Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 2466r05Ady.Biju

Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 2quni4z hmshop.wordpress.com



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Wkpzltartizele.blogspot.com



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Kaqpztbratari magice



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 69m8w9 Shop/candles



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 2moa4jsbiosens.ro



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 2ef53k2reginamaria.ro



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila

3 participanți

In jos

Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Empty Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila

Mesaj Scris de micka27 Mier Iun 30, 2010 5:00 pm

Buna dragelor, vin astazi si scriu in acest topic nou format, deoarece vreau sa va cer ajutor, nu pentru mine ci pentru Biserica Sfantul Stefan cel Mare- Braila.

E vreme de criza , stiu, e greu cu banutii , dar in aceasta perioada grea , oamenii isi intorc fata catre Dumnezeu, si vin si apelez la bunavointa voastra.

Cartierul in care locuiesc nu a avut niciodata o biserica a lui. Oamenii nu aveau unde sa isi impartaseasca copii , sa ii boteze, pentru toate aceste lucruri trebuiau sa mearga la alte biserici din imprejurimi, ca sa va dati seama de ceva.. eu stau in acest cartier de cand m-am maritat , de 5 ani, si de abia anul trecut s-a venit cu Craciunul, deoarece prin bunavointa preotului Frunza Bogdan avem si noi o bisericuta a noastra.

Bisericuta a fost adusa in perioada 1Mai-20 Mai 2010, este din constructie metalica, a fost taiata in 5 bucati si reasamblata si reamplasata la noi ( ea fiind adusa dintr-un alt cartier)
Este o parohe nou infiintata cu hramul ' Sfantul Stefan cel Mare', iar preot paroh este Frunza Bogdan.

De ce apelez la voi?

Deoarece e nevoie ca aceasta sa fie:

- revopsita , impodobita cu candelabre, pe afara si pe inauntru;
trebuiesc icoane, crucea de altar, candele

Deja parintele prin bunavointa oamenilor s-a ocupat in mare de ea.. dar mai sunt atatea nevoi.

Va pot lasa adresa si nr de tel al parintelui, cat si adresa de mail pentru a putea sa il contactati direct pe dansul

Parohia "Sfantul Stefan cel Mare" Jud Braila,str.Sos. Baldovinesti,
tel: 0768238402

Eu va multumesc de pe acum pentru fiecare ajutor acordat.. fie el cat de mic. Doamne ajuta !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
micka27
micka27
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42
Joburi/Distractii : contabil dar acum acasa

http://copilasipoznasi.forumgratuit.ro

Sus In jos

Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Empty Re: Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila

Mesaj Scris de teodoraion Dum Iul 04, 2010 12:05 am

multa bafta micka! felicitari pt initiativa!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Empty Re: Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila

Mesaj Scris de sandy Dum Iul 04, 2010 1:53 am

laudabil gest sper sa ai succes...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Empty Re: Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila

Mesaj Scris de micka27 Lun Iul 05, 2010 12:19 am

nu eu vreau sa am succes... sper ca noi .. sa ne deschidem inimile...pentru a ajuta aceasta biserica

Sunt multe alte probleme in ziua de azi, stiu, vedeti inundatiile, oamenii fara case.. fara slujbe.. dar sper sa se mai gaseasca un strop de bunavointa si pentru aceasta bisericuta
micka27
micka27
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42
Joburi/Distractii : contabil dar acum acasa

http://copilasipoznasi.forumgratuit.ro

Sus In jos

Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila Empty Re: Un ajutor pentru Biserica "Sfantul Stefan cel Mare - Braila

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum