Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 10 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 10 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Copilul intreaba...parintele raspunde...

+16
Crina
paul_A
izabela08
muraru raluca
sandy
adriana
buburuza
mona_mami
panky(Laura)
celina74
STEF30IASI
deriana
amalia-carmen
ari05
teodoraion
alinapopa1969
20 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 12, 2010 7:10 pm

sa vedeti cand incepe sa va intrebe:mami dar eu imbatranesc?tu imbatranesti?mori? incepe sa planga..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 12, 2010 7:19 pm

o saraca bia...are si ea un off...se gandeste de acum dak imbatraneste......pai nici eu nu vreau sa imbatranesc...hai sa ne luam de mana sa plangem amandoua [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de buburuza Vin Feb 12, 2010 8:22 pm

petra m-a intrebat zilele trecute ca daca se casatoreste sotul ei poate sa vina sa stea cu noi? i-am zis:intreaba-l pe tata! Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 12, 2010 8:26 pm

adevarul este ca pun copii astia niste intrebari de pur si simplu ramai fara raspuns!!!!1....tare destepti mai sunt!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 12, 2010 9:17 pm

buburuza a scris:petra m-a intrebat zilele trecute ca daca se casatoreste sotul ei poate sa vina sa stea cu noi? i-am zis:intreaba-l pe tata! Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844
super tare! Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 693395 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 12, 2010 9:22 pm

buburuza a scris:petra m-a intrebat zilele trecute ca daca se casatoreste sotul ei poate sa vina sa stea cu noi? i-am zis:intreaba-l pe tata! Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844

asta da intrebare Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844 ...dar si un raspuns pe masura Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 611610
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 12, 2010 9:26 pm

paul_A a scris:
buburuza a scris:petra m-a intrebat zilele trecute ca daca se casatoreste sotul ei poate sa vina sa stea cu noi? i-am zis:intreaba-l pe tata! Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844

asta da intrebare Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844 ...dar si un raspuns pe masura Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 611610

Da Paul-A! Bine punctat! Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 91489 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Feb 27, 2010 7:07 pm

"-Ce-a-ti invatat azi, Alina, la religie?
-Aaaa, despre Adam si EBA!"
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 355692
Cam asta a fost conversatia unei amice cu fetitza ei , eleva in clasa intai. Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 693395
Nu-i place la scoala, si nu intelege de ce o obliga sa se duca!!!!
"De ce ma obligi?Ai spus ca doar azi...mergem la scoala"...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de ari05 Sam Feb 27, 2010 8:10 pm

alinapopa1969 a scris:"-Ce-a-ti invatat azi, Alina, la religie?
-Aaaa, despre Adam si EBA!"
Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 355692
Cam asta a fost conversatia unei amice cu fetitza ei , eleva in clasa intai. Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 693395
Nu-i place la scoala, si nu intelege de ce o obliga sa se duca!!!!
"De ce ma obligi?Ai spus ca doar azi...mergem la scoala"...

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 377534 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 377534 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 377534
deci asta se invata acum la ora de religie Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de Crina Dum Apr 25, 2010 10:18 pm

a mea m-a intrebat:
Mami, de unde vin copii ?
Pai ii aduce barza.
Dar cum ii aduce barza, daka copilul e in burta la mamica, si cum ii aduce barza daka iarna nu ii nici o barza, nici toamna si nu vad nimika?
A, pai mai este o modalitate. DD, da copilasul in pantec la mame si de acolo vin copii.
Las' ca stiu si io alta modalitate, dar tu nu vrei sa imi spui, astept sa imi spui adevarul.
Atunci a zambit peste mustati la mn, a plecat iar io am ramas panicata. de atunci n-am mai deschis acest subiect...
Crina
Crina
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44
Joburi/Distractii : Forumul:Mami si puiul si Mamici Cochete !

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de elena Dum Apr 25, 2010 10:48 pm

Maria stie ca doctorul taie burtica mamei si scoate bebeul...poveste cu barza nu i-am spus-o..ea stie de cand l-am avut in burtica pe Teodor si pe urma ma vaitam de burta, nu puteam sa o mai iau in brate.. Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 693395 Copiii sunt f destepti acum...nu prea mai tin povestile astea de genul vine barza, s.a....
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 26, 2010 2:53 am

ce scumpa e teo!
si cris le-a auzit pe sotul meu spunand,ca imi statea bine gravida...si ca nu as mai vrea ?...nu am apucat sa deschid gura..ca raspunde...nu..eu nu vreau,,,e da ca si stii ce inseamna..zice sotul...iar el da ca sa aiva bb in burtica
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de paul_A Lun Apr 26, 2010 11:34 pm

Crina a scris:a mea m-a intrebat:
Mami, de unde vin copii ?
Pai ii aduce barza.
Dar cum ii aduce barza, daka copilul e in burta la mamica, si cum ii aduce barza daka iarna nu ii nici o barza, nici toamna si nu vad nimika?
A, pai mai este o modalitate. DD, da copilasul in pantec la mame si de acolo vin copii.
Las' ca stiu si io alta modalitate, dar tu nu vrei sa imi spui, astept sa imi spui adevarul.
Atunci a zambit peste mustati la mn, a plecat iar io am ramas panicata. de atunci n-am mai deschis acest subiect...

eu as fi curioasa sa vad ce stie Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de sandy Mar Apr 27, 2010 1:22 am

mai bine nu cusra..ca ramanem muti uneori,, Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de elena Mar Apr 27, 2010 1:26 am

asa este...ei stiu multe..te lasa fara replica cateodata..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de Maria Vin Iun 11, 2010 8:13 pm

al meu acum de o perioada atatea intrebari pune,dintre cele mai trasnite,te miri ce intreaba Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 211629
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de anka9mai Sam Iun 12, 2010 1:14 pm

Alex ma intreaba mereu cat ai dat? orice ii aduc el vrea sa stie cat costa Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844 saracul copil a inteles si el ca e greu cu banii
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de Maria Sam Iun 12, 2010 1:22 pm

vedem de la cel mai mic ca este criza financiara Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Iun 12, 2010 1:24 pm

copii sunt foarte inteligenti.......ei simt orice......si nu ii mai poti pacali Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de anka9mai Sam Iun 12, 2010 1:26 pm

ei aud mereu ca ne plagem de bani si inteleg desi sunt mici
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de jolinutza Mar Aug 31, 2010 7:33 am

noi mai avem un pic pana la pusul intrebarilor,sper sa nu ma inebunesca,ca inca de acum vorbeste intruna,si dak nu vorbeste canta...deci cand va veni clipa aceea cu intrebari....o sa o iau de tot razna(glumesc) Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 693395
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de Maria Mar Aug 31, 2010 1:17 pm

sigur nu o sa scapi de intrebari,dar te vei obisnui Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 07, 2010 1:01 am

intr-o zi il certam pe gabi si el tot comenta( asa face de obicei), i-am spus de cateva ori sa taca si el ma intreaba ...... de ce m-am nascut cu gura si limba nu ca sa vorbesc? .....de ce imi tot spui sa tac? ..... ei ziceti voi ce mai era sa ii spun, ce raspuns sai dau?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de Maria Mar Dec 07, 2010 1:43 am

sa-i spui ca au un program si obosesc si ele Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844 Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 07, 2010 3:08 pm

la gabi nu oboseste niciodata acest program maria ..... nu stiu cum poate sa vorbeasca atat de mult, nu tace o secunda!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Copilul intreaba...parintele raspunde... - Pagina 2 Empty Re: Copilul intreaba...parintele raspunde...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum