Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

+24
emyly
lilique
flo09
raruta
roxanik
popescumelinda
cecilia_7625
elena
theodora
scumpetea
celina74
Maria
panky(Laura)
ari05
paul_A
teodoraion
muraru raluca
mona_mami
alinapopa1969
buburuza
florares
adriana
ianis28
STEF30IASI
28 participanți

Pagina 9 din 29 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Dec 18, 2009 7:42 pm

BEAU UN CEAIsmiles,ASCULT COLINDE SI MA UIT SA VAD CE FACETI VOI ,DAR CAM GOL PE AICI
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Dec 18, 2009 7:51 pm

eu incerc sa-l culc pe pitic... dar nu prea am sanse... asa ca nu pot sta pe net Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de adriana Vin Dec 18, 2009 8:54 pm

buna fetele...la o cafeluta calda vin si eu , acum am intrat in casa si gabita a cazut rupt...este in lumea viselor acum....doamne ce sa mai tavalit prin zapada...era rosu ca focu si nu vroia sa intre in casa....eu am inghetat rau de tot si el nu avea nici o treaba Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 4527
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Maria Vin Dec 18, 2009 9:00 pm

adriana a scris:buna fetele...la o cafeluta calda vin si eu , acum am intrat in casa si gabita a cazut rupt...este in lumea viselor acum....doamne ce sa mai tavalit prin zapada...era rosu ca focu si nu vroia sa intre in casa....eu am inghetat rau de tot si el nu avea nici o treaba Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 4527
aduc o cafea calda Adriana Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 4527 ce bine de voi ca iesiti afara Gabita al meu ia medicamente si nu am iesit afara.
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Df65f08fc9b0feb294e1c7c659a08978Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 7028257078523057b8c03753c8c1c9df
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de adriana Vin Dec 18, 2009 9:10 pm

si gabita cam tuseste, ii curge nasul dar am zis totusi sal scot...ma zapaceste rau in casa
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Dec 18, 2009 9:12 pm

ce fain... la Dari nu prea ii place zapada vad ca... am iesit ieri in parc, si a vazut copilasi mai mari jucandu-se prin zapada... a vrut si el... dar cum a intrat putin cu picioarele in zapada a inceput sa miorlaie Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 199844 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974 nu stiu ce crede ca e Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534

un ceiut cald vrea cineva ? Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 772214 am facut de fructe de padure ... brrr ce frig e in casa :lacrimi: am sunat nervoasa azi la asociatie sa vad dc drq au oprit caldura acum cand sunt -10 grade, sicica s-a spart ceva magistrala siacum se repara... naiba sa-i ia !!! Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974 pana atunci stam cu caloriferul electric si se invarte ceasul de ametesc :lacrimi: iar o sa ne vina curentul cateva milioane :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Maria Vin Dec 18, 2009 9:14 pm

adriana a scris:si gabita cam tuseste, ii curge nasul dar am zis totusi sal scot...ma zapaceste rau in casa
iti dai cu seama ca si al meu sta toata ziua in geam...
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 42862974557399e19311b91324d0a26fCafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 42862974557399e19311b91324d0a26fCafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 42862974557399e19311b91324d0a26f
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Dec 18, 2009 9:17 pm

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534 pai si Dari sta in geam... se urca pe un scaun si se uita fara ... se mai intoarce la mine si=mi spune "fuge - fuge"
ar fugi el pe afara, dragu'lu' mama... dar acum ninge si viscoleste... nu e de iesit :lacrimi: am scos eu capul pe geam dar e un frig... bbrrrrrr....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Maria Vin Dec 18, 2009 9:19 pm

ari05 a scris:Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534 pai si Dari sta in geam... se urca pe un scaun si se uita fara ... se mai intoarce la mine si=mi spune "fuge - fuge"
ar fugi el pe afara, dragu'lu' mama... dar acum ninge si viscoleste... nu e de iesit :lacrimi: am scos eu capul pe geam dar e un frig... bbrrrrrr....
la noi ninge dar nu este frig,nu bate vantul. :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Dec 18, 2009 9:21 pm

las ca bate aici :lacrimi: parca te taie, nu alta ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de adriana Vin Dec 18, 2009 9:45 pm

in bucuresti ninge frumos...nu prea bate vantul...asa ca am putut sta afara aproape 2 ore jumate
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de buburuza Vin Dec 18, 2009 9:52 pm

noi inca nu prea am putut profita ce zapada.nu prea am iesit ca petra e racita ...oricum sper sa nu se topeasca curand.
e gata treaba?
eu abia maine scutur covoarele adica sotul o sa le bata si o sa ma ajute si pe mine sa terminam curatenia in casa.
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Dec 18, 2009 9:56 pm

eu maine fac curatenia de sarbatori... sper sa pot de Darius... alte trebuiri nu am, mancare si praji face mama... Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534 si eu imi aduc su "sufertashu" Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Dec 18, 2009 10:01 pm

hai fetele o cafeasmileyun ceaismiliemaine si eu termin curatenia Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Dec 18, 2009 10:03 pm

oricum la mine, dupa ce termin curatenia, in maxim o ora e dezastru inapoi :lacrimi: tampesc cu barbatii astia ai mei ! nimic nimic nu pot tine cutatenie si ordine de ei Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de lilique Vin Dec 18, 2009 10:08 pm

ha, ha, ha... credeam ca numai Bubu face dezastru!!!! hai sa traiesti ari!!!! hai sa ne luam de mana si sa-i impreunam pe nazdravani.... macar tinem o casa curata!!!!!
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 40

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Dec 18, 2009 11:44 pm

si facem cu schimbul lili? Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534
dar vreau sa precizez ca pe langa ca face dezastru, al meu pitic mai si darama casa... deocamdata nu mai am colturi la plinte, mi le-a scos pe toate, pana la unul... o plinta mi-a rupt-o de 2 ori pana acum... un prag mi-e scos si nu stiu cum sa-l mai facem sa stea la locul lui... mobila zgariata, peretii vai mama lor, au ramas fara tencuiala in unele locuri...
ce zici? mai vrei sa-i impreunam ? Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 199844 mai vrei sa ai casa intreaga ? Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Dec 18, 2009 11:52 pm

off fetelor ,de parca voi ati fost foarte cuminti Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534
lasati cand o sa creasca o sa ziceti ca nu se mai strica nimic?hai ma lasati ,doar sunt copii,ce ati vazut copii cuminti si babe frumoase Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 199844
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Sam Dec 19, 2009 12:01 am

si aia e o vorba Raluca Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534

dar baietelul surorii mele e cuminte :lacrimi: nu distruge nimic si e doar cu 3 luni si un pic mai mare k Darius... si fetitele prietenelor mele sunt cuminti, ascultatoare, nu strica nimic, nu urla, nu fug toata ziua k piticu meu ... nah...
dar nu ma plang !!!!!! Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974 prefer sa fie asa decat bolnav.. dar nah... mai imi vars si eu naduful ... ca tare greu mi-e cu el, singura de dimineata pana seara ... daca ar fi alta situatia, maine cred ca m-as intoarce la munca , ca simt deja ca ma indobitocesc rau de tot :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de flo09 Sam Dec 19, 2009 12:04 am

lasa ca nici eu nu ma inteleg cu fata mea numai rele face :ingeras de cra
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Sam Dec 19, 2009 12:06 am

dap... asa sunt copiii din ziua de azi... adevarul e ca sunt si prea cocolositi si alintati... ca noi ... de la 3 luni eram dati deja la cresa... Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974 cine sa ne faca toate poftele acolo ?
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de lilique Sam Dec 19, 2009 12:22 am

numai draci face si Bubu.... adevarul este ca stam toti drepti in fata lui!!!! este rasfatatul tuturor..... cunoaste pe deplin iubirea bunicilor, lucru care mie mi-a lipsit, este foarte alintat!!! ce ma surprinde, cand este in public este cel mai cuminte copil- sta cu mama de multe ori la ore si nici nu stie ca are copil in clasa, nu se misca de la catedra. sta cu mine la cursuri ( si 4 ore) si nu deranjeaza pe nimieni iar la gradinita este cel mai cuminte copil!!!! asa zic si eu... important e ca este normal, ca este sanatos!!!!!
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 40

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de muraru raluca Sam Dec 19, 2009 12:29 am

ari05 a scris:si aia e o vorba Raluca Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534

dar baietelul surorii mele e cuminte :lacrimi: nu distruge nimic si e doar cu 3 luni si un pic mai mare k Darius... si fetitele prietenelor mele sunt cuminti, ascultatoare, nu strica nimic, nu urla, nu fug toata ziua k piticu meu ... nah...
dar nu ma plang !!!!!! Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974 prefer sa fie asa decat bolnav.. dar nah... mai imi vars si eu naduful ... ca tare greu mi-e cu el, singura de dimineata pana seara ... daca ar fi alta situatia, maine cred ca m-as intoarce la munca , ca simt deja ca ma indobitocesc rau de tot :lacrimi:
nu toate de getele de la o mana sunt la fel :pupicei:
daca il faceai pe darius cu sotul surorii tale poate nu distrugea Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 377534 (e o gluma)
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Sam Dec 19, 2009 12:43 am

lili, Darius si in public e raut... daca e cu mai multi copii sa zicem ca e mai cuminte... dar dk e doar printre adulti ... fereasca-ne.... Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de lilique Sam Dec 19, 2009 12:54 am

se simte iubit si in siguranta.....
lilique
lilique
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 40

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 9 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 29 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum