Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

+11
teodoraion
mofturaki
anka9mai
adriana
Gianina
celina74
roxanik
crina_oc
raruta
sandy
Maria
15 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 11, 2011 2:14 am

CLASAMENT FINAL

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129

adriana----------------69 p
teo---------------------74 p
anka9mai--------------1 p
gianina-----------------40 p
elena-------------------6 p
crina--------------------72 p
mofturaki---------------13 p
raruta-------------------75 p
jolinutza----------------1 p
roxanik------------------24 p
brigitta------------------4 p
raluca30-----------------34 p
scumpetea---------------1 p

Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Maria Mier Feb 02, 2011 2:50 pm

Castigatoarele concursului sunt:
raruta -75 p
teo -74 p
adriana -69 p


Regulamentul forumului prevede caci o fata care a castigat o data la un sponsor,nu mai poate castiga pana nu castiga si celalalte participante...

FELICITARI CASTIGATOARELOR dar si tuturor participantelor si va astept in curand la un nou concurs.
Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
Astept castigatoarele sa ia legatura cu mine Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de sandy Mier Feb 02, 2011 3:06 pm

felicitari fetelor..si multumim Maria!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de raruta Mier Feb 02, 2011 3:13 pm

Multumim frumoas Maria!
Am innebunit aici o luna de zile cu vedeta. Am stresat pe toata lumea din casa@! Nu cred ca m-as mai baga la asa ceva!
Greu tare sa fii pe faza! Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de sandy Mier Feb 02, 2011 3:15 pm

ei ,lasa Ana ca a meritat te asigur...Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 693395...

eu cum am castigat o data nu aveam cum sa mai castig si a 2 a oara..dar cand eram prin preajma mereu ma uitam...sa vad..ce vedeta a mai pus Maria
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de raruta Mier Feb 02, 2011 3:17 pm

Da Sandy tu ai fost de multe ori SALVATOAREA MAMICILOR COCHETE! Ca la ce vedete ne punea Maria................................
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de sandy Mier Feb 02, 2011 3:21 pm

ce tare esti tu Ana...Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844...salvatoarea..Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844...m-ai amuzat...cu mare drag oricand...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Maria Mier Feb 02, 2011 3:23 pm

ma bucur daca va placut si va mai astept Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de crina_oc Mier Feb 02, 2011 3:30 pm

Felicitari fetelor! Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 748640
Oricum vroiam sa cedez premiul Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129 (trebuia sa citesc mai atent regulamentul forumului Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 407405 )
Mi-a facut placere, Maria! imi place mult genul asta de concurs...
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de roxanik Mier Feb 02, 2011 3:44 pm

Felicitari fetelor! Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de celina74 Mier Feb 02, 2011 4:20 pm

Felicitari fetelor !
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Gianina Mier Feb 02, 2011 5:36 pm

Felicitari,fetelor! Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de adriana Mier Feb 02, 2011 5:40 pm

multumim mult maria pentru concurs si pentru premii Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
felicitari ana si teo sa va bucurati de premii Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
iar eu vreau sa ofer premiul meu gianinei Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129 giani sa iei legatura cu maria Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de anka9mai Mier Feb 02, 2011 5:41 pm

felicitari raruta teo si adriana Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de anka9mai Mier Feb 02, 2011 5:42 pm

felcitari pt gestul tau Adriana Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129 felkicitari Geanina
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de mofturaki Mier Feb 02, 2011 5:48 pm

FELICITARI mamicutelor!!! Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129

Maria, super concursul tau, si mie imi plac e mult.. mereu ma punea pe jar! cautari pe google...intrebari la cunoscutii de pe mess daca cunosc vedeta respectiva... :hug:
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Gianina Mier Feb 02, 2011 5:50 pm

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 587635 Mieee,Adriana esti sigura?...eu nu ma asteptam... Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 2440394393
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de teodoraion Mier Feb 02, 2011 6:03 pm

felicitari fetele..eu intrasem la vedeta..
Adriana esti tare draguta bravo!
multumim maria pt concurs..urmatorul sponsor trebuie sa il punem tot cu un concurs cu vedete ca deja ne-am obisnuit Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de sandy Mier Feb 02, 2011 6:55 pm

felicitari Adryana ptr gest..asa cum te stim...jos palaria!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mier Feb 02, 2011 7:04 pm

felicitari fetelor
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Maria Mier Feb 02, 2011 7:25 pm

ma bucur daca va placut,este si genul meu de concurs preferat Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Raluca30 Mier Feb 02, 2011 7:29 pm

felicitari fetelor!!!!Ce de puncte am avut,cred ca Maria ma punctat mai mult Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844 :hug: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Maria Mier Feb 02, 2011 7:34 pm

daca participai de la inceput ,te bateai pentru premii Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844
la fel si Ioana,care nu a pus linkurile Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 869129 Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Raluca30 Mier Feb 02, 2011 7:42 pm

dar mie nu imi place sa particip la concursuri,am participat din lipsa de ocupatie si mia placut concursul daca puneai si personaje mai usoare imi placea si mai mult Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul 199844
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de adriana Mier Feb 02, 2011 7:44 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] aici iti dau dreptate ...maria data viitoare sa ne pui vedete usoare !!!!!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul Empty Re: Castigatoarele concursului- Recunoaste personajul

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum