Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

+9
claudia_mami
paul_A
theodora
flo09
STEF30IASI
elena
teodoraion
mona_mami
roxanik
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 16, 2010 2:59 pm

sunt smecheri copii astia
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 16, 2010 7:53 pm

nu stiu dk neaparat... la DAri chiar ii era foame... dk nu papa mancare mai nimic... iti dai seama ca la un an jumate , ce sa-i mai tina laptele de foame Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de paul_A Mar Mar 16, 2010 9:06 pm

ari05_Laura a scris:paul_A , dar eba de foame? sau ca asa e obisnuita?
nu papa seara destul ?
daca incerci sa-i dai noaptea ceai in loc de lapte ?

Ari am incercat toata saptamana sa ii dau noaptea ceai, nu a vrut nici sa auda...am zis ce faceam , o tineam pe picoare ca ea vroia laptele ei din fiecare noapte Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 407405

iar de mancat mananca foarte bine si ziua si seara..dar pot sa-i dau si carne seara cand se culca , ca tot se trezeste noaptea dupa lapte...nu am ce sa fac Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 9955
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 16, 2010 10:10 pm

aha... pai inseamna ca nu de foame vrea...
na... ce sa-i faci ... asta e florina... daca vrea lapte, vrea :pupd: proabil ii place mult...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 12:16 am

asta e Ari...e bine ca ii dau doar sticla cand se trezeste , eu ma culc , o las sa bea cat vrea...nu ma stau cu ea pe picioare
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de roxanik Mier Mar 17, 2010 12:30 am

si alexia mea la fel bea cam 1 l pe noapte de lapte......din obisnuita. Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 407405 Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 407405 Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 407405
ma zapacit in fiecare noapte!!1
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 12:33 am

pe mine nu ma deranjeaza...era mai greu sa se trezeasca si sa nu vrea nimic doar sa planga
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de roxanik Mier Mar 17, 2010 12:58 am

nici eu nu stau langa ea.....i dau bibe, si ma bag inapoi in pat.
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 1:02 am

asa e cuscra,atunci ar fi mai rau :pupd:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Mai 11, 2010 2:37 am

cum mai e roxanik?se mai trezeste?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de paul_A Mar Mai 11, 2010 2:51 am

a mea daaa...toata noaptea se trezeste si maraie...ma trezesc dimineata turmentata Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 16974
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Mai 11, 2010 2:58 am

da florina e o perioada mai grea ..a mea nu mai stiu de cand nu a mai marait.....doarme pana la 10
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de elena Mar Mai 11, 2010 3:07 am

da...sunt niste etape...trebuie sa trecem prin ele, vrem nu vrem..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de Claudiaa Mier Noi 24, 2010 9:29 pm

Am gasit aici un articol intreg despre laptele matern , poate te ajuta www.loculnostru.wordpress.com/2010/11/10/secretele-laptelui-matern/
Claudiaa
Claudiaa
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Noi 24, 2010 11:51 pm

stiu ca deja e rezolvata problema!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!! - Pagina 2 Empty Re: Are 2 ani si , inca se trezeste noaptea dupa lapte!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum