Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 12 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 12 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 2466r05Ady.Biju

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 2quni4z hmshop.wordpress.com



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Wkpzltartizele.blogspot.com



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Kaqpztbratari magice



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 69m8w9 Shop/candles



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 2moa4jsbiosens.ro



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 2ef53k2reginamaria.ro



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

3 participanți

In jos

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Empty Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

Mesaj Scris de mamicagrijulie Mier Iun 23, 2010 10:10 pm

In primul rand, vreau sa multumesc tuturor mamicilor care au avut incredere in mine si in calitatea produselor mele si le-au comandat.
Sunt incantatata ca v-a placut ceea ce v-am trimis si, pentru voi,si nu numai,va ofer noile colectii de body si maieuri pentru bebe si copii( material bumbac 100%,noi noute).
In al doilea rand va anunt ca vor incepe de azi doua promotii la aceste hainute si anume:
---oricare 4 body-diverse culori si marimi la pret de 3
---2 body si 2 tricouri-diverse culori si maieuri la pret de 3.
In continuare,la fiecare comanda de minim 50 lei, aveti transport gratuit si bonusul surpriza pentru fiecare comanda.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
detalii si comenzi la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Va asteptam!
mamicagrijulie
mamicagrijulie
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Empty Re: Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

Mesaj Scris de adriana Mier Iun 23, 2010 10:14 pm

super reducerile.... cusiguranta ma voi uita mai bine pe blog si voi da si eu o comanda.....multumim tare mult pentru tot Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Empty Re: Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

Mesaj Scris de teodoraion Mier Iun 23, 2010 10:43 pm

si eu o sa intru ..imi place mult cretulica de la sponsorizare e draguta rau!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Empty Re: Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

Mesaj Scris de adriana Mier Iun 23, 2010 11:08 pm

da teo si mie mi-a placut mult.... este fetita sponsorei noastre si este o dulcica
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Empty Re: Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

Mesaj Scris de mamicagrijulie Joi Iun 24, 2010 12:04 am

Multumesc de aprecieri, si va asteptam la cumparaturi.
mamicagrijulie
mamicagrijulie
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii Empty Re: Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum