Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Soacra, soacra,  poama acra (2) EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Soacra, soacra,  poama acra (2) 2466r05Ady.Biju

Soacra, soacra,  poama acra (2) 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) 2quni4z hmshop.wordpress.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) Wkpzltartizele.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Soacra, soacra,  poama acra (2) Kaqpztbratari magice



Soacra, soacra,  poama acra (2) 69m8w9 Shop/candles



Soacra, soacra,  poama acra (2) 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) 2moa4jsbiosens.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) 2ef53k2reginamaria.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Soacra, soacra, poama acra (2)

+31
mofturaki
adriana
claudia_mami
muraru raluca
emidiaconu
narcy
swe
micka27
Crina
alyna
radumihaela36
anuta22
tit.ioana
roxana ,mamica finuta
blondyna
anka9mai
panky(Laura)
madalina
mary24
Maria
amalia-carmen
paul_A
celina74
elena
popescumelinda
mona_mami
alinapopa1969
STEF30IASI
sandy
ari05
teodoraion
35 participanți

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 08, 2010 2:48 am

va invit sa discutati aici despre soacre...daca se poate nu in contradictoriu va rog Soacra, soacra,  poama acra (2) 693395 :rosh: :rosh: :rosh: :rosh: :rosh:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 2:58 am

Soacra, soacra,  poama acra (2) 199844 imi place tare mult titlul topicului Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610

din pacate... discutii in contradictoriu cred ca vor fi permanent... pt ca sunt multe , si nu ma refer acum la Alina sau alte fete de pe forum, ci ma refer in general, sunt multe care pur si simplu nu inteleg cum e sa ai o soacra cu care nu te intelegi, pe care ai ajuns sa nu o suporti... si oricat ai incerca sa faci compromisuri, nu poti...

asta e ... nu le putem avea pe toate in viata....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 08, 2010 3:10 am

asa este...fiecare avem opinia noastra,,,important asa cum am mai spus ,este dialogul,si sa nu incercam saa le schimbam altora parerea,sa ne toleram... Soacra, soacra,  poama acra (2) 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Mar 08, 2010 5:10 am

s-a terminat o runda de discutii despre soacre ,...incepe una noua ......
pai sigur o sa avem ce discuta ..... Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610
Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Mar 08, 2010 2:46 pm

sandy_bell a scris:asa este...fiecare avem opinia noastra,,,important asa cum am mai spus ,este dialogul,si sa nu incercam saa le schimbam altora parerea,sa ne toleram... Soacra, soacra,  poama acra (2) 693395
Nu incerc nici sa-mi impun parerea, nici sa schimb parerile cuiva, indiferent de domeniu.Dar, nici nu voi fi de acord cu voi, in tot ceea ce faceti! Indiferent cate minusuri imi voi lua! Fiecare face cum crede ca-i mai bine pentru ea.
Cu atat mai putin sa ma cert cu cineva! Departe de mine acest gand! O discutie in contradictoriu nu inseamna cearta! Dar, a ma acuza de falsitate doar pentru ca nu-s de aceeasi parere cu voi...mi se pare cam mult! Asta ca sa nu zic altfel si sa o iau ca pe o jignire.
Cat despre Tolerenta, ea poate fi si o forma de manifestare a dezinteresului...de care voi uza pentru a inchide acest subiect!
Adevarata tolerenta presupune insa acceptarea parerilor celorlalti,a modului de viata, a credintei( nu in ultimul rand...) acceptare-nu in sensul de insusire.E foarte vast subiectul despre toleranta! Toleranta impune respect! A arunca cu epitete nu insemna a fi tolerant! Iar la asta nu a reactionat nimeni si "va multumesc".E o forma tacita ca sunteti de aceeasi parere. E dreptul vostru si il respect!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 3:04 pm

offf... oofff.... Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405

Alina.... eu una am inteles care e parerea ta... am inteles ca nu esti de acord cu ce spunem... asta pt ca ai soacra buna... DAR !!! pacat ca nu intelegi situatia unora dintre noi ... pacat ca nu intelegi ca poate nu toate suntem asa bune si intelegatoare k tine... eu una nu sunt ! Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 asta e firea mea... dk nu suport pe cineva, nu pot sa ma prefac ! fie ea chiar si soacra !
iar sa incepem sa filozofam pe marginea tolerantei... nu are sens...

iar de la discutii in contradictoriu, eu zic ca se ajunge aproape tot timpul la cearta... cand e vb de subiectul "scroafa" ... nu pot sa zic de ce... probabil pt ca avem.. sau mai bine sa vb in numele meu, am prea multe resentimente fata de persoana ei ...

ceea ce m-a deranjat la tine , desi nu ti-am dat minusuri niciodata Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 e ca de multe ori dai de inteles ca dk nu ne suportam soacra si o mai porcaim , suntem needucate, sau n-avem bun simt ... sau nu mai stiu exact cum te-ai exprimat , ca nu am chef sa caut in urma, ca a trecut ceva timp de atunci ...
eu una zic ca m-a educat f bine mama, eu zic ca am si bun simt... dar ... cand e vb de soacra... la cate mi-a facut... cred ca nu deranjez pe nimeni ca o mai porcaiesc pe topicul asta, macar ma mai descarc, si nu ii spun ei in fata cuvintele astea Soacra, soacra,  poama acra (2) 377534 ...
cum am mai zis, nimeni nu stie care e cu adevarat situatia in familia altuia... nici tu habar nu ai care e situatia in familia mea, care e situatia cu soacra... de aceea nu accept sa ma judeci, sau sa insinuezi anumite luctruri ... pt ca nu stii cum sta treaba de fapt ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 08, 2010 3:06 pm

aceea a fost parerea mea,fara a implica pe altcineva,,,am vb la modul general,,,fra referire la nimeni,,,sper intr-o "colaborare"mai buna,,,,cat despre falsitate,asta e o alta poveste,si asta a fost parerea cuiva ce ti-a spus in fata,,,asa ai fost perceputa,,,ceea ce ai dat,,,asa ai primit,,,acum ramane la latitudinea ta,,daca accepti parerea sau nu,,,,pe mine nu m-ar deranja ,daca cineva ar fi sincer,si mi-ar spune parerea lui...,,despre mine,,indiferent cum ar suna,,,
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 08, 2010 3:17 pm

Atmosfera incinsa pe aici!! Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 Si tot soacrele sunt vinovate! Soacra, soacra,  poama acra (2) 257143
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 3:21 pm

Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 eu recunosc ca ma "aprind" imediat cand e vb de scroafa :bataie: :nervi: asta e ... :lim:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Mar 08, 2010 3:39 pm

Ari, fiecare cu familia ei! Chiar daca nu inteleg anumite lucruri, asta nu insemna ca nu le pot accepta! Iar despre educatie, n-am zis niciodata ca vreuna din voi arfi needucata! Te rog nu-mi rastalmaci cuvintele si nu le scoate din context.Tocmai pentru ca aveti un nivel de educatie superior soacrelor voastre...ar trebui sa fi ti mai tolerante.Toleranta nu inseamna ipocrizie! Sau falsitate! Soacra, soacra,  poama acra (2) 91489

Cat despre falsitate...Sandy, multumesc dar nu inteleg unde-i falsitatea! Am fost acuzata de diverse lucruri in viata mea, dar ca as fi falsa????!!!Niciodata! Am avut de pierdut de multe ori in viata tocmai pentru ca mi-am spus intotdeauna parerea! Aceasta acuzatie ma face pur si simplu sa rad! Soacra, soacra,  poama acra (2) 91489
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 3:45 pm

Alina, nu mai stiu exact cum te-ai exprimat... dar in fine... nu mai conteaza Soacra, soacra,  poama acra (2) 740747
ar fi ok sa punem punct la discutia asta... ca nu duce niciunde... pe bune...
toleranta eu zic ca am fost destul... destui ani... pana s-a umplut paharul si am explodat...
acum nu mai pot fi toleranta... nu cand e la mijloc si copilul meu ...
de cand sunt mama s-au schimbat multe ... si cand simt ca mi-e amenintat copilul, sau relatia mea cu copilul meu , in orice fel, reactionez ... asta cred ca nu intelegi tu din pacate :rosh:
DAR... ma repet... hai sa incheiem aici discutia , ca nu are rost sa continuam ... eu tin cu dintii de parerile mele, tu de ale tale ... Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610 Soacra, soacra,  poama acra (2) 257143 mai bine discutam despre altceva :lim:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Mar 08, 2010 4:12 pm

Dragele mele, eu consider discutia incheiata! Atat de incheiata incat nu va voi mai deranja cu parererile mele despre absolut nici un subiect.Si pentru ca nu pot fi cantitate tolerata, va scutesc de si prezenta mea.
O zi minunata va doresc si numai bine.
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Lun Mar 08, 2010 4:42 pm

si eu sunt tot ina ceasi situatie..la Laura.din pacate..am venit de la Timisoara mi-am lasat mama bolnava sa vin aici,sa ma casatoresc cu sotul,apoi socrela mea era buna si ma tolera,dar apoi dupa cam o saptamana a inceput calvarul...mereu venea si-mi spunea ca de ce nu-i agreez pisica,ca de ce sunt rea,desi nu eram...si mereu ma jignea cu cate ceva,apoi sa legat mereu de cate ceva..ba de mancare,ca deh de ce nu fac mancarea cum stie ea,ca deh,de ce nu pun pungile nustiu unde unde le tine ea,ca deh,mereu gasea ceva ce nu-i placea..cand cumparam ceva in casa,ca deh"de ce am luat aia"ca deh nu avem,mereu-mereu era ceva anume..ba cand mancam la masa venea si cerea sai dau si pisicii ei ceva din farfurie ...off,vai dar nu piele..si carnita din aia si din aia..pai nici la masa nu puteam sta linistita,ba mereu cand mergeam la cumparaturi sai cumpar mancare pisicii,ba pliculet din ala wishkass...toata mancarea o cumparam din banii nostri.desi pisica e a lu socrela...apoi si de facut curat dupa pisica tot eu..pai pana cand,pana unde???...

cat sa mai tolerei asa ceva,apoi a luat-o si cu altele....a ramas putin iaurt int-un castronel in frigider..si ea a mancat-o desi era cumparata de noi..in fine...apoi vine sotul acasa si stia ca mai are ceva iaurtel,si ma intrebat daca mai este,iam zis sa se uite in frigider ca nu stiu,apoi zice ca nu e,si sa dus la mama-sa..aia a zis ca a mancat-o...si dupa jumate de ora..a venit cu o falca-n cer si una in pamant ca vai doamne" ea numai poate manca nimika din frigider"...ca noi nu o iubimetc...a facut crize si spume,apoi a plecat afara,si o saptamana cica se plimba pe strazi zicea ea,dar eu stiu...ca "vai doamne"noi o dam afara din casa..nah...pai "NU E DUSA RAU CU PLUTA"....apoi ia trecut perioada asta, a venit alta...cu altceva...cu pisica ei...so ducem la curte..ca eu am ramas insarcinata..am asteptat 6-7 luni pana so duca..apoi mereu ma amentinta ca nomai duce,ca o duce,ba no duce....dar mereu sai curat eu caca si pisu..."pai pana cand"...ca ea se uita la telenovele si ii era lene sa faca curat..puteam sa fac si toxoplasmoza,zicea si la TV,si iam zis asta,ea radea si facea haz de necaz...isi batea joc de mine!!..ca vai domne ea a nascut la curte unde avea pisici,caini etc...apoi sa vina sa dea in mine pt. o potaie???? Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 :bataie: ,bine ca era sotul.....asta e cine nu trece prin asa ceva NU INTELEGE!!!!...si oricat de buna si toleranta ai fi...mereu apare ceva...care nu-i convine...

Am zis hai sa fiu buna"iam zis "mama"..desi mama mea a murit,hai sa ne intelegem bine,ieseam cu asta mica mereu cu carutul,mereu ma jignea,ca ceh nu pot tine copilul in brate desi numaiputeam de spate..ca deh"am doar un copil"..nah..ce sa zic....si tot asa...imi manca nervi nu alta!!!!...apoi sa ajung sa vina sa dea in mine CAND ALAPTAM LA SAN????? Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 PAI CINE AR TOLERA ASTA????...SAU CAND IESEAM AFARA PE USA..CU FETITA IN BRATE..LA 9 LUNI A VENIT SI MA LUAT DE PAR ASA dintr-o data???? Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 ,pai daon masa!!!..asta e femeie normala...eu zic ca e dusa rau cu pluta!!!...NU STIU CINE AR MAI SUPORTAO!!!...si cate simai cate....
iar aseara ma jucam cu fetita si ma musca de zor,apoi iam zis frumos ca nu e voie,si tot asa,ma musca,apoi iam zis ca o pun la colt..
si am certat-o ca tot ma musca,si sa dus repede la socrela dincolo..si a venit aia cu o falca-n cer si una in pamant..ca vai doamne e prea mica sa inteleaga...of..ca imi venea so bat ....pai trebuie sa inteleaga copilul ce este voie si ce nu...sau cand la 5-6 ani sai spun???...asta e...doar cu soacrele sa nu stai!!!!!...trebuia si eu sai tai craca de la inceput,dar nu am facut-o ASTA E!!!..
AM FOST PREA BUNA CU EA... Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 08, 2010 4:49 pm

asa e Mely,,,imi pare rau prin ce treci,,,tu chiar treci prin lucruri groaznice,,,eu nu as fi rezistat,,, Soacra, soacra,  poama acra (2) 594803 ,,,imi pare rau ptr tine,,,,
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Lun Mar 08, 2010 4:51 pm

SAU SAI ZICA SOTULUI ACUM NU DEMULT CA ODATA CAND AM IESIT CU ASTA MICA IN PARC SI CU EA,CA INTR-UN PARC CICA CINE ERA BARBATUL ALA..ACUM 2 ANI..NAH... :bataie: :bataie: ,pai imi venea so bat,.pai nici macar nu-mi amintesc cine era,eu aici in Bucuresti nu am chiar pe nimeni,....si daca aveam si iam zis"daca aveam pe cineva mai stateam cu mata"...MATA NU GANDESTI INAINTE SA VORBESTI????..sau vorbeste gura fara cap..asta e.... :bataie: :bataie: Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 ,nesimtita draqului,sau imi dadea 20 roni sai cumpar nustiu ce parizer de nustiucare firma,sau urda ne nustiu ce fel,dar nu din aia,si nu din ala..pai si am cautat cam 1 ora jumate,m-am dus la Big am cautat,apoi cand am venit dupa acasa i le-am dat,iam explicat ca am umblat.dar degeaba ,apoi la prima cearta ii zice sotului ca cine stie unde am umblat Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 :bataie: ..pai imi venea so bat nu alta....NESIMTITA DRAQULUI...adika eu ii fac o favoare si ea zice ca nu stiu pe unde umblu..scoafa draqului!!!..pai nu merita asa nesimtite nici buna ziua!!!...aaa.de multe ori dimineata ii ziceam buna dimineata,iar ea NIMIKA!!!ca o nesimtita!!!!..pai da-on masa...nici asa!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Lun Mar 08, 2010 4:55 pm

iam povestit cumnateimele din Spania,si zicea ca ea saraca nu are nimika,sta in chirie si o duce greu din salar mic,dar ea nu ar sta nici 5 minute aici..unde stau eu...si cam asta e...
EU AS CHIMBA SOACRA ASTA SCOAFA SI NESIMTITA A MEA CU ORICINE ALTCINEVA!!!!...ii faceam dimineata cafea,3 in 1 mereu doar sa fie bine,ii cumparam flori, doar -doar,dar degeaba!!!NU MERITA!!!ba chiar ii zicea sotului ca ar trebui sa ma bata!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) 9955 ,E DEJA PREA MUUULT...NU CREDETI!!!...CA CEH..eu nu fac nimika in casa!!!.ca tre sai spal covoarele,carpetele..etc...dar curat ,spalat tot eu fac,perdele,geamuri totul eu fac..ea nimika doar cu comentarii...ca aia nu e bine,ca aia vine asa,ca vai doamne e casa ei...si mereu la o cearta te amentinta ca te da afara!!!..pai asta e NORMAL..eu zic NU!!!!
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 5:06 pm

vai meli.... eu cred ca o bateam la propriu... sa indrazneasca sa-mi faca ce ti-a facut tie scrofela... vaaiiii de mama ei !!! :bataie:
asta e... sunt si femei nebune pe lumea asta... si oricat ai incerca sa tlerezi si sa faci sa fie bine, nu poti !!! toti suntem oameni la urma urmei, si avem toti o limita pana la care putem suporta ! :nervi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 08, 2010 5:32 pm

si eu cred ca o scalapam de mult....ori muream eu,,,ori ea,,,nu se poate asa ceva,,sa si bata joc de un om,,,Mely iti sunt alaturi,,,si astazi iti doresc o zi senina,in care sa nu mai aiva loc tristetea,,in care sa fii iubita,apreciata,,,respectata,,,la toate va doresc la fel,,,fiti fericite,,, Soacra, soacra,  poama acra (2) 693395 Soacra, soacra,  poama acra (2) 693395 Soacra, soacra,  poama acra (2) 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de elena Lun Mar 08, 2010 5:46 pm

Ignorati-le macar azi Soacra, soacra,  poama acra (2) 693395
Soacra, soacra,  poama acra (2) B3cd210fc9aacbef8ea942ffh0
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 6:55 pm

ignore... azi si in fiecare zi de acum incolo ... sa speram Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 08, 2010 7:00 pm

ignore total...pe viata,,,,, Soacra, soacra,  poama acra (2) 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 7:03 pm

ce bine ar fi .... dk s-ar putea .... :rosh:

app... sambata am aruncat din casa ghetutele de la scrofela... si culmea coincidentei !!!!!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 a incetat Dari sa o tot pomeneasca si sa zica ca vrea sa vina la noi Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 eu nu inteleg ce se intampla .... dar nah ....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 08, 2010 7:16 pm

nu inteleg cum se poate asa ceva,,,sa te folosesti de un copil Soacra, soacra,  poama acra (2) 676561 Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) 369508
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 7:43 pm

uufff... nu stiu sandy... eu nu zic ca a facut ceva soacra-mea... dar totusi e ciudat ce se intampla Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405 cum bag ceva in casa de la ea, cum parca Dari e posedat si incepe intr-una s-o strige, si sa se poarte urat cu mine si cu ai mei Soacra, soacra,  poama acra (2) 740747 si cum arunc acele lucruri, cum inceteaza... chiar nu stiu ce sa zic... ce o fi... coincidenta sau altceva Soacra, soacra,  poama acra (2) 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de elena Lun Mar 08, 2010 7:57 pm

te gandesti unde mi-a fugit mie gandul ? crezi ca merge la vrajitori?sau ceva de genul?? Eu nu cred in chestiile astea, dar totusi se intampla, am auzit multe cazuri...departe de noi aceste lucruri !!!..brrr
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 43 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum