Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 2466r05Ady.Biju

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Kaqpztbratari magice



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 69m8w9 Shop/candles



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 2moa4jsbiosens.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

+28
blondyna
claudia_mami
madalina
monica_2008
stefanescu_alina
alinapopa1969
mona_mami
celina74
ellemissela
anka9mai
bebelusha18
sandy
theodora
ari05
popescumelinda
elena
amalia-carmen
florares
paul_A
teodoraion
denisadarius
Maria
panky(Laura)
raruta
muraru raluca
STEF30IASI
dani23ela
adriana
32 participanți

Pagina 22 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Urmatorul

In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de elena Vin Mar 19, 2010 7:50 pm

pai de ce nu ai zis nimik teo? Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 377534
Multumesc fetelor Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 Felicitari Ancai!
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de popescumelinda Vin Mar 19, 2010 7:52 pm

aualeu,pai eu am vazuto mai inainte..of,laso ca e faina Elena!!! :pupd:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de elena Vin Mar 19, 2010 7:55 pm

La mine se vede, nu stiu de ce nu o mai vedeti.... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 496116
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Mar 19, 2010 8:28 pm

felicitari anka !!!! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395

felicitari elena si sa o porti sanatoasa !!!!! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de madalina Vin Mar 19, 2010 8:33 pm

sa o porti sanatoasa Elena
este frumoasa surpriza Ancai Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 19, 2010 9:48 pm

felicitari Elena si felicitari Anca pentru gestul frumos Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 19, 2010 9:55 pm

elena a scris:Gata fetelor, am sosit sa va potolesc din curiozitate :ou: Eu am fost norocoasa surprizei Ancai .Multumesc foarte mult Anca, m-ai facut f fericita azi :pupd: Nu ma asteptam , iti multumesc mult de tot ca te-ai gandit la mine! Te pop duuuulce :pupd: Esti o persoana deosebita :itiofer:
Sa va arat bluzita , imi place mult!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Imag0005
mi-a facut Maria poze, nu a iesit niciuna cum trebuie, va arat totusi sa vedeti cum imi vine-scuzati-mi fata, sunt cam obosita :lim:
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Imag0232
:pupmare: Anka!!!

eu o vad...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 19, 2010 10:12 pm

eu nu vad decat prima poza... :timi:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 20, 2010 12:25 am

ma bucur elena ca aiprimit cadoul...sa porti cu placere bluzita...este superba.....nici eu nu vad poza cu tine Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
felicitari inca o data anka pentru cadoul surpriza facut elenei Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de anka9mai Sam Mar 20, 2010 2:50 am

in sfarsit a ajuns cadoul, m`am speriat putin sa nu se pierda pe drum....
Elena sa porti sanatoasa bluzica si sper ca`ti place culoarea (din poza nu se vede clar culoarea adevarata) si nici eu nu vad poza cu tine....
m`am gandit la tine din mai multe motive dar principalul este ca tu mi`ai parut ca ai fost cea mai incantata de revenirea mea aici ( a nu se interpreta ca restul nu m`au primit cu drag)
va pup ! si in zilele urmatoare pregatesc urmatorul cadou...
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de elena Sam Mar 20, 2010 4:15 am

:pupmare: Anca!!! :itiofer:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de madalina Sam Mar 20, 2010 4:37 am

si eu vad numai poza cu bluzita,cu tine nu se vede,poate ai sters-o de acolo de unde ai salvat-o
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de elena Sam Mar 20, 2010 4:17 pm

Cred ca am mutat-o din photobuket....dar cea cu bluzita se vede, asta este importanta Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
Si ca sa adaug ceva la ce a scris Anca mai sus, eu am fost f entuziasmata ca a reaparut pe forum deoarece chiar mi-a lipsit, noi am vorbit mult inainte si pe mes, am legat o prietenie...
Cat de curand sper sa reusesc sa fac si eu o surpriza unei mamici, toate imi sunteti dragi..ca doar de asta intru asa des pe acest forum Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 20, 2010 9:56 pm

anka9mai a scris:in sfarsit a ajuns cadoul, m`am speriat putin sa nu se pierda pe drum....
Elena sa porti sanatoasa bluzica si sper ca`ti place culoarea (din poza nu se vede clar culoarea adevarata) si nici eu nu vad poza cu tine....
m`am gandit la tine din mai multe motive dar principalul este ca tu mi`ai parut ca ai fost cea mai incantata de revenirea mea aici ( a nu se interpreta ca restul nu m`au primit cu drag)
va pup ! si in zilele urmatoare pregatesc urmatorul cadou...

la noi posta intodeauna se lasa asteptata...
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de anka9mai Sam Mar 20, 2010 11:21 pm

bine ca a ajuns cadoul si ca am facut o surpriza placuta unei mamici .... ma bucur si mai mult sa aflu ca a picat la pix cadoul :pupd: ...
acum asteptam sa vedem urmatoarea mamica surprinsa...eu intre timp ma orientez pt urmatorul cadou si am sa vb cu Adriana pt adresa Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Mar 20, 2010 11:30 pm

felicitari ptr gesturile frumoase!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Dum Mar 21, 2010 1:42 am

Felicitari Anca!
Si tu Elena sa te bucuri de surpriza facuta de Anca :pupd:
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 642704 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 642704 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 642704
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 23, 2010 4:12 pm

asteptam sa vedem care vor fi urmatoarele mamici surprinse Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 4:13 pm

iar suspans... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Mar 23, 2010 4:16 pm

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 496116 Asteptam
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de elena Mar Mar 23, 2010 9:48 pm

Nici o veste pe aici??
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 23, 2010 9:56 pm

nimic nou Elena Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 dar sigur va aparea ceva
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Mar 23, 2010 10:03 pm

felicitari ptr gesturile frumoase!
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Mar 25, 2010 1:48 am

vin eu cu putine poze deocamdata din multele cadouri primite de la melinda.multumesc mult melinda imi sunt tare folositoare si-i vin larisei ff bine

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 DSCN1423

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 DSCN1424

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 DSCN1425

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 DSCN1426

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 CADOURI125
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de madalina Joi Mar 25, 2010 7:06 am

foarte frumoase lucruri ai primit si ce ingeras frumos de fetita ai sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 693395
ma bucur Meli pentru gestul tau frumos cu care ai daruit :pupd:
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 22 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 42 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum