Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o cafea intre prietene!!!(20)

+22
brigitta
swe
mofturaki
cori
cecilia_7625
paul_A
Elena23
elena
amalia-carmen
anka9mai
celina74
roxana ,mamica finuta
mona_mami
Gianina
roxanik
teodoraion
sandy
Raluca30
nadvio1973
adriana
alinagherman
Maria
26 participanți

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de nadvio1973 Lun Oct 10, 2011 1:31 pm

neata!elena ,multumim pt cafea...delicioasa!fetelor,o sapt cit mai buna tuturor,ma grabesc sa l duc pe ren la gradi ..... La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Elena23 Lun Oct 10, 2011 1:32 pm

neatza Nadia...ma bucur ca va place cafeluta mea La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129 pupici lui Ren...cum se simte dupa operatie??
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 10, 2011 1:32 pm

eu sunt bine elena , acum la servici ... maine merg la un control la gineco ...nu mi-a iesit papanicolau deloc bine , acum sunt la grupa C3 ..... pe gabi l-am dus la gradi desi a cam tusit de dimineata
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 10, 2011 1:34 pm

uite Elena ca nu ai scapat singura pe aici sa iti faci de cap La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 am aparut si noi :33: La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 867249
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Elena23 Lun Oct 10, 2011 1:44 pm

offf Adriana...imi pare rau ca nu ti-a iesit bine...poate e ceva vreo infectie..ce sa zic...nu te duce si tu prea departe cu gandul...faci tratament si repeti.Sanatate multa si ai grija de tine! De cand tot zic sa ajung si eu la ginecolog...de 6 ani nu mi-am mai facut testul..la dentist mi-e frica sa ma duc si uite asa....
Da,Maria m-am gandit ca imi fac de cap pe aici...dar chiar nu-mi placea singura... La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 10, 2011 1:50 pm

exact asa fac si eu Elena,mi-e groaza de medici si de analize,cand fac analize pana vin rezultatele stau intr-un stres La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
ultima data cand am facut testul si m-am dus dupa rezultat cred ca eram schimbata total caci medicul a observat si mi-a zis,,stati linistita caci nu este nici o tragedie"" La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Elena23 Lun Oct 10, 2011 1:52 pm

Maria,eu de doi ani nu mi-am mai facut analize de sange...imi este groaza sa ma intep...daca poti sa iti dai seama si mai lucrez si in domeniu....sunt cu inima la gat cand vine vb de pielea mea...altii se cauta si in fund...luna de luna...dar parca nici asa nu e bine.
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 10, 2011 1:55 pm

stiu si eu cazuri din astea,nu e bine nici asa,dar cand ma gandesc ca mai sunt si asa ca mine,ma bucur ca nu sunt singura stresata La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Elena23 Lun Oct 10, 2011 1:56 pm

La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 10, 2011 2:29 pm

si eu sunt la fel fetelor ... nu suport acul in mana .... cand mi-a facut punctia joi era cat pe ce sa lesin desi nu ma durea deloc era doar senzatia aceea ca este acul in corpul meu .... offff de aceea tot amanam sa facem analize
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 10, 2011 2:37 pm

Va doresc o zi placuta fetelor,eu trebuie sa ies sa plec sa platesc cateva facturi si la 10.30 trebuie sa-l iau de la scoala pe Gabi,apoi teme si alte treburi La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
ne auzim La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 866103 mai tarziu La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Elena23 Lun Oct 10, 2011 3:00 pm

o zi buna Maria!!
eu stau de 4 zile in casa...noroc ca sunt maine si poimaine de servici ca altfel...ma ofileam de tot La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 acum parca as avea chef sa ies putin dar nu pot sa-l conving pe Dragos...si e asa urat afara....
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de alinagherman Lun Oct 10, 2011 3:20 pm

neata , am venit la cafeluta ..sper ca ati mai lasat vre-o una pe aici...fabi e la gradi iar edy se joaca prin casa ...e mai bine , a inceput sa manance asa ca m-am mai linistit
sanatate multa la bolnaviori La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 693395
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 42

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Raluca30 Lun Oct 10, 2011 3:22 pm

Buna ziua fetelor!Mai este cafeluta si ptr mine? La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129 :33:
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de anka9mai Lun Oct 10, 2011 5:25 pm

am venit si eu in fuuga.....de dimineata robotesc prin casa, am fost la piata la prima ora am venit cu 3 sacose plineeeeee si cu portofelul gol La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 doamne ca scumpe sunt toate! acum am oala pe foc inca putin si e gata borsulet de vita am facut....ca ne`am saturat de pui si porc. maine daca nu pica norocul pe mine sa dublez am sa fac si ardei umpluti.
si Alex al meu tuseste putin si e mucos dar l`am dus la gradi ...curios ca acum asistenta la vazut f bine, sanatos La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 cand nu avea nimic imi tot zicea ca vede putin rosu in gat La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844
sotul imi esete la tara cu mama mea face vinul si tatal meu la spital, se opereaza de cataracta la ambii ochi....stie cineva daca exista riscuri la operatia asta?
in rest suntem bine, l`am sarbatorit pe tati in week-end si am fost si la o cununie religioasa ...
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de celina74 Lun Oct 10, 2011 5:47 pm

Buna ziua !
Elena23 multumesc pt cafea ... florile arata super !
Azi am dus-o pe Alexia la gradi , ineinteles ca a facut circ ... aveau si teatru de papusi , am platit , dar nu a vrut s a stea... la fel si inca 2 fetite...asa ca doamna educatoare s-a vazut nevoita sa nu mai vada teatrul si sa stea cu 3 motate rebele .
Acum mai stau un pic si plec la sedinta la Cata , abia astept s a vad ce diriginte au.
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Oct 10, 2011 7:40 pm

Buna fetele :hug: la noi a iesit soarele La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 12642 tare urat si frig a mai fost , nu stiu ce sa ma fac cu piticii astia mici sunt niste incapatanati de nu va zic , am ajuns sa tip toata ziu la ei La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 663254
degeaba La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 407405
sunt bocna de racita , nu stiu cum am reusit , dar am ramas fara gust si miros La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 740747
succes la opertia tatalui tau Anka La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129 sa auzim numai de bine :hug:
sanatate maxima Adriana La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 867249 il pup si pe Gabita La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 693395
Offffffffff cuscra tare capricioasa nurioara mea La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 693395 sa nu stea ea la teatru de papusi , ai mei copii sunt inebuniti La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 975644645 ... ce sa facem ? tb sa avem rabdare cu ea , incet si bine La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 658657 mult succes lui Cata in noul an de liceu La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 658657
Maria tineti-o tot asa si multa sanatate La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129 La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 963865 Elena mult succes in tot ceea ce faci , asa-i ca-i rau sa fii casnica ? :sorry: pupici lui Dragos La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 693395 Alina ma bucur ca sunt bine baietii tai , La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 12642 va salut si va pupacesc si pe voi La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 693395 La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 693395 Teo iti multumesc din suflet pt mesaje , au fost alinarea sufletui meu La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 693395 ti-am zis Lali iti semana leit :ding: Sandy , multiu pupicei tie si bobocelului tau frumos La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 658657 va pup si ma gandesc la toate ; Ceci , Florina , Roxana , Elena , ............. toate ce sa mai La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 658657
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de nadvio1973 Lun Oct 10, 2011 8:55 pm

buna fetelor...elena ,ren dupa operatie este ff bine,nu a racit deloc,facem un tratament de imunizare ......s a ingrasat i kg...sunt fericita!!!!sanatate bolnaviorilor si spor la treaba mamicilor!
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de sandy Lun Oct 10, 2011 8:57 pm

buna fetelor

Roxy..a mea..multi pupici!!,,astazi am fost dna invatatoare a copiilor de clasa 1,,clasa lui Criss,,,dna a trebuit sa plece si cum am ajuns,,m-a intrebat daca pot eu sa ii tin locul!!,,l-am dat copiilor evaluarea initiala,,la romana trimisa de la minister,,si am fc cu ei cifra 3 si zalutele la abecedar,,am spus si ghicitori,,am jucat si un joc,,,ptr ora de sport,,si urma sa-i duc si in sala de sport,,insa m-au suparat si nu am mai mers!!...a fost o zi interesanta!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 10, 2011 9:51 pm

Salutare tuturor,

Mai ce mamici fricoase de doctori pe aici La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844
Eu am facut un papanicolau acum cateva luni, si vineri am fost la medicina muncii pt niste analize de rutina pt angajare si tocmai ca m-au intepat…eu nu am probleme cand vine vb de mine dar cand vine vb de fete …mi-e groaza….Numa bine ca am joi ma duc cu fetele amandoua sa le intepe …si le ia din vena.., mi-e tare mila de ele, sa vad cum fac ca daca urla una..a doua nici ca mai vrea..ma gandesc cum fac…si ma duc si eu sa vad cu ochii cum sunt ca ma gandesc ca mi s-au marit dioptriile de 1 an jumatate… ufffffff…..
Roxi, cu mare drag ti-am trimis totul si o sa o mai fac La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
Sandy , e super ca ai putut sa stai cu copii, chiar daca te-au suparat sunt sigura ca a fost o experienta frumoasa!
Maria, dar Gabi asa dedvreme iese de la scoala la 10.30?
Va pupic si va doresc o zi buna,

Eu sunt la serviciu dar am luat o pauza sa va salut!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de paul_A Lun Oct 10, 2011 9:52 pm

Buna fetel!! pupici la toate La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 10, 2011 10:44 pm

pupici Florina, ce faci?
Eu va pup, ma pregatesc sa plec acasa, vorbim!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Elena23 Lun Oct 10, 2011 10:53 pm

Buna seara!! wow Sandy ce experienta placuta ai avut azi...bravo,sunt sigura ca le-ar mai place copiilor sa te mai aiba invatatoare La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129 mai ales lui Cris!
Roxana..nu sunt canica,m-ai facut sa rad La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 199844 am avut 4 zile libere dar 3 zile imi vor iesi prin piele de maine incolo.
A fost putin la plimbare,mi-am luat 2 perechi de papuci de casa,lui Dragos un tractoras si un dinozaur,ceva de papica si ne-am aerisit .
Anka,sanatate tatalui tau...si tata trb sa se opereze dar tot amana ...nu stiu sa-ti spun riscurile operatiei.
Teo...ce faci?? fetele?? Ma duc sa-mi pregatesc boceluta ptr maine,sa papam...tati e la servici,sta peste program...va pup si sa aveti o seara frumoasa!!
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de adriana Lun Oct 10, 2011 11:14 pm

buna fetele , am venit si noi de la servici , de la gradi si din parc .... am bagat la spalat si acum lenevesc putin , gabi ma suparat tare in parc , sa tavalit prin noroi si a ajuns acasa mai ceva ca un purcel
Anka multa sanatate tatalui tau
nadia ma bucur ca ren este bine
sandy imi imaginez ca ai avut o zi foarte frumoasa si interesanta .... La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
teo sunt sigura ca fetele nu vor plance ... sunt amandoua foarte curajoase
elena sa purtati cu drag lucrusoarele ... si noi trebuie sa ne imbarcam de iarna .
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 10, 2011 11:23 pm

buna fetelor!
va salut pe toate,noi am facut teme,acum am fost la cumparaturi si Alexandra mai are de invatat putin...
Teo,lunea Gabi are doar 3 ore si la noi la scoala orele sunt doar de 40 de minute,din cauza caci este o scoala cu foarte multi copii si sunt ore si dupa masa...
bunica mea a fost operata de cataracta dar nu stiu sa existe riscuri sau complicatii La o cafea intre prietene!!!(20) - Pagina 3 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o cafea intre prietene!!!(20)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 43 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum