Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 2466r05Ady.Biju

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Kaqpztbratari magice



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 69m8w9 Shop/candles



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 2moa4jsbiosens.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

+28
blondyna
claudia_mami
madalina
monica_2008
stefanescu_alina
alinapopa1969
mona_mami
celina74
ellemissela
anka9mai
bebelusha18
sandy
theodora
ari05
popescumelinda
elena
amalia-carmen
florares
paul_A
teodoraion
denisadarius
Maria
panky(Laura)
raruta
muraru raluca
STEF30IASI
dani23ela
adriana
32 participanți

Pagina 7 din 42 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Urmatorul

In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Ian 18, 2010 5:32 pm

paul_A a scris:myltumesc Stefy...oricum tu ne-ai intrecut pe toate Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395

multumesc mult , paul_A ....... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 esti draguta !!! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Ian 18, 2010 5:59 pm

oare cine va primi urmatoarea surpriza??? si de la cine?...suspans...ATI MAI FACUT VOI SURPRIZE SIGUR MAMICI...eu asa presimt....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Ian 18, 2010 11:17 pm

ei,nu fi si tu asa nerabdatoare!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 19, 2010 12:50 am

aha...deci tu amalia sti ceva...eu si rabdarea...ti-ai gasit..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 19, 2010 11:59 am

urmeaza sa mai primeasca o mamica un cadou surpriza...astazi va pleca catre ea Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 19, 2010 2:01 pm

asteapta mamica ... cu nerabdare! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 19, 2010 6:56 pm

adriana a scris:urmeaza sa mai primeasca o mamica un cadou surpriza...astazi va pleca catre ea Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395

faci si tu ca paul-a..ne tii pe jar....eu banuiesc pt cine e..dar nu spun...astept sa vad daca e asa... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 230899
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Ian 19, 2010 7:01 pm

teodoraion a scris:
adriana a scris:urmeaza sa mai primeasca o mamica un cadou surpriza...astazi va pleca catre ea Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395

faci si tu ca paul-a..ne tii pe jar....eu banuiesc pt cine e..dar nu spun...astept sa vad daca e asa... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 230899
tu mereu teo banuiesti ceva inseamna ca stii ....si vreti putin suspans....si eu imi dau seama cine e Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 19, 2010 8:12 pm

chiar habar n-am..doar asa...in mintea mea banuiesc..nu mi-a spuss nimik adriana...poti s-o intrebi Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 19, 2010 8:14 pm

dar eu de ce nu banuiesc nimic cred ca nu am mancat deloc lapte sa ma prind Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de celina74 Mar Ian 19, 2010 8:56 pm

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 ce ma amuzati fetelor...vorba mariei ...nici eu nu pot banui la cine s-a gandit Adriana
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 19, 2010 9:05 pm

eu am paranormal
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 19, 2010 9:06 pm

la tine functioneaza flacara violeta Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 19, 2010 9:10 pm

teodoraion a scris:oare cine va primi urmatoarea surpriza??? si de la cine?...suspans...ATI MAI FACUT VOI SURPRIZE SIGUR MAMICI...eu asa presimt....

presimti tu ceva Teo? ...hmmmm...esti tare smechera Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534

si spun asta pentru ca azi de dimineata am mers la posta sa iau alocatia si ma trezesc si cu un colet, adica era ditamai cadoul (l-am luat ca pe un cadou ca tocmai ce e fost ziua mea Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 ) de la cine credeti ca era???
de la TEo pe care o pup si ii multumesc din suflet pentru cadou si pentru ca s-a gandit la mine Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
nu ma asteptam..mi-ai facut o surpriza nemaipomenita Teo, nu-mi venea sa cred ca te-ai gandit la mine de saptamana trecuta
am primit un cadou foarte frumos si nesteptat

te pup Teo si m-ai surprins si de data asta...m-ai lasat cu gura cascata la propriu

multumesc inca o data din suflet Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395

poze pun cand voi rezolva problema cu descarcatul ...
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 19, 2010 9:12 pm

cred si eu Teo ca functioneaza paranormalul la tine Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534
Felicitari fetelor!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 19, 2010 10:14 pm

la Teo functioneaza toate Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 20, 2010 12:49 am

Maria a scris:la tine functioneaza flacara violeta Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489

ce e aia flacara violeta?

paul_A a scris:
teodoraion a scris:oare cine va primi urmatoarea surpriza??? si de la cine?...suspans...ATI MAI FACUT VOI SURPRIZE SIGUR MAMICI...eu asa presimt....

presimti tu ceva Teo? ...hmmmm...esti tare smechera Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534

si spun asta pentru ca azi de dimineata am mers la posta sa iau alocatia si ma trezesc si cu un colet, adica era ditamai cadoul (l-am luat ca pe un cadou ca tocmai ce e fost ziua mea Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 ) de la cine credeti ca era???
de la TEo pe care o pup si ii multumesc din suflet pentru cadou si pentru ca s-a gandit la mine Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
nu ma asteptam..mi-ai facut o surpriza nemaipomenita Teo, nu-mi venea sa cred ca te-ai gandit la mine de saptamana trecuta
am primit un cadou foarte frumos si nesteptat

te pup Teo si m-ai surprins si de data asta...m-ai lasat cu gura cascata la propriu

multumesc inca o data din suflet Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395

poze pun cand voi rezolva problema cu descarcatul ...

ma bucur din suflet ca ti-a placut surpriza mea..o faci sa para asa d eimportanta de parca ar fi cine stie ce apartamen sau masina Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 ..e o mare placere sa pot face un cadou..daca ar fi dupa mine am atatea mamici dragi ca miar trebui cel putin 1000 ron sa pot trimite fiecareia cate o atentie..si apropo ..cutia era mostenire de la amalia...asta o primisem si eu de la ea..ambalata tot in hartie de cadou..asa ca stiu ce ai simtit...ce bucurie..surpriza si stiu cum e sa primesti ceva neprevazut Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395

Maria a scris:cred si eu Teo ca functioneaza paranormalul la tine Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534
Felicitari fetelor!

hihihih... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 230899 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 20, 2010 12:58 am

mai uita-te Teo putin la stiri si vezi ca are legatura cu paranormalul si la ajutat pe Base sa castige alegerile Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
se vede ca ai invatat pentru examen si nu te-ai uitat la stiri Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 20, 2010 1:02 am

si asa nu ma uit la stiri ..dar acum???il intreb pe socra-miu Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 230899 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Ian 20, 2010 1:03 am

fetelor mi se pare ca teo are antene Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 20, 2010 1:05 am

teodoraion a scris:si asa nu ma uit la stiri ..dar acum???il intreb pe socra-miu Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 230899 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 693395
intreaba-l ca este subiect Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 talk show Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Ian 20, 2010 1:10 am

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534 hai cai culmea Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 91489
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 20, 2010 1:27 am

de ce radeti fetelor? Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 230899
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 20, 2010 1:30 am

teodoraion a scris:de ce radeti fetelor? Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 230899
cred ca de flacara violeta Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de celina74 Mier Ian 20, 2010 1:45 am

Super Teo .... !
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 7 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 42 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum