Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 2466r05Ady.Biju

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Kaqpztbratari magice



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

+18
Gianina
nada
narcy
paul_A
raruta
jolinutza
celina74
elena
teodoraion
roxanik
roxana ,mamica finuta
crina_oc
cecilia_7625
anka9mai
Maria
mofturaki
sandy
adriana
22 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Gianina Vin Feb 04, 2011 6:15 pm

Multumesc,Monica!
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Monicutza Vin Feb 04, 2011 6:47 pm

Nu ai pentru ce!! Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de elena Vin Feb 04, 2011 7:14 pm

Super pozele Gianina, imi place ca v-ati bulgarit acolo, cu totii :hug:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Feb 04, 2011 9:02 pm

Am reusit sa vin si eu cu cateva poze

Ne trage mami cu sania
Photobucket

Desi ninge am iesit putin afara ,Madalina ne face poze
Photobucket
Desi zapada nu este buna ptr om de zapada noi incercam sa facem unul
Photobucket

Photobucket

Iat si omuletul nostru
Photobucket

Si mami la munte pe sanie
Photobucket

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Gianina Vin Feb 04, 2011 9:16 pm

Foarte faine poze...Raluca, tu porti fular la gura?
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Feb 04, 2011 9:22 pm

multumesc Geanina,nu aveam fular era o caciula groasa de munte daca la poza dupa sanie te referi... Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Monicutza Vin Feb 04, 2011 9:26 pm

Raluca30 a scris:Am reusit sa vin si eu cu cateva poze

Ne trage mami cu sania
Photobucket

Desi ninge am iesit putin afara ,Madalina ne face poze
Photobucket
Desi zapada nu este buna ptr om de zapada noi incercam sa facem unul
Photobucket

Photobucket

Iat si omuletul nostru
Photobucket

Si mami la munte pe sanie
Photobucket

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Wow super,,ce frumos!!
Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Feb 04, 2011 9:39 pm

multumesc frumos Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 04, 2011 10:55 pm

superbe pozele raluca, sunteti niste frumoase Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129 Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129 Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Feb 04, 2011 11:06 pm

Multumesc Adriana :floridar:
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Gianina Sam Feb 05, 2011 3:10 am

Nu,Raluca,voiam sa-ti spun ca daca tu stai fara fular copiii nici atat nu trebuie sa aiba la gura,pentru ca racesc... Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 355692
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de mofturaki Sam Feb 05, 2011 3:14 am

si eu sunt de aceeasi parere cu gianina... dar , doamne?!... cand le scot afara fara fularul ridicat pe gura..incepe toata lumea sa urle la mine si sa ma faca incostienta , ca le racesc pe fete...ca sa le ridic fularul sa nu traga aer rece pe gura de parca, fularul ala... Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 369508
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Monicutza Sam Feb 05, 2011 3:17 am

Asa este sotul!
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de mofturaki Sam Feb 05, 2011 3:18 am

iarta-ma raluca, am uitat sa iti spun cat de frumoase sunt pozele tale..iar micutele tale sunt superbe! cu toate ca e diferenta de varsta intre ele..seamana perfect, zici ca-s gemene!!! Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Raluca30 Sam Feb 05, 2011 3:19 am

stati ca nu am inteles....adica nu este bine sa pui fular la gura la copii,pai Iulia fetita mai mica este sensibila la aerul rece,cum trage aer rece incepe sa tuseasca Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de mofturaki Sam Feb 05, 2011 3:21 am

si fularul ala incalzeste aerul? Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 199844 e fular cu calorifer? Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 611610
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Gianina Sam Feb 05, 2011 4:07 am

Pai tocmai de aceea a devenit sensibil invata sa fac condensul in fular,nu e bine cu fular la gura... ai mei nu poarta si n-am probleme cu ei,le mai curge si lor un nasuc acolo dar foarteee rar...a spus si un doctor mai demult,cand nu aveam copiii fularul n-are ce cauta...si el si-a crescut fetele tot fara...
Ioana,pe mine ma intereseaza sanatatea copiilor nu comentariile...si de mine am auzit mai in toamna ia uite tine copiii cu capul decsoperit ,etc...atata vreme cat eu nu-mi pun nu le pun nici lor,in limita normala desigur...
Deci Raluca mai bine cauta si regleaza punctul termis si imunitatea copiilor decat sa le faci mai rau,ca tot tu tragi... Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de mofturaki Sam Feb 05, 2011 4:10 am

asa e Gianina, mare dreptate ai, nici eu nu le pun caciula in cap...primavara, vara...toamna... cand port eu, poarta si ele si sub nicio forma nu le infofolesc! .....cred ca suntem off topic... Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Feb 05, 2011 4:22 am

hop si noi!

bulgarealaaaaaaaaaaaaaaa!

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 100_5636

...ma joc cu mami!

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 100_5640

...am ajutoare...

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 100_5915

...si omul meu de zapada!

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 100_5936

amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Raluca30 Sam Feb 05, 2011 4:30 am

Foarte frumoase pozele Amalia
Geanina sunt deacord cu tine ca nu trebuiesc infofoliti dar nu am stiut ca nu trebuie sa le punem fular la gurita,pana anul asta nici nu am avut fulare in casa.Oricum multumesc ptr sfat, am aflat si eu ceva azi Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Gianina Sam Feb 05, 2011 5:33 am

Nu,Ioana,n-are calorifer copiii au tendinta sa deschida gura sub fular si iiti dai seama cum se face.
Bravo,Ralu! Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Gianina
Gianina
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 08, 2011 3:14 pm

foarte frumoase pozele amalia , alessia este o scumpica iar omul de zapada este super frumos! Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de adriana Sam Feb 12, 2011 11:33 pm

Castigatoarea concursului

Raluca 30

Felicitari raluca , felicitari micutelor Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129 Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129 Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129

adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de sandy Sam Feb 12, 2011 11:46 pm

felicitari Ralu!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Maria Sam Feb 12, 2011 11:49 pm

felicitari Raluca! Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!*** - Pagina 4 Empty Re: Castigatoarea Concursului *** Sa ne jucam in zapada!!!!***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum