Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 16 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de narcy Mar Feb 08, 2011 1:10 pm

si eu urmaresc nora pentru mama
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Mar Feb 08, 2011 3:05 pm

sandy a scris:ei imi dezvolt..abilitatile!!
cred ca iti este foarte folositoare aceasta emisiune Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de narcy Dum Mar 06, 2011 7:20 pm

mai urmaresc si "faci fata ,faci bani"...super tare emisiunea Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 199844 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 199844 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 199844 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 199844
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Dum Mar 06, 2011 9:18 pm

ma uit si eu la asta cand sunt pe faza Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de raruta Lun Mar 07, 2011 11:11 pm

Nora pentru mama urmaresc si eu Narcy! Este razboi la mine in casa sambata. Sotului nu ii place deloc emisiunea asta si sta saracul si ma suporta pana la 23 ca nu are incotro!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 08, 2011 12:00 am

nici sotului nu-i place..mie imi place..preferata mea este Elena.--o super fata!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Joi Noi 10, 2011 4:08 pm

la emisiuni,,doar cireasa de pe tort!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Joi Dec 08, 2011 2:32 pm

Referitor la aceasta tema,,,i-a intrebat si dna invatatoare ,pe copilasii de la Criss din clasa,,,cert este,,ca ne-a spus la sedinta,,nominalizandu-i si fiind dezamagita de parintii acelor copii,,a spus ca a plecat ,vb singura,,cand a auzit la ce emisiuni si filme se uita majoritatea copiilor,,eu unele emisiuni nici nu le stiam,,sau filme!,,doar 3-4 copii din 19,,nu se uitau la nici o emisiune,,sau film,,
Lista cu ce se uitau,,arata asa..:In puii mei,poama acra??eu nu stiu emisiunea,fosta mea iubire??,,iubire interzisa,,ceva cu batrani trazniti,,nu stiu exact cum se cheama,,si filme asa..:narcisa salbatica,iubiri secrete,inima nu respecta reguli??,,dragoste ,,nu mai stiu cum..??..etc!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Joi Dec 08, 2011 3:09 pm

referitor la aceste emisiuni,il intreaba intr-o zi un coleg de clasa pe Gabi,,Gabi tu te uiti la emisiunea in pui mei,caci eu ma uit cu tati Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 869129
adevarul e caci majoritatea emisiunilor de divertisment se axeaza pe aceeasi tema..
nu mai bine de bine caci ma uit doar pe antena 3 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 199844 sau pe Hora tv la colinzi Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 1778610057
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 16 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum