarcina este contraindicata. Pentru femeile aflate la varsta procreerii (15-40 de ani), Zentel trebuie administrat in primele 7 zile de la debutul menstruatiilor normale.

Reactii adverse: S-au raportat cateva cazuri de disconfort gastro-intestinal si cefalee, fara a se stabili o legatura clara cu medicamentul.

Informatii suplimentare: Eficacitatea Zentelului a fost evaluata la copii sub varsta de 2 ani, gasindu-se ca o singura doza de 200 mg este eficace in infectiile helmintice comune. In infectiile cu Hymenolepis nana, o doza de 400 mg administrata 3 zile consecutiv s-a dovedit eficace. In plus fata de proprietatile vermicide, s-a demonstrat ca albendazolul are la om si proprietati ovocide si larvicide.
Precautii farmaceutice: A se feri de lumina.
Conditionare: Cutii monodoza cu 2 comprimate in blister. Suspensie monodoza cu 20 ml/flacon. Exista si forme de ambalare cu un numar mai mare de doze.

MULTA SANATATE !!!

:doctor: :doctor: :doctor:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 24, 2009 11:11 pm

nu stiu Stefi ,,, eu asa banuiesc... de fapt sunt aproape sigura... are toate simptomele ori pt giardia ori pt oxiuri : nu papa, vrea doar lactate, are cearcane, somn agitat, si e f rau...
Zentel asta de care ziceai sunt tablete, nu ? am auzit de el ca se da pt viermisori... faza naspa la noi e ca la analize nu iese nimic... mergem doar pe ghicite ... ca asta-i sist medical la noi Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974
noua ne-a dat pediatra acum Nikvorm... e pt goardia, oxiuri, tenii si lambrii... si e naturist... sa vedem ce-o fi ... maine ii dau prima doza ...

raluca, ma bucur ca e bine baietelul tau acum :pupicei: cati anisori are? cum il cheama? vrem poze :zambet larg:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de mona_mami Mier Noi 25, 2009 12:27 am

ari05 a scris:nu stiu Stefi ,,, eu asa banuiesc... de fapt sunt aproape sigura... are toate simptomele ori pt giardia ori pt oxiuri : nu papa, vrea doar lactate, are cearcane, somn agitat, si e f rau...
Zentel asta de care ziceai sunt tablete, nu ? am auzit de el ca se da pt viermisori... faza naspa la noi e ca la analize nu iese nimic... mergem doar pe ghicite ... ca asta-i sist medical la noi Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974
noua ne-a dat pediatra acum Nikvorm... e pt goardia, oxiuri, tenii si lambrii... si e naturist... sa vedem ce-o fi ... maine ii dau prima doza ...

raluca, ma bucur ca e bine baietelul tau acum :pupicei: cati anisori are? cum il cheama? vrem poze :zambet larg:

ari, draga, este zentel si siropel pentru copii sub doi ani. i-am dat si eu adelei. si cu ea am avut mari probleme din cauza lor. dupa cum bine zici rezultatul analizelor facute erau toate negative, cica nu avea, nici macar atunci cand i-am dus viermele in borcan .... groaznic a fost. doamne multumesc ca am scapat. si taaaare greu . trebuie repetat tratamentul la o saptamana. apoi dupa trei luni, iar. si iar analize ... greu se scapa de urataniile astea .... bleee!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 1:00 am

asa e mona si eu am dus cu ei in borcan si nu s-a vazut..acum la bia s-a vazut in sange la eozinofile parca....

bine ai venit mona..ti-am simtit lipsa
multumesc mult pt gestul tau

am postat la sa ne mandrim cu cadoul castigat

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 691862
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Noi 25, 2009 1:31 am

da ari si vreau sa pun poze dar nu stiu cum,el are 9 ani si cealalta 14ani. :mos craciun si de zentel am auzit si eu recent dar ai mei pt viermi au luat decaris cum se lua inainte :pupicei: sa de-a d-zeu sa scapati cat mai repede de ei :doctor:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 1:56 am

raluca aici gasesti indrumari cum s apui poze intra pe pag 3

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/bine-ati-venit-f4/cum-punem-poze-pe-forum-t129.htm
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Noi 25, 2009 2:01 am

La
inceput femeia e ca si Real ("Fara egal").

Dupa un timp, femeia e ca si Cora
("Stii de ce revii").

Apoi e ca si Kaufland ("Nu gasesti alta mai
ieftina").

In cele din urma femeia e ca si Carrefour ("Daca
gasesti alta mai ieftina, iti returnam de 10 ori diferenta")!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 230899
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 25, 2009 2:24 am

ce tare alina Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 199844

nasaaaaaaaaa !!! pe unde umbli ??? ti-am simtit lipsa !!! :pupicei:

nikvorm asta cica tre sa-l administrez asa: 10 ml dimineata , 10 ml seara... si dupa 7 zile sa-i repet ...

maine il dau... oofff... naspa e la noi ca sper sa ne scpam de ei, si sper sa nu mai avem probleme...desi... la cum e Darius... non stop e cu ceva in gura... ori mainile dupa ce in prealabil le baga in ceva mizerii... sunt eu atenta, dar nu pot fi clipa de clipa cu ochii pe el Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974 am ajuns sa0i mai dau ziua suzeta numai sa nu mai bage toate porcariile in gura Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de elena Mier Noi 25, 2009 2:26 am

ii suspectez si eu pe ai mei de viermisori.Ma duc la farmacie sa cer ceva, tot naturist...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de mona_mami Mier Noi 25, 2009 2:26 am

teodoraion a scris:asa e mona si eu am dus cu ei in borcan si nu s-a vazut..acum la bia s-a vazut in sange la eozinofile parca....

bine ai venit mona..ti-am simtit lipsa
multumesc mult pt gestul tau

am postat la sa ne mandrim cu cadoul castigat

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 691862
da, eozinofilele din sange dau un rezultat mai clar pentru viermisori.


cu cea mai mare placere, teo. ma bucur ca fetele tale au fost incantate. atentia de la mine a fost din tot sufletul! :pupicei: :pupicei:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 25, 2009 2:29 am

ari dar nu incercati sa scapati de suzeta?.....este marisor deja....nu poti sal dezveti?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 14 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 24 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum