Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 23 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 23 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 2466r05Ady.Biju

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Wkpzltartizele.blogspot.com



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Kaqpztbratari magice



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 69m8w9 Shop/candles



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 2moa4jsbiosens.ro



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 2ef53k2reginamaria.ro



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

+8
raruta
celina74
amalia-carmen
macoveianca
Hutzanca
adriana
kamkrys75
teodoraion
12 participanți

In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 12:39 am

fetele daca aveti lucrusoare de dat sau orice nu va trebuie nu aruncati..de la voi de la soti...suntpeste tot oameni care au nevoie de ajutor si scrie-ti aici ce aveti si le vom distribui.
multumesc
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de kamkrys75 Vin Sept 18, 2009 12:48 am

as avea si eu cate ceva de dat,cum trebuie sa procedez?
kamkrys75
kamkrys75
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 48

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 1:33 am

kamkris tu esti din Bucuresti si ne putem intalni..am inteles de la anays ca stai aproape de ea..si eu stau in zona baicului pe aproape de gara de est..piata obor...vb si ne intalnim :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de kamkrys75 Vin Sept 18, 2009 3:01 am

k,vb pe mess alte detalii!pup si te felicit pt initiativa!!! :pupicei:
kamkrys75
kamkrys75
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 48

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 18, 2009 1:09 pm

ma bucur ca ai deschis acest topic teo....sunt atat de multe familii care nu au ce imbraca, pe ce dormi, ce manca.....
cred ca foarte multe mamici arunca diverse obiecte, lucruri pe care nu le mai foloseste si dupa cum ai spus si tu "ceea ce pentru tine e gunoi, pentru alti e comoara", este mult mai bine sa le oferim celor care au cu adevarat nevoie de ele.

Fetele daca cunoasteti cazuri de familii sarace, care au nevoie de ajutor nu ezitati sa ne scrieti.....sunt sigura ca in limita posibilitatilor vor fi ajutati intr-un fel sau altul
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 1:14 pm

ar mai fi nevoie de o uniforma pt o fetita saraca daca are cineva acasa folosita da rcat de cat buna sa spuna...
este fata a carei poveste amm scris-o aici:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Lun Sept 21, 2009 9:51 pm

haideti fetele care aveti vecini sau cunostinte cu fetite care au fost in clasa intai puteti ajuta cu o uniforma?
eu nu stiu cam cat costa dar daca nu se gaseste la cineva voi cauta poate reusesc eu sa ii iau
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de adriana Mar Sept 22, 2009 11:29 pm

teo am vazut in ouchan uniforma si era de la 20 ron in sus...de acolo i-a cumparat-o si liliana fetitei din Dragos Voda
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 22, 2009 11:32 pm

e ok pretul adriana..eu nu prea ajung dar o sa fac un efort daca nu gasesc multumesc
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de Hutzanca Mar Noi 10, 2009 5:17 pm

Am hainute noi,neimbracate pentru nou nascut si inca multe hainute pana intr-un an care sunt ca si noi.Plus tot felul de incaltaminte.Daca cineva are nevoie de ele,sa lasa adresa.I le voi trimite cu cea mai mare placere.mai ales ca vine Craciunul si lucrul care imi place cel mai mult sa-l fac este sa daruiesc :steluta roz:
Hutzanca
Hutzanca
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 55
Joburi/Distractii : Muntele si concursurile online

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de macoveianca Mar Noi 10, 2009 5:25 pm

felicitari!
esti minunata!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 10, 2009 5:31 pm

Hutzanca a scris:Am hainute noi,neimbracate pentru nou nascut si inca multe hainute pana intr-un an care sunt ca si noi.Plus tot felul de incaltaminte.Daca cineva are nevoie de ele,sa lasa adresa.I le voi trimite cu cea mai mare placere.mai ales ca vine Craciunul si lucrul care imi place cel mai mult sa-l fac este sa daruiesc :steluta roz:


FELIcitari [pentru initiativa..asteptam maici ce au nevoie...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Noi 10, 2009 5:56 pm

din pacate,eu nu mai am...le-am impartit pe la nepotei,finute,vecini cu copii mai mici decat Alessia...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de celina74 Vin Noi 13, 2009 6:58 pm

Eu de obicei dau hainutele Alexiei , unei colege de-a mamei mele si nepotelului meu (care merg pt baiat).....zilele astea am facut ordine prin lucrurile Alexiei si am gasit ceva ce ii ramasese mic ,dar care nu mi s-au parut potrivite sa le dau mai departe (nu erau prea frumoase)...le-am pus intr-o punga si le-am lasa in fata usii sa le duc la gunoi cu prima ocazie cand cobor... femeia de servici le-a gasit si atat s-a bucurat de ele (m-a intrebat daca poate sa le ia )...zicea ca vrea sa le faca cadou nepoteilor ei..... m-a impresionat ..am cautat ceva mai frumos ,chiar daca inca erau bune de fata mea si i le-am dat.....daca tot voia sa le faca cadou de Mos Nicolae ,macar sa fie ceva mai bun
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 13, 2009 7:15 pm

bravo celina..

vedeti..ceea ce noi consideram ca nu e bun....aduce altora bucurie
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de celina74 Vin Noi 13, 2009 7:37 pm

teo ,chiar m-a uimit ...am zis ca ii mai strang lucruri..o mai las pe cumnata-mea ca are destule ...
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de raruta Dum Noi 15, 2009 5:00 pm

Eu astazi ma voi muta in alta casuta si mi-am propus ca toate lucrurile pe care eu nu le port, datorita faptului ca am cam luat in greutate dupa nastere, sa le dau si lucrusoare de la Rares hainute, incaltaminte chiar si jucarii dau tot. Sunt lucruri pe care le tin in cutii si pe care nu o sa le mai imbracam. Daca e cineva interesat fetelor sa-mi ziceti!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de mona_mami Lun Noi 16, 2009 3:45 pm

uite aici o adresa:
Marcu Lucica - str. 8 martie, nr 40, Ramnicu Sarat, jud Buzau.

e tot din cadrul rubricii "iubind-sa-daruiesti". sunt fetite de 7 si 11 ani.
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de teodoraion Lun Noi 16, 2009 3:56 pm

da dar rauta are copil mic...

poate sa trimita mamei lor

o sa mai intreb pe mess daca are nevoie cineva de lucrusoare
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de raruta Lun Noi 16, 2009 7:13 pm

Bine astept fetelor! Eu le-am strans! Diseara fac si poze si va arat!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de madalina Joi Mar 11, 2010 4:45 am

felicitari fetelor pentru gesturile frumoase pe care le-ati facut Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 11, 2010 4:47 am

de laudat,,super Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de Dia Mier Mar 09, 2011 4:14 am

as avea si eu hainute mici si uniforme scolare de dat dar la cineva din tg-jiu daca este
Dia
Dia
Mamica incepator
Mamica incepator


https://www.facebook.com/ionela.ungureanu.94

Sus In jos

Ceea ce pentru  tine e gunoi  , pentru altii e o  comoara Empty Re: Ceea ce pentru tine e gunoi , pentru altii e o comoara

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum