Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 14 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 14 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 6 din 16 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de marccora Sam Ian 16, 2010 3:06 pm

imi plac talk-show-ri ,unele filme si ma mai uit la Maruta
marccora
marccora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 46
Joburi/Distractii : sa citesc ascult muzica .copilul

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de muraru raluca Sam Ian 16, 2010 3:08 pm

imi plac talk-show-ri :pupicei: nimic altceva
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Sam Ian 16, 2010 3:34 pm

din cand in cand mai sunt filme bune si pe romantica
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de acesta_masculin Sam Ian 16, 2010 6:48 pm

si pe Euforia TV si pe HBO sau Hallmark
acesta_masculin
acesta_masculin
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48
Joburi/Distractii : citit si privit la filme

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 19, 2010 10:00 pm

acesta_masculin a scris:si pe Euforia TV si pe HBO sau Hallmark

stiam ca pe Eufoaria se uita numai femeile...adica nu ma mira ...si aici tot femei sunt toate :animalute:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mar Ian 19, 2010 10:02 pm

si eu ma mai uit la Maruta... iar la filme, pe AXN ... imi plac cele politiste (CSI , Minti criminale... ) dar si cele cu vampiri Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de stefanescu_alina Mar Ian 19, 2010 10:27 pm

mie imi plac emisiunia Sa te prezint parintilor imi place pe prima Trasnitii si ma uit si la filme
stefanescu_alina
stefanescu_alina
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 39

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Ian 19, 2010 10:35 pm

ma uit in ultimul timp mai mult la nora pentru mama....

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 693395 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 693395 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de acesta_masculin Mier Ian 20, 2010 1:16 am

ma uit pe orice canal e un film interesant indiferent ca e Euforia, AXN sau Cinemax
acesta_masculin
acesta_masculin
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48
Joburi/Distractii : citit si privit la filme

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Mier Ian 20, 2010 3:54 am

PRO CINEMA LA SUPRANATURAL
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Ian 20, 2010 5:55 pm

INvestigatii criminale in Australia pe REALITY CHANNEL

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534 detectiv trebuia sa ma fac eu
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Ian 20, 2010 8:05 pm

ari05 a scris:INvestigatii criminale in Australia pe REALITY CHANNEL

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534 detectiv trebuia sa ma fac eu

timpul nu e pierdut ari !!! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 693395 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 693395 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Dum Ian 31, 2010 3:10 pm

pe romantica este la3 emisiune cu marta de retete culinare
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Feb 04, 2010 2:53 pm

eu mai mult pe kanal d stau Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534 si bineintele pe pc Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de theodora Joi Feb 04, 2010 2:56 pm

eu mai mult pe programele de stiri..pro tv dimineata,antena3,national tv si Bebe tv Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Feb 04, 2010 11:52 pm

si pe euforia tv ....este o emisiune culinara frumoasa !!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

chiar acum ma uit la emisiune !!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Feb 17, 2010 3:28 pm

program TV 2020‏
JOI 13 august 2020
TV RO

6.00
Intonarea imnului naţional Puşca şi cureaua lată

6.10
Jurnal de ştiri În cuprins, tradiţionala transmisie în direct
Întoarcerea zilnică din Bamboo la Palatul Cotroceni a preşedintelui
Elena Băsescu

7.00
Dimineaţa devreme
Matinal cu Marian Valorosu şi Magda Ciumac
Rubrici:

● Fitness cu Nikita;

● Tratarea rănilor de cuţit şi a muşcăturilor de

leu cu Fraţii Cămătaru,

● Horoscop cu vrăjitoarea Maria Câmpina

● Să mâncăm sănătos cu Oana Roman

9.00
Din dragoste (r)
Prezintă Petre Roman

10.00
RO minor
Program special pentru minoritatea românilor, câţi or mai fi rămas în ţară

10.05
În direct de la Ateneu Concert extraordinar: The
Three Turbo Tenors Pe Sistem Cu Sorinel Copilul de Aur, Baby Minune şi Florin Salam, sub bagheta Excelenţei Sale Dan Bursuc

11.30
Talk-show politic Cu Mihai Tatulici
Tema zilei: Scandal la Ministerul Culturii! Ministrul Daniela
Gyorfi acuzată de consilierul prezidenţial Monica Iacob-Ridzi
că şi-a operat sânii pe bani publici

12.30
Jurnalul de ştiri al amiezii
În direct de la Palatul Victoria:Conferinţa de presă a primului-ministru Elena Udrea

13.00
Tânăr şi neliniştit Episodul 127 857
În acest episod, Victor Newman toarnă în pahar 50 ml de gin
tonic; în episodul de mâine va ridica paharul. Nu rataţi!
Luni, 17 august la ora 13.07, imediat după Publicitate, va bea ginul!

14.00
Universitatea Spiru Haret prezintă:
Cursuri în direct
Ofertă promoţională! Urmăriţi timp de 7 zile cursul de
Medicină şi primiţi o licenţă în Arhitectură şi un doctorat în Ştiinţe sociale!

15.00
Mondenii Singura emisiune de divertisment în care, pentru a evita
efectele nedorite, vedetele şi politicienii se imită singuri

16.30
Acces direct Cu Mădălin Ionescu
Subiectele zilei : ● Un pensionar i-a băgat soţiei goblenurile pe
gât. Imagini spectaculoase de la radiografie!
● Ţolea Ciumac l-a bătut pe Horia Roman Patapievici pentru că
acesta nu l-ar fi salutat cu îndeajuns de multă condescendenţă.
● Monstrul din lacul IOR! Un somn gigantic a înghiţit toţi clienţii
unei terase. Printre victime, Costin Mărculescu! Trezit din somn, Costin vine să-şi lanseze noul album de muzica lăutărească

19.00
Principalul jurnal de ştiri al zilei
Subiecte
● Vizita oficială a preşedintelui Elena Băsescu în ţaravecină şi prietenă Constanţa.
● Preşedintele român şi regele constănţean Radu Mazăre negociază eliminarea vizelor pentru cetăţenii români care vor să viziteze Regatul Constanţa.
●Avertizare de caniculă: cod infraroşu. Se aşteaptă
temperaturi de peste 55 de grade. Cetăţenii sensibili la foc sunt sfătuiţi să rămână acasă

20.00
FILM
Târgoveţul mustăcios
Tragedie romantică, India, 2021
Povestea romanţată a tinerei Khalya care pleacă din orăşelul
natal pentru a-şi realiza visul de a deveni şoferiţă de TIR. La cursul de legislaţie rutieră întâlneşte un tânăr orb care dorea să devină şofer de taxi. Fata îl consideră urât, dar se îndrăgosteşte de inteligenţa sa, se mărită cu el şi îi face doi gemeni. Nefiind de
acord cu căsătoria, tatăl Khalyei vine să se răzbune.
De aici filmul devine cu adevărat interesant. Bătrânul
află că ginerele este de fapt fiul său nelegitim, aşadar
gemenii sunt rodul unui incest. De ruşine, gemenii intră
pe unde au ieşit, Khalya devenind din nou gravidă. Toţi
trei pleacă în căutarea unui tată de conjunctură şi
îl găsesc în persoana unui traficant de ceai de
muşeţel, Jawaharlal Mumbay. Gemenii se nasc din nou, dar
Jawaharlal îi ucide şi pleacă în America împreună cu o
plăpumăreasă de care era îndrăgostit încă de pe
vremea Marii Foamete, când ucisese, tranşase şi mâncase
un târgoveţ mustăcios. Copleşită de durere, Khalya
cântă şi dansează

22.30

Trăsniţi în NATO
Episodul 23 500
Cel mai longeviv sitcom din toate timpurile!

23.00
În gura mă-liniuţă-tii
Pamflet de revista presei

0.00
Late Night Show
Cu Laura Andreşan şi invitaţii săi.
Asistentă permanentă: Mircea Stoian.
Subiectul zilei: Centenar!!! Mama Zina Dumitrescu la 100 de ani şi
100 de tentative de sinucidere!

1.00
Dan Diaconescu Direct
Serialul Elodia

3.00
Noaptea petrecăreţilor
Program liber de manele Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 364497
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Feb 17, 2010 9:19 pm

ce nostima esti alina !!!!!!!!!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Feb 18, 2010 4:14 pm

acum ma uit la nora pentru mama .......sa vad cum se mai cearta concurentii .....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Feb 18, 2010 4:47 pm

STEF30IASI a scris:acum ma uit la nora pentru mama .......sa vad cum se mai cearta concurentii .....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
frumos si educativ!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Feb 18, 2010 4:55 pm

alinapopa1969 a scris:
STEF30IASI a scris:acum ma uit la nora pentru mama .......sa vad cum se mai cearta concurentii .....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
frumos si educativ!

sincer , nu prea am ce sa invat din aceasta emisiune ......
ma uit ca sa vad cum interactioneaza .....acei oameni.....nu ca sa invat ceva de la ei ...
ca de la acele pustoaice de 20 - 25 ani ......cu fite pana peste cap ....care nu au venit sa se casatoareasca nici una .......

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Joi Feb 18, 2010 5:19 pm

asa este stefi, nu prea ai ce invata de la ei,numai se cearta...Ma mai uit si eu, cand pot, nu o urmaresc fiecare episod..De obicei urmaresc la tv ce se iveste sa-mi placa atunci cand am timp si ma asez in fata televizorului..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 19, 2010 2:44 am

STEF30IASI a scris:acum ma uit la nora pentru mama .......sa vad cum se mai cearta concurentii .....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si eu ma m-ai uit,nu ptr ca imi p-lace ci pentru amuzament,sa o vad pe moralista de Gabriela care se da fara cusur,si sa de ceilalti care se cearta si pe hartie igienica... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 19, 2010 3:44 am

nu prea ma mai pasioneaza Nora pentru mama, inainte nu pirdeam nici un episod , acum am alte principii Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 377534

aseara m-am uitata pe euforia, daca a vazut cineva, este de la 22 Dr OZ , o emisiunea foarte interesanta in care un dortor sta de vorba cu publicul, le raspunde la tot felul de intrebari...discrete sau nu...dar din viata

iar la 23 este Opra , pe care nu prea o ratez, aseara a un caz socant despre o femeie care ia fost desfigurata fata intr-un mod absolut infricosator, nici nu va puteti imagina cum arata Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 740747 nu mai avea ochi, gura i-a fost reconstruita doar ca sa poata bea lichide cu paiul, nasul tot asa reconstruit dintr-o grefa din picior...era ceva nemaivazut Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 740747 am si plans, avea un an de la incident si umbla cu o palarie pe cap la care ii atasase o esarfa sa nu sperie oamenii, zicea ea.
:lacrimi: :lacrimi:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 19, 2010 3:46 am

am uitat sa spun ca fusese atacata de o maimuta pe care o crestea sefa ei de la nastere dar care acum era mare si foarte violenta
daca vreti , va spun mai multe...oricum e fost un caz foarte grav...m-a socat, imi era frica sa mai ies afara, aveam numai imaginea ei in fata Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 740747
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 6 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 16 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum