Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 2466r05Ady.Biju

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 2quni4z hmshop.wordpress.com



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Wkpzltartizele.blogspot.com



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Kaqpztbratari magice



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 69m8w9 Shop/candles



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 25h2tfs art3lier.blogspot.com



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 2moa4jsbiosens.ro



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 2ef53k2reginamaria.ro



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

4 participanți

In jos

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Empty cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

Mesaj Scris de teodoraion Sam Iul 24, 2010 7:35 pm

am si eu o intrebare fetele..aveti idee....??

daca am medicamente care sunt in termenul de valabilitate dar sigur nu le folosesc ..cum le pot dona?exista vreun centru ceva?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Empty Re: cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

Mesaj Scris de Maria Sam Iul 24, 2010 7:38 pm

nu stiu sigur ce medicamente ai,taica meu a folosit ceva calmante destul de puternice si de la spital ea spus ca ce ramane sa le duca inapoi si spitalul le-a preluat inapoi...
dar asta era in urma cu cativa ani ruga
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Empty Re: cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Sam Iul 24, 2010 7:46 pm

Teo , eu cred ca trebuie sa le duci la medicul care le-a prescris , cu siguranta medicamentele nu po fii donate . Trebuiesc prescrise de un medic indiferent de cat de tari sau de slabe sunt , NU E DE JOACA CU ASA CEVA cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? 693395
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Empty Re: cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

Mesaj Scris de Maria Sam Iul 24, 2010 7:47 pm

acum cu criza asta sigur le iau inapoi :floridar:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Empty Re: cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

Mesaj Scris de teodoraion Sam Iul 24, 2010 7:47 pm

eu ma gandeam la cineva care foloseste acelasi tip de medicamente..o sa intreb medicul de familie...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Empty Re: cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 08, 2010 6:44 pm

este cel mai bine asa teo ....medici le pot dona chiar ei pacientilor care au nevoie cu adevarat .... sunt atat de multi oameni care nu si le pot permite .....eu medicamentele care nu mi-au mai folosit dupa operatie le-am dat medicilor ....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti? Empty Re: cum poti dona medicamente pe care nu le folosesti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum