Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 2466r05Ady.Biju

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 2quni4z hmshop.wordpress.com



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Wkpzltartizele.blogspot.com



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Kaqpztbratari magice



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 69m8w9 Shop/candles



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 2moa4jsbiosens.ro



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 2ef53k2reginamaria.ro



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

+2
adriana
sufletdeaur
6 participanți

In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Joi Feb 17, 2011 5:23 pm

Sunt noua pe forum si va cer un mic ajutor pentru baietelul meu de 2 ani.Dorim sa il dam la o cresa si sa imi caut de munca deoarece locuim cu chirie si ne descurcam greu.Si pentru inceput avem nevoie de niste hainute de iarna sau de care aveti.Baietelul are 93 cm si poarta 24-25 la picior.Avem nevoie de o geaca de iarna si ceva imbracaminte si de incaltat.Daca se poate si stiti pe cineva care ne-ar putea ajuta,asteptam un mic raspuns la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sanatate.
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Joi Feb 17, 2011 5:25 pm

buna si bine ai venit pe forum, sa iti traiasca baietelul si sa va bucurati de el .... Pentru inceput spune-ne si noua cum te numesti, unde locuiesti , eventual o poza cu voi si mai multe detalii, o adresa exacta..... multumesc !
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Joi Feb 17, 2011 7:10 pm

Buna ,multumesc foarte mult, eu ma numesc Lacramioara locuim in Bucuresti sect 5[img][/img] aici suntem noi cu sora si baietelul.Locuim cu chirie aici si lucreaza doar sotul acum.Daca e nevoie si de adresa eventul o pot trimite .Multumesc
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Joi Feb 17, 2011 7:13 pm

Nu stiu cum sa pun poze cu noi.
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Joi Feb 17, 2011 7:23 pm

Daca este cineva care ne poate ajuta las adresa unde locuim radu chiritescu,nr 20,sect 5 pe numele cernat lacramoara.Sanatate multa si poate reusesc sa pun poze cu noi.
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Feb 17, 2011 7:31 pm

am primit poza
sunteti foarte frumosi..sper sa se gaseasca mamici care sa aiba baietei si imbracaminte de dat..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Joi Feb 17, 2011 9:12 pm

mULTUMIM PT COMPLIMENT.mULTA SANATATE LA TOATA LUMEA.
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sandy Joi Feb 17, 2011 9:53 pm

multa sanatate si voua..si sunt convinsa ca se va gasi cineva,care sa va ajute ,,daca are cu ce!


Ultima editare efectuata de catre sandy in Vin Feb 18, 2011 12:35 am, editata de 1 ori
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Joi Feb 17, 2011 10:58 pm

lacramioara eu te pot ajuta cu cateva lucrusoare ...mai maricele putin pentru ca baietelul meu are 4 ani dar poate iti vor folosi, daca tot esti din bucuresti poate ne intalonim undeva si ti le dau , sunteti o familie foarte frumoasa cu un baietel dragut foc ..... eu locuiesc in colentina ...Bucur Obor! vorbim pe mess eventual .... adryana.panaete
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 11, 2011 2:58 pm

lacramioara crezi ca ne-am putea intalni maine seara sau duminica sa iti dau lucrusoarele
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 11, 2011 3:01 pm

foarte frumos gesul tau!!!Adriana!!!..Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Vin Mar 11, 2011 5:16 pm

Buna ziua,da se poate cand puteti sa imi da-ti un tel sau un mesaj la ce ora.Multumesc mult.Ca eu nu mai stiu nr dvs.
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 11, 2011 5:39 pm

lasa-mi tu pe mp nr tau de telefon si te sun eu maine dupaamiaza ...eu astazi plec din bucuresti si nu stiu exact maine la ce ora ma intorc
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Mar Mar 15, 2011 2:49 pm

Buna ziua, D-na Adriana ,ati primit nr pe PM?
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 15, 2011 3:24 pm

da l-am primit ...poti sa vi astazi pe la ora 16 la bucur obor?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 19, 2011 12:14 am

lacramioara iti sunt de folos lucrusoarele?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Sam Mar 19, 2011 6:23 pm

Buna ziua,da ii sunt de folos si va multumim mult de tot pt ajutor.Multra sanatate la toata familia si sa va traiasca baietelul.O zi mimunata.
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 19, 2011 8:46 pm

sa le poarte cu drag copilasul tau..asa este Adriana..are cu adevarat un suflet de aur!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Mar 20, 2011 5:43 pm

ma bucur ca v-am putut ajuta lacramioara ...si voi sa fiti sanatosi sa va puteti creste copilul asa cum va doriti
mersic sandy Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de narcy Lun Mar 21, 2011 3:35 pm

un gest foarte frumos adriana Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 869129
lacramioara sa foloseasca cu drag si cu placere baieteluln tau lucrurile. ai un baiat frumos foc Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 869129 Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani 693395
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Mar Mar 22, 2011 2:48 pm

Multumesc la fel,intradevar d-na Adriana e o persoana cu suflet mare care sa oferit cu drag sa ne ofere hainute si ii multumim foarte mult.
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 22, 2011 2:52 pm

a fost o placere lacramioara , oricum acele lucrusoare le duceam la biserica si le dadeau oameni de acolo cui credeau ei de cuviinta , asa ca ma bucur ca te-am putut ajuta direct! la toamna cand voi face iar sortatea de lucrusoare iti mai dau daca mai este nevoie!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de raruta Mar Apr 19, 2011 4:49 pm

Te-as putea ajuta si eu cu lucrusoare. Baietelul meu are trei anisori acum!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de sufletdeaur Mar Apr 19, 2011 8:19 pm

Daca se poate sa ne vedem undeva este bine si le primim cu drag.Doar sa-mi spuneti cand si cum facem sa luam legatura cu dvs.Astept un mic raspuns.Multumim
sufletdeaur
sufletdeaur
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani Empty Re: Buna ziua,un mic ajutor pt un baietel de 2 ani

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum