Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

+5
brigitta
teodoraion
roxanik
sandy
adriana
9 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Mar Iul 06, 2010 4:52 pm

Clasament Final





paul_A - 65 p

sandy_bell - 59 p

radumihaela36- 43 p

brigitta-54 p

roxanik -61 p

madalina- 16 p

Maria - 27 p

teodoraion- 15 p

elena - 6 p

bebelusha18 - 7 p

corina - 4 p

adinutzza-7 p

ioanasimonapop-40 p

ioanatit-2 p

adriana-3 p

Calculat si trecut in clasament inclusivScris de roxanik Astazi la 9:19 am..pag 29(sandy)


Ultima editare efectuata de catre adriana in Sam Aug 14, 2010 12:25 pm, editata de 2 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty castigatoarele concursului recunoaste personajul!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 03, 2010 2:48 pm


locul1-paul_a

locul2-roxanik

locul 3-brigitta---cedat de mine!! urmatoarei clasate,,,

felicitari fetelor...si multumim tuturor de participare!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de roxanik Mar Aug 03, 2010 3:11 pm

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 658657 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 658657 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 658657 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 869129 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 869129

wawwww........am castigat!!! ce mult ma bucur!!!!
multumesc frumos!!!
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Aug 03, 2010 5:49 pm

felicitari fetele!!
felicitari Sandy pt gestul tau.
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de brigitta Mar Aug 03, 2010 7:05 pm

Sandy!!!!!!!!!!!!!!!!!, eu o sa te bat, si nici nu vreau sa cred ca mi-ai cedat premiul, te rog eu din suflet gandeste-te sa-o ti pentru tine ruga
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Aug 03, 2010 7:16 pm

felicitarui fetele Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 340355 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 340355 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 340355 si Sandy inca o dat jos palaria Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 748640 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 693395 Brigitta , din cate o stiu eu pe Sandy o face din toata inima , are ea ceva pentru tine , de fapt ..pentru toate ...ne are la suflet ITI MULTUMIM MULT SANDY Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 750338 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 634639 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 634639
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 03, 2010 7:40 pm

brigitta a scris:Sandy!!!!!!!!!!!!!!!!!, eu o sa te bat, si nici nu vreau sa cred ca mi-ai cedat premiul, te rog eu din suflet gandeste-te sa-o ti pentru tine ruga

bri comentezi..nici sa nu aud!!!..considera-l un cadou de ziua sotului tau..adik ptr maine!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de brigitta Mar Aug 03, 2010 7:50 pm

dar numai asa Sandy, o sa-i spun sotului ca el a castigat Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 611610 defapt , este cadou de la tine Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 199844
Oricum multumim din suflet Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 750338
Sa sti ca el deja te stie ca tot povestesc despre tine si o sa-ti spun si ce o sa spuna si despre premiu Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 355692
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Aug 03, 2010 10:08 pm

da...la multi ani de pe acum...sa se bucure de premiu!!..Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 199844

sper ca de bine e!!tot ce stie de mine...Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de radumihaela36 Vin Aug 06, 2010 4:11 pm

felicitari fetelor
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de roxanik Vin Aug 06, 2010 4:12 pm

multumim mihaela. Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 869129
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de paul_A Vin Aug 06, 2010 4:15 pm

multumim fetelor!! Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 869129
scz acum am vazut
felicit si eu pe celelalte castigatoare Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Sam Aug 14, 2010 12:26 pm

felicitari fetele si sa va bucurati de premii, va rog sa trimiteti mp pe adresa mea, cu culoarea de cercelusi care o doriti si cu adresa voastra, cum am toate mesajele le voi trimite sponsorei!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de anuta22 Dum Aug 15, 2010 4:31 am

felicitari tuturor castigatoarelor,meritati premiile din plin.
anuta22
anuta22
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 36

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Dum Aug 15, 2010 11:52 pm

roxdanik astept si de la tine mp ..... ca sa pot trimite sponsorei meil cu adresele voastre si preferintele.
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Joi Aug 19, 2010 12:44 pm

Astazi am trimis meil sponsorei cu adresele voastre, roxanik am asteptat si mesajul tau cu culoarea preferata dar cum nu lai trimis iam scris sponsorei sa iti trimita ce culoare crede de cuviinta!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de brigitta Vin Aug 20, 2010 12:26 am

multumim Adriana Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 693395
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Vin Aug 20, 2010 7:02 pm

cu drag eva, saptamana viitoare va trimite sponsora premiile!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de paul_A Sam Aug 21, 2010 12:31 pm

multumim Adriana si sponsorei...sper sa mai apuc sa-i primesc Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 1:19 pm

Mesaj de la sponsora!

Fetele care nu au precizat culoarea ......am decis sa fac cerceii flori rosii.
Miercuri cel tarziu ii pun la posta.
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de brigitta Lun Aug 23, 2010 2:12 pm

multumim Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 869129
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de roxanik Lun Aug 23, 2010 2:46 pm

adriana a scris:Astazi am trimis meil sponsorei cu adresele voastre, roxanik am asteptat si mesajul tau cu culoarea preferata dar cum nu lai trimis iam scris sponsorei sa iti trimita ce culoare crede de cuviinta!

offfffffffffff................nu am vazut mesajele pe aici. vroiam cercelusi de culaore MOV.

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 955206 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 955206 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 955206
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 10:19 pm

imi pare rau roxanik .... mesajele au fost scrise de mult....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de adriana Mar Sept 07, 2010 1:28 pm

fetele ati primit premiile?

Mesaj de la sponsora

Pentru doamnele si domnisoarele care comanda cercelusi de pe site va rog sa specificati ca veniti din partea site-ului mamici cochete (iar daca ati comandat pana acum sa imi dati un mail sa imi spuneti ca erati din partea forumului mamici cochete ). Multumesc.
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de brigitta Mar Sept 07, 2010 1:47 pm

eu am primit ieri, dar din pacate s-au spart Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! 740747 multumesc sponsorei sunt foarte frumoase dar nu le pot purta
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!! Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum