Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

+18
Gianina
nada
narcy
paul_A
raruta
jolinutza
celina74
elena
teodoraion
roxanik
roxana ,mamica finuta
crina_oc
cecilia_7625
anka9mai
Maria
mofturaki
sandy
adriana
22 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de jolinutza Dum Ian 16, 2011 12:52 am

multumesc iubita,ce frumos ninge in seara aia unde sunt fulgi,;lam adus pe ianis cu greu in casa si era ud leoarca,dar noroc ca nu era frig,a fost o seara placuta,fulgi erau foarte mari si desi!
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Dum Ian 16, 2011 1:06 am

si la noi a fost la fel joli....in prima zi cand a nins asa de mult si frumos, am stat vreo 3 ore cu gabi afara si abia l-am bagat in casa, dar parca nici mie nu imi venea sa intru, era mai frumos ca in povesti!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de celina74 Dum Ian 16, 2011 1:08 am

jolinuta , superbe pozele !...
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Dum Ian 16, 2011 5:31 pm

foarte frumoaze poze fetele Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de cecilia_7625 Dum Ian 16, 2011 10:36 pm

am sosit si eu cu poze proaspete
Larisa se bucura de zapada si face bulgari
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 34io65i

Larisa la sanius ,,trasa,, de tatal ei
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Rbgo43

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 2csdmw9
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Dum Ian 16, 2011 11:25 pm

cecilia pozele sunt superbe, ai o fetita minunata Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de cecilia_7625 Dum Ian 16, 2011 11:47 pm

multumesc Adriana
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de raruta Dum Ian 23, 2011 6:44 pm

Venim si noi cu poze de la zapada! Le-am facut ieri!
Rares in zapada:
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5500
Bianca in zapada:
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5501
Am facut si un om de zapada!
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5511
BATAIE CU ZAPADA:
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5503

de pe site-ul sponsorului am ales acest colier:
http://bijuhoby.shopmania.biz/cumpara/colier-si-cercei-256056
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Dum Ian 23, 2011 6:51 pm

superbe pozele ana Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129 Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129 Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129 ce bucurie ce fericire pe copii , minunat!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de mofturaki Dum Ian 23, 2011 8:12 pm

cecilia, ai o fetita superba!! sunt frumoase pozele tale!!!

ana, ce sa mai zic.?!.. la voi e distractie in adevaratul sens!!! ...toata lumea s-a bucurat de zapada, si rares si bianca si socrela ta si tu! bravo voua.. superbi copilasii!! sa fiti sanatosi cu totii!!

vin si eu cu cateva poze pe care le-am facut astazi...

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Img3368sp

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Img3372e

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Img3374v
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de teodoraion Dum Ian 23, 2011 9:19 pm

woooooooooooooowwwwwwww super poze, distractie nu gluma..merita si catelu; premiu
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Dum Ian 23, 2011 9:31 pm

superbe pozele ioana , se pare ca catelul a castigat Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Dum Ian 23, 2011 9:32 pm

super distractie pe aici Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 12642 am facut si eu ceva pozici , cu toate ca avem restrictie pe afara suntem raciti binCastigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Imagine0671[/
[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/imagine0672.jpg/]Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Imagine0672

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Imagine0674


si de la patinoar Sebi cu tati
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Imag0695m

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Imag0694n
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Imagine0673


ne tavalim de ras ..............
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de teodoraion Dum Ian 23, 2011 9:37 pm

super distractie si la voi Roxi!! bravoOoo!!! TU unde esti?zi lu Nea Stelu sa te pozeze si pe tine!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Dum Ian 23, 2011 9:47 pm

foarte frumos , distractie nu gluma ,...... cat de frumoasa poate fi iarna! bucuria copiilor!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de paul_A Dum Ian 23, 2011 10:09 pm

waw dar cata zapada este la voi!!! Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 642704
super distractie Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 210919
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Dum Ian 23, 2011 10:09 pm

teodoraion a scris:super distractie si la voi Roxi!! bravoOoo!!! TU unde esti?zi lu Nea Stelu sa te pozeze si pe tine!
Da Teo buna idee sa-l scot pe nea Stelu la bulgareala ,de dimi tot face partie in curte Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 199844 a muncit saracutul Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 658657
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de paul_A Dum Ian 23, 2011 10:18 pm

dar chiar asa zapada e in tara????
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de mofturaki Dum Ian 23, 2011 10:33 pm

e super multa zapada in tara, flori..cel putin la braila este cat pt. toata franta Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 199844


super pozele roxy...si ale mele sunt racite, dar nu mam riscat sa le scot afara!!! ... Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Dum Ian 23, 2011 10:57 pm

oooo ce faine poze au aparut...bravo fetele!!!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de narcy Dum Ian 23, 2011 11:01 pm

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Pict0269a



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Pict0262d

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 444nnj


Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Dddsl

si un peisaj de la diham
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 444pv







narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de paul_A Dum Ian 23, 2011 11:47 pm

mofturaki a scris:e super multa zapada in tara, flori..cel putin la braila este cat pt. toata franta Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 199844


super pozele roxy...si ale mele sunt racite, dar nu mam riscat sa le scot afara!!! ... Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129

super, ce bine de voi...aici nu-i pic de zapada , iar daca ninge o zi , a doua zi ploua si se topeste imediat...zapada n-au astia, dar ploaieeee sa te tii Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 82316

super pozele Nancy Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 24, 2011 1:39 am

superbe pozele narcy , mi-e tare dor de munte , iar la cabana diham este superb
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Ian 24, 2011 1:44 am

eu nu am fost niciodata la munte iarna Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 199844 dar trebuie sa fie tare fain
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de nada Lun Ian 24, 2011 1:51 am

Buna tuturor!
Vin si eu cu poze cu muuuulta zapada si cei doi baieti ai mei: Cristian Petrisor si Mihai Alexandru. Recunosc ca nu reusesc sa intru pe forum din lipsa timpului dar .....
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5532
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5527
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5526
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 DSCF5524

De pe site am ales acest set simplu, dragut si atragator in acelasi timp...numai bun de Dragobete!
http://bijuhoby.shopmania.biz/cumpara/colier-si-cercei-258625
nada
nada
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 55

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum