Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 21 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 21 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 2466r05Ady.Biju

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Wkpzltartizele.blogspot.com



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Kaqpztbratari magice



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 69m8w9 Shop/candles



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 2moa4jsbiosens.ro



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 2ef53k2reginamaria.ro



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 26, 2009 9:45 pm

aici vom aduce pozele cu , copilasi ... :pupicei:

:om de zapada c :om de zapada c :om de zapada c
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Noi 26, 2009 9:48 pm

denisadarius a scris:hai ca sparg eu ghiata cu 2 pozici...

si ai mei spun ingerasul....dar si tatal nostru..
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! DSCF1749

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! DSCF1750


si asa ca sa va amuz putin...si o poza fun.. Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 377534


Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Denisawindows1
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Noi 28, 2009 5:07 am

elena a scris:va arat si piticii mei, spun in fiecare seara Tatal nostru,amandoi o stiu..mai spun si ingerasul si Doamne-doamne ceresc tata..
un filmulet, cam scurt..
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Th_Video033
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Imag001-4
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Noi 30, 2009 7:13 am

paul_A a scris:stim si noi ca trebuie sa-l pupam pe Doamne-Doamne

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Imag006
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Imag007-2
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 10PRj-10h-1
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Noi 30, 2009 7:14 am

lilique a scris:venim si noi daca ne primiti...
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Th_d-ne-d-ne

si aici spunea rugaciunea... nu inainte de nani...
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Pop9
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Dec 01, 2009 11:04 pm

muraru raluca a scris:Asa se inchina piticul meu

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 112909230248
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Dec 03, 2009 4:42 am

adriana a scris:Gata Stefy, ma conformez....
aceasta este o poza facuta anul trecut lao manastire de pe langa Buzau....este foarte, foarte veche....este facuta din lemn si este foarte frumoasa
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 100_8316
aici gabita si-a spus rugaciunea si acum se inchina
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Img_0710
aici se roaga la icoana cu Maica Domnului care am cusut-o eu...este de fapt un goblen care l-am inramat si l-am dus la biserica ca sa-l sfintesc
Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Img_0711
Si sa va spun si rugaciunea care o spune Gabita
ingerasul meu

INGER INGERASUL MEU
CE MI TE-A DAT DUMNEZEU
EU SUNT MIC, TU FA-MA MARE,
EU SUNT SLAB, TU FA-MA TARE,
SI-N TOT LOCUL MA-NSOTESTE,
SI DE RELE MA FERESTE,
AMIN
DOAMNE, apara toti copilasii si pe mine, da-mi sanatate , fa-ma mare, cuminte si ascultator, apara pe toata lumea si pe mami si pe tati
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Dec 05, 2009 11:22 pm

claudia_mami a scris:Foarte frumos ,venim si noi cu doua poze cu claudia anainte de nani unde da pupic lui doamne ,doamne si zice amin ca crucita si rugaciunea eo zice mama.

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! DSCF6532Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! DSCF6530Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! DSCF6533
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Dec 21, 2009 5:23 am

panky(Laura) a scris:VENIM SI NOI IN SFARSIT CU POZE....AM REUSIT SA FAC 3 POZE

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 13HHb-12U

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 13HHb-12V

IAR AICI PITICUL MEU PUPA ICOANA......NU STIE INCA SA SE ROAGE

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! 13HHb-12W
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!! Empty Re: Poze la Concursul Cum se roaga piticii seara inainte de culcare !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum