Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 12 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 12 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

+13
amalia-carmen
celina74
DaNuTzA
elena
mofturaki
swe
sandy
alinagherman
cecilia_7625
anka9mai
teodoraion
Raluca30
adriana
17 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de mofturaki Vin Apr 15, 2011 8:03 pm

hahaha ce m-am mai distrat...teo, sandi,, belea fratele vostru Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844

cecy! super fetita ta..de gasca! imi place de ea..spune ce are pe suflet!!!

adriana..de tine ce sa mai zic!!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844

anka..cred ca daca o intrebai pe mamica de gemeni daca vrea chiloti cred ca te spurca de nu te vedeai!!! ai fost inspirata sa nu o intrebi , cred ca probabil erau prea mici gemenii si nu purtau chilotei, nu? Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Apr 15, 2011 8:20 pm

te asteptam si pe tine Ioana
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de elena Vin Apr 15, 2011 8:27 pm

ce haioase 1758
mi-ai adus aminte Adriana de bunica cand ai povestit...i-am facut si eu cateva pozne bunicii mele cand eram mica...imi amintesc ca avea cuibarele undeva in spatele casei, acolo tinea gainile, iar eu imreuna cu o verisoara de-a mea ne-am dus si am adunat toate ouale din cuibare si le aruncam la tinta pe peretele casei, era inalt si alb, proaspat varuit..cand ne-a cautat bunica sa vada unde suntem, s-a luat cu mainile de par...nu pentru oua cat pentru munca ei, tocmai varuise casa pt pasti Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
...sau o data am fost tot la bunica cu o prietena de-a mea si nu era acasa, asa ca am sarit in casa pe un geam, pe care il lasase deschis pt a aerisi...avea o gramada de oale cu lapte pus la prins...am mancat smantana cu paine pana ne-am saturat, apoi am iesit si plecat acasa..a doua zi ii povestea mamei mele ca e suparata, ca a uitat geamul deschis si i-a intrat pisica in casa si i-a mancat smantana de la oale...saraca nu s-a mai gandit ca pisica nu putea pune capacul la loc Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 sunt o gramada de peripetii din astea, acum ni le amintim cu drag :soare:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de sandy Vin Apr 15, 2011 8:53 pm

Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844..ce tare Elena...fc manute pisica...ei lasa bine ca nu v-a banuit pe noi.

si noi avem peripetii cu bunica...noastra..upsss,,,a noastra a fost tare rautacioasa ,,ne zicea..."acasa fochilor"..Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 91489..asa ca daca ii ceream si nu ne dadea,ne a fc singuri dreptate,asa ca atunci cand era in zilele de gratie...Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844..(sub influenta acoolului)...mergeam si luam noi .,,ce ea ne refuza...aveam o tactica..unul o tinea de vb si ceilalti atacam...luam si noi piersici..ca ne era pofta,struguri..Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844...era pacat sa cada si sa se strice..numai fochii sa nu manance..Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Apr 15, 2011 9:02 pm

FOCHI=COPII DIN FLORI Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129 Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 pentru cine nu stie..

Elena, uite asta e frumos cand esti copil..e frumos sa ai macar pe cineva unde sa mergi macar in vacanta si sa iti accepte nebuniile, ce minunati sunt unii bunici! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Vin Apr 15, 2011 11:04 pm

superbe amintiri fetele , elena ce mai distrat .... saracele bunici , eu merg si acum cu mare drag la mamaia mea, am multe amintiri frumoase de la tara!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de mofturaki Sam Apr 16, 2011 3:44 am

offf si mie mi-e dor de bunicii mei... eu nu am facut prostii, eram un copil cuminte!!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 defapt nici nu stiu pe care sa v-o zic... !

Dar, va zic una cu soacra..nu stiu daca v-am zis-o...


anul trecut in vara aveam un catelus, l-am primit, un bichon...super catelul, fete erau topite dupa el...el dupa fete! insa fiind puiut, facea numai prostii!! lua pampersii din gunoi si manca kk din ei si facea numai pampersi prin toata curtea...offff Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 407405 cand ma gandesc...
Insa ce a facut zapacitul de catel intr-o zi, a intrecut orice limita!!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 611610

M-a striga soacra-mea : Ionicaaaaaaaaa , Ionicaaaaaa... ia vino sa-ti dau astea!!! si ies din camera si ma duc in curte sa vad ce vrea soacra-mea sa-mi dea...! intind mana si vad!! prezervativeeeee... prin toata curtea erau numai prezervativeeee...!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 91489
fiind fetele mici, anul trecut, am cumparat o punga de prezervative si le-am pus sub patul nostru, intr-o punga, in caz de nevoie sa fie la indemana... Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 insa nebunica de catea( caci era fetita) a luat punga de subn pat si a fugit cu ea prin curte si le-a presarat si a venit soacra..sa faca infarct ca i-au crescut prezervative prin gradina!!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844

O sa ma intrebati daca mi-a fost rusine!! si am sa va raspund!!! in alt episod !!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844

Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 Catel iata catelusa buclucasa!!
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de DaNuTzA Sam Apr 16, 2011 3:53 am

sandy a scris:daaaaaaaaaaaa,,,asa era ...

sa vedeti ce ne-a fc Criss,avea vreo 2 ani si ceva...si mamaier avea rasadnita fc ..o gropita mica....in cateva sec,nu l-am mai vazut,..deja de alarmasem...si el senin iese din rasadnita,,,si spune..."bau:..Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844..!!

Ceva asemanator a facu si Elena...era mai micuta,pana in doi ani...s-a inchis in anexa de la mobila ...am cautat-o peste tot,prin curte...chiar si pe calea ferata (stam foarte aproape de gara) deja disperasem,ea de negasit,ne hotarasem sa sunam la politie...dar inainte de a suna,mi-a trecut prin cap sa caut si prin mobila....cand deschid usa...aud : "Bau!" radea cu manuta la gurita (sa n-o auzim) se juca pitulusul cu noi...iar eu mai aveam putin si lesinam.... Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
DaNuTzA
DaNuTzA
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 43

http://emin3m4u.blogspot.ro/

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 16, 2011 12:53 pm

vai ioana ce tare a fost faza .... Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
si gabi mai are obiceiul sa se ascunda sau sa nu imi raspunda cand il strig si ma sperie rau!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de teodoraion Sam Apr 16, 2011 5:19 pm

stiam Ioana...ne-ai mai povestit..super amuzanta intamplarea!!


Dani...egroaznic..si apoi iti revii cand vezi!!...Sandy!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de celina74 Sam Apr 16, 2011 6:21 pm

Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 chiar m-am amuzat citind prostioarele voastre ..sandy , teo se vede ca ati avut o copilarie frumoasa .... Mi-au placut toate... dar m-am amuzat teribil de Vrajitoarea d e la gradi , parca o vad si pe fata mea spunand la fel ...doar ea e foarte sincera ..i-a spus vecinei mele ca e urata si nu vrea sa o vada Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 257143 ...am incercat sa o dreg si eu cumva... " cred ca din cauza ochelarilor si a palariei nu va mai cunoaste " i-am zis vecinei
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Apr 16, 2011 11:00 pm

super pozne...


amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Mier Apr 20, 2011 1:10 am

sti cum este lucica copii sunt sinceri mereu chiar daca ne pun in situatii mai delicate !
mai astept si alte patanii si intamplari amuzante!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Vin Apr 29, 2011 10:47 pm

fetele va astept in continuare cu poze si povesti amuzante! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Mai 05, 2011 2:52 pm

haideti fetele mai astept pozici si povestioare amuzante!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de Maria Joi Mai 05, 2011 3:07 pm

copii sunt nevinovatii si spun ceea ce gandesc Lucica Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de cecilia_7625 Dum Mai 15, 2011 11:49 pm

azi se termina concursul!
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 16, 2011 3:27 am

acum 3 zile..ma durea burtica,,,si eu ma aoleam.."vai ce ma doare burta"...criss se uita la mine ciudat..si-mi zice.."hmmm,,poate esti gravida"!!!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844 :ding: :ding: ..eu foarte uimita si Nick la fel..il intrebam de unde stie ..de gravida..si el ne raspunde cat se poate de logic.."pai cand ai fost gravida..apoi m-am nascut eu"..Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Mai 16, 2011 2:17 pm

ne pun capac copii nostrii cat de destepti sunt
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Mai 16, 2011 2:37 pm

poate presimte el ceva sandy Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 199844
concursul se va mai amna o saptamana ..... mi-ar place sa avem mai multe participante . Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 21, 2011 1:03 pm

CASTIGATOARE CONCURS

LOC 1 - alinagherman
LOC 2 - sandy


felicitari fetele Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129 Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129 Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129
alina astept adresa ta pe pm Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Mai 22, 2011 2:19 am

felicitari fetele!!!!
Alina ma bucur mult pt tine mai ales ca azi e ziua ta! frumos cadou! la multi ani, frumosi si fericiti!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de mofturaki Dum Mai 22, 2011 4:11 am

felicitari alina!!! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129

felicitari sandico! Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 22, 2011 12:41 pm

le astept pe fete sa aleaga modelul bijuteriilor care il doresc.
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de alinagherman Dum Mai 22, 2011 1:06 pm

mulktumesc mult ...este o surpiza placuta ...nu-mi venea sa cred cand mi-a spus anka aseara...multumesc adriana Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!! - Pagina 2 869129
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Concurs nou - Sa ne amuzam putin !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum