Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 2466r05Ady.Biju

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 2quni4z hmshop.wordpress.com



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Wkpzltartizele.blogspot.com



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Kaqpztbratari magice



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 69m8w9 Shop/candles



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 2moa4jsbiosens.ro



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 2ef53k2reginamaria.ro



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

+6
ari05
STEF30IASI
anays
adriana
mona_mami
teodoraion
10 participanți

In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 17, 2009 2:04 am

ce ati citit mai sus sunt cuvintele unei fetite de 7 ani...la ea in casa la ordinea zilei e scandal..tatal dependent de bautura o bate pe mama si pe toti la rand sunt 4 copii cu varste intre 2 si 7 ani ...daca o zi nu au scandal a doua zi au sigur.. :lacrimi:
o data a batut-o pe mama lor pana a lesinat cel mic ....
tatal lor printre altele e schizofrnic si puscarias...
ultima data acum o sapt s-a dezbracat sa le arate copiilor cum se culca cu mama lor...si a vrut sa o supuna la perversiuni pe mama lui in varsta de peste 80 de ani...
sora mea ..care e vecina cu ei a chemat protectia copilului dar nu au luat masuri...ce sa mai facem fetelor..daca aveti numere de telefon dati-mi sa sun..dati-mi un sfat sa ajut copii astia..ca mama lor nici nu vrea ssa plece cu tot cu ei ca asa li s-a oferit o sansa de la asistentiii sociali
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de mona_mami Vin Sept 18, 2009 1:21 pm

doamne teo, draga, e groazniv, si cand te gandesti ca suntem in secolul .... nici nu mai scriu. mi-e jena mie de atsfel de oameni si scarba.
saracu' copil! fetita e de varsta adelei. si ceilalti, bietii de ei! imi inchipui ce-i in capsorul lor.
daca autoritatile nu fac nimic, oare presa nu ar ajuta la ceva. din cate imi dau seama are o putere destul de mare asupra altor institutii de stat. ce stiu eu pro tv, antena ... acestea cu audienta mai mare la public, poate s-ar sesiza cine trebuie.
mai multe nu stiu. ce am putea face!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 1:41 pm

e o idee mona.....macar sa ia copii daca mama nu are curaj sa plece..

copii merg zilnic la un program al asistentei sociale si povestesc ce patesc dar nimeni nu face nimic..decat lasa mama sa hotarasca..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 18, 2009 1:44 pm

teodoraion a scris: ...ce sa mai facem fetelor..daca aveti numere de telefon dati-mi sa sun..dati-mi un sfat sa ajut copii astia..ca mama lor nici nu vrea ssa plece cu tot cu ei ca asa li s-a oferit o sansa de la asistentiii sociali

m-a ingrozit ce am citit teo...doamne saraci copii prin ce trec, nici nu-mi pot imagina
se pare ca asistenti sociali lea oferit o posibilitate, un ajutor, pe care mama la refuzat...se pare ca-i place aceasta viata....eu o condamn pe mama....
nu inteleg totusi de ce protectia copilului nu a luat masuri
vorbim in particular mai multe despre acest caz si voi da cateva telefoane.....nu este posibil asa ceva
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 1:48 pm

adriana mama e inculta....e o femeie simpla nu stie carte...s-a maritat cu un barbat de seama cu tatal ei...ea a avut o copilarie la fel de grea..fara scoala legata pana la 14 ani si controlata si la 14 ani..ginecologic..de ..tatal ei..o dezbraca sa vada daca ami e domnisoara cu toate ca o tinea LEGATA..

ei ii este teama de necunoscut..nu stie daca se descurca..sora mea i-a explicat ca ii va fi mai bine dar ii este teama.....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 18, 2009 1:51 pm

citesc si nu-mi vine sa cred ce citesc teo....nu pot crede ca in timpurile astea mai exista astfel de cazuri....este strigator la cer!....deja am trimis mesajul la cativa colegi de-ai mei si astept sa vad ce raspuns imi dau, ce este de facut in acest caz
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 2:22 pm

asa este adriana si cate or mai fi....daca in germania a existat ala care isi inchisese fata si a facut copii cu ea dar in Romania iunde nimanui nu-i pasa?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de mona_mami Vin Sept 18, 2009 2:44 pm

asa e, teo, draga. e groaznic ce se intampla!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de anays Vin Sept 18, 2009 2:48 pm

cred ca,cazuri dastea sunt multiple si au fost intodeauna mai ales la sate ,dar nu sta nimeni sa scotoceasca sa vada ce se intampla
ufff
anays
anays
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Sept 26, 2009 4:51 am

E GROAZNIC , CEEA CE NE-AI SPUS TEO ,......
:lacrimi: :lacrimi: :lacrimi:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de teodoraion Sam Sept 26, 2009 12:51 pm

da stef e groaznic..dar ce sa fac eu?as vrea un numar de la asistenta sociala sau ceva care sa fie sigur,...ca de facut trebuie facut ceva..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de mona_mami Lun Sept 28, 2009 3:20 pm

da, anays ai dreptate, pe sate se intampla mai multe cazuri urate. cei care trebuie sa fie interesati de rezolvarea lor o fac doar atunci cand tebuie sa-si numere voturile, in rest ... Doamne ajuta!!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Sept 29, 2009 3:37 am

din pacate asa e mona ..... :lacrimi:

:lacrimi: :lacrimi: :lacrimi:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de ari05 Mar Sept 29, 2009 4:05 am

nu pot sa cred asa ceva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu pot sa cred ca cei de la protectia copilului nu au facut nimic !!! nu pot sa cred !!! jur !!!!!!
am niste cunostinte, sunt 2 fete de 12 , respectiv 15 ani, mama e plecata in Italia, fetele stau cu bunicii (parintii mamei) de cand s-au nascut. Nu e vb de nici un caz de maltratare sau neglijenta, DD fereste !!! sunt o familie extraordinara (ii cunosc personal de muuulti ani)... si totusi, cei de la protectia copilului ii hartuiesc luna de luna, sa vada dk sunt ingrijite fetele, etc... si in cazuri de genul celui descris mai sus nu se iau masuri ??!!??!!?!?!? inca o data ... NU POT SA CRED !!!!!!!!!!!!! Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 29, 2009 2:14 pm

poate au oamenii aia niste numere de telefon de la astia ccare chiar se implica...
mie mi-e teama sa nu cumva sa ajunga fetita de 7 ani sa fie violata de tatal ei..pentru ca din cu.va si numai cuvinte de astea nu o scoate
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Oct 12, 2009 5:30 pm

E cumplit ceea ce am citit aici! INGROZITOR! chiar nu putem face nimic?
primaria- politia-asistenta sociala-presa? nimic?
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 12, 2009 9:57 pm

primari si politia au tot fost si cunosc mai mult decat bine situatia..asistenta sociala lasa totul la aprecierea mamei...mai ar lipsi doar presa.....offff..nici nu stiu ce s a mai fac si sa zic
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 23, 2010 11:18 pm

[quote="ari05_Laura"]nu pot sa cred asa ceva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu pot sa cred ca cei de la protectia copilului nu au facut nimic !!! nu pot sa cred !!! jur !!!!!!
am niste cunostinte, sunt 2 fete de 12 , respectiv 15 ani, mama e plecata in Italia, fetele stau cu bunicii (parintii mamei) de cand s-au nascut. Nu e vb de nici un caz de maltratare sau neglijenta, DD fereste !!! sunt o familie extraordinara (ii cunosc personal de muuulti ani)... si totusi, cei de la protectia copilului ii hartuiesc luna de luna, sa vada dk sunt ingrijite fetele, etc... si in cazuri de genul celui descris mai sus nu se iau masuri ??!!??!!?!?!? inca o data ... NU POT SA CRED !!!!!!!!!!!!! Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 16974





asa e Laura,chiar eu am sunat la protectia copilului....,si cei de acolo...au fost la calarasi si au spus sa rezolve cazul,si mai departe au dat ordin la cei din localitate,care au rugat-o pe Ioana(mama copiilor..).sa depuna plangere la politie sa poata sa urmeze procedurile...fara ca sa fie ea decazuta din drepturile parintesti,si sa o duca si pe ea la un centru de ocrotire mama si copii...dar din pacate ea nu a vrut degeaba o invat...ca apoi ea vb si cu altii care-i spun sa nu faca asa ca nu-i tine pe toti copii in acelasi loc...si ea desi ii explic ca nu-i asa...se indoieste...monstrul ala ii spune ca o gaseste si ii taie gatul.....stiu ca nu are scuze dar ea nu stie ca nu are voie sa se apropie de ea,..i-am explicat si asa...dar degeaba...eu nu inteleg ce mai asteapta vazand atata inconstienta din partea ei....sacrifica 4suflete pentru unul singur....ea poate alege dar copii nu...si daca ii vedeti ce frumosi sunt....si fata cea mare cea de clasa intai are pe linie numai F.B,,e bine ca au ajutat-o tot asistenti sociali sa si bage sterilet ca mai fc cine stie cati copii....de-abia am convins-o sa ia pastile la inceput nu vroia,apoi si-a bagat si sterilet...dar sunt foarte rai oamenii..eu ii spneam ca n-i fc nimik rau...si altii ii spuneau sa nu si puna sterilet...ca fc cancer...profitand de lipsa ei de inteligenta
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de roxanik Mar Feb 23, 2010 11:37 pm

ingrozitor acest caz....FEREASCA DUMNEZEU DE ASA CEVA.
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 23, 2010 11:47 pm

roxanik a scris:ingrozitor acest caz....FEREASCA DUMNEZEU DE ASA CEVA.


intradevar si sta foarte aproape de mine...cand face scandal se aude cum tipa...cum tipa copii,daca intervii se lasa cu scandal mai mare...e groaznic.... Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 37594
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de ari05 Mar Feb 23, 2010 11:50 pm

DD fereste !!! :nervi: numai in tara asta se intampla asa ceva? cum sa nu intervina autoritatile mai ales cand vad ca n-o duce capul la prea multe nici pe ea? Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 9955 incredibil !!! Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 23, 2010 11:59 pm

ari05_Laura a scris:DD fereste !!! :nervi: numai in tara asta se intampla asa ceva? cum sa nu intervina autoritatile mai ales cand vad ca n-o duce capul la prea multe nici pe ea? Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 9955 incredibil !!! Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 16974


nu intervin Laura,...ca daca ii ia, primaria trebuie sa cotizeze cu ceva banii ptr intretinerea lor...asa ca nu le convine si ii doare drept in spatele garii de ce bataie ia femeia asta...s-au ce vad si traiesc copii..,pai a fost la primarie sa si fc ajutor social...ca nu le da lor ...si ala nu munceste nicaiewri..si a zis sa l puna pe el..titilarul ajutorului...si apoi si copii...si ea a sp ca nu sa-i fc ei si copiilor ca el nu vrea sa se dc sa fc orele care trebuiesc fc..ca cica asa se fc la ajutor social...fc un nr de ore ceva in folosul comunitatii ptr niste amarati de lei...este 90 lei de pers normal dar ptr ca ea nu stie carte ii dadeau in mana 50 lei...ptr toti....si nu a vrut sa i fc nemernicul respectiv,,,spunandu-i "da,ce copii i-ai fc cu degetul"??... .. Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 936394 ...si nu i-a mai fc...atat lua in toamna...ca apoi nu i-a mai dat...si cand a vrut sa si fc acte...ai vazut ce raspuns a primit....da de daca nu a stiut sa-i rasp...ca i-a fc cu un dobitoc cretin ca si el
Decat sa-l mai vad asa mai bine mor 16974
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de popescumelinda Lun Mar 29, 2010 8:59 pm

:timi: :timi: :timi: :lacrimi: :lacrimi: .DOAMNE ...DA-LE CURAJ FEMEII.SA SE DUCA LA AUTORITATI!!!"DA- DOAMNE PUTERE FEMEII SA-SI IA COPII DIN NEBUNIA AIA"....DOAMNE FERESTE..MA APUC PLANSUL SI Pielea mi de gaina,.....ce oameni se mai pot numi aia...Ajuta-i doamne pe acei copii!!!!!!
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 29, 2010 9:42 pm

da...Mely si sunt multe cazuri..m-am mai confruntat sapt trecuta cu o asemenea situatie o ruda de a noastra,a venit cu copii la mine..si a venit barbasu pus pe harta,beat,ea a fugit cand al-a vazut..vroia sa-i ia fata...,iar eu a trebuit sa-l dau afara,spunandu-i clar,ca fata nu oese din curte...nu pleca zicea ca ei mnu pleaca si zbiera...dar apoi l-am fc sa plece...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Decat sa-l mai vad asa mai bine mor Empty Re: Decat sa-l mai vad asa mai bine mor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum