Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 2466r05Ady.Biju

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 2quni4z hmshop.wordpress.com



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Wkpzltartizele.blogspot.com



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Kaqpztbratari magice



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 69m8w9 Shop/candles



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 2moa4jsbiosens.ro



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 2ef53k2reginamaria.ro



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

4 participanți

In jos

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Empty Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 12, 2009 2:43 pm

daca va intereseaza sa stiti mai multe din Biblie si sa va apropiati mai mult de Dumnezeu intrati pe acest site:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

aici gasiti tot ce ati dori pentru a afla mai multe despre Dumneze,aseara am ascultat predica nr 8 de Florin Iovanovici: viata nu e un spectacol..ascultati-o e extraordinara o puteti asculta cat timp faceti curat sau altceva prin camera..se merita si scrieti-mi ce va placut

de asemenea de la Vladimir Pustan va recomand
ultima solutie..e in jos in lista lunga
si crestini cu numele..
si socotind pretul e o predica frumoasa..va scriu cateva cuvinte de la finalul ei :
intr-o zi Ionica care are sase ani si a invatat sa scrie.fericit ca invatat sa scrie .ii scrie mamei lui un bilet:"mama pentru ca am dus gunoiul de 4 ori imi datorezi 100.000lei vechi,pt ca am fost cuminte si am luat numai 10 tot anul imi datorezi 400.000 de lei vechi deci per tottal a tras linie a scris mama datoreaza lui ionica 500.000.de la ionica pt mama
A doua zi cand s-a intors de la scoala a gasit 500.000 de lei pe masa si un bilet :

mama si-a platit datoria fata de ionica
-pt k mama l-a nascut pe Ionica cu cezariana Ionica datoreaza mamei lui 0 lei
-pt ca atunci cand s-a nascut ionica tatal a plecat si a parasit familia Ionica si mama a ramas cu ionica ,ionica datoreaza mamei sale 0 lei
-pt ca mama a stat in spital nopti la rand cand ionica a fost bolnav ionica datoreaza 0 lei
-pty ca il tine la scoala,pt ca il imbraca,il spala,il calca ..se roaga pt el..ionica datoreaza mamei lui 0 lei
IN TOTAL IONICA DATOREAZA mamei 0LEI
A DOUA ZI PE MASA ERA UN BILET si 500.000 de lei pe masa
-imi pare rau IA INAPOI MAMA CEI 500.000 DE MII LEI pt ca IOnica datoreaza totul mamei sale si mama nu ii datoreaza lui Ionica.
Ei bine in aceasta zi tu si eu suntem Ionica si Dumnezeu e mama si Tatal nostru...Lui ii datoram totul fie si cel mai mic lucru..EL a platit totul....

astea sunt doar cuvinte scrise dar daca ascultati e tare emotionant..

de fapt toate sunt extraordinare si mi-ar placea sa nu le ocoliti
astept sa imi spuneti dupa ce ascultati parerile voastre
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Empty Re: Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

Mesaj Scris de florares Sam Noi 21, 2009 5:41 am

ptentru sufletul tau si vesnicia ta ...intoarce si iubestel pe DUMNEZEU
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Empty Re: Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

Mesaj Scris de david Mar Noi 24, 2009 6:10 pm

de iubit il iubeste oricine numai ca aceasta iubire este inteleasa de multe ori gresita ptr ca nu toti care afirma acest lucru inseamna ca ...gata e cel mai credincios....credinta fara fapte e moarta
degeaba afirmi ca il iubesti pe d-zeu daca nu ii dovedesti acest lucru, faptele tale vorbesc despre ceea ce esti mai mult decat vorbele rostite de tine ...
ptr vesnicia ta roaga-te si dovedeste-i lui d-zeu ca esti demn de a te numi copilul sau.
david
david
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : familia mea, gastronomia

Sus In jos

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Empty Re: Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 15, 2010 3:06 pm

degeaba spui c ail iubesti irina daca nu il slujesti..NU POTI SLUJI LA DOI STAPANA...ori lui Dumnezeu..ori celui rau..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Empty Re: Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

Mesaj Scris de sandy Sam Mai 15, 2010 3:27 pm

de acord cu tine Irina
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Empty Re: Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 21, 2010 4:20 pm

din pacate pe multi cel rau i-a robit si i-a amagit cu ideea ca maine sa fie mai buni...si ca mai este timp..cand de fapt azi ar trebui sa te impaci cu Dumnezeu!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta Empty Re: Pentru sufletul tau si pentru vesnicia ta

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum