Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 2466r05Ady.Biju

o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 2quni4z hmshop.wordpress.com



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Wkpzltartizele.blogspot.com



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Kaqpztbratari magice



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 69m8w9 Shop/candles



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 25h2tfs art3lier.blogspot.com



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 2moa4jsbiosens.ro



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 2ef53k2reginamaria.ro



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine

3 participanți

In jos

o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Empty o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine

Mesaj Scris de ioana23 Sam Mar 13, 2010 6:08 am

am indraznit sa apelez la bunatatea dv si sa va intreb daca ma puteti ajuta si pe mn ...cunosc o fam care are tare multa nevoie de ajutor...au o fetita de 9 luni ,amandoi sunt someri in luna oct anul trecut le-a ars apartamentul si ca si cum nu era suficient mama a suferit si un accident si in urma lui si-a deplasat un inel de la coloana si nu mai poate sta mult in picioare...situatia financiara nu le permite sa cumpere mai nimic micutei...abia daca am observat ca avea 1 maimutoi de plus cu care se juca aia mica de zori,sunt niste oameni tare ingrijiti insa se pare ca soarta ii incearca un pic mai mult decat pe ceilalti ,deaceea apelez la dv...eu i-am ajutat cu ce am putut insa le-ar fi de folos niste lucrusoare de bebei,momentan s-au mutat la tara ptr ca nu au reusit sa isi mai refaca apartamentul,sunt niste oameni minunati si imi pare tare rau sa ii vad asa ... mai ales pe cea mica...e tare iubita deparinti ca de altfel mamica ei zice ca e singura bucurie din viata ei,acum insa o doare si gandul ca odata a fost altfel...si nu vin decat vremuri mai rele in care va trebui sa isi priveasca copilul in ochi si sa ii spuna cand ii va cere o jucarie ...nu se poate!
emma o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 740747
ioana23
ioana23
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Empty Re: o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 13, 2010 2:58 pm

o situatie deficila,imi pare rau o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Empty Re: o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine

Mesaj Scris de adriana Dum Mar 28, 2010 1:55 pm

din pacate sunt din ce in ce mai multe familii in astfel de situatie....vom incerca sa ii ajutam
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Empty Re: o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine

Mesaj Scris de adriana Sam Dec 04, 2010 1:27 pm

ioana lasa o adresa unde se pot trimite ejutoare si eventual cateva poze daca se poate cu familia respectiva
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine Empty Re: o mana de ajutor...o speranta in ziua de maine

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum