Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 12 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 12 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 2466r05Ady.Biju

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Wkpzltartizele.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Kaqpztbratari magice



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 69m8w9 Shop/candles



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 2moa4jsbiosens.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 2ef53k2reginamaria.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

+9
madalina
panky(Laura)
flo09
florares
mona_mami
amalia-carmen
muraru raluca
ari05
adriana
13 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Joi Noi 12, 2009 3:09 pm

fetele va invit sa ne atatati poze cu bijuteriile voastre, colectia de margelute,
tehnici de lucru, sa ne invatati si pe noi sa facem bijuterii, eu una as vrea sa invat sa fac pentru ca am o pasiune pentru ele, dar nu am incercat sa fac niciodata
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de ari05 Joi Noi 12, 2009 10:05 pm

si mie mi-ar place f mult sa invat !!! :pupicei: dk as avea de unde invata, cu siguranta mi-as face si eu cate ceva :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 13, 2009 8:35 pm

asteptam aici profesionistele ca sa ne invete Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 13, 2009 8:44 pm

vad ca nu se inghesuie nimeni sa ne arate Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Lun Noi 16, 2009 8:16 pm

hai sa va arat cateva din colierele mele

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 2pu045h


Ultima editare efectuata de catre adriana in Dum Ian 03, 2010 3:20 am, editata de 1 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Dec 15, 2009 6:23 am

adriana dar le faci tu ..de unde ai cumparat cleste pt ace,mi-a venit si mie comanda ,dar e prima...
voi invata de la tine cum se fac..mamaaaa ma termina ce super este setul de colier negru si bratara
am ramas FARA CUVINTE :pupicei:
superr:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Mier Dec 16, 2009 12:49 pm

raluca aceste seturi nu sunt facute de mine...o parte sunt castigate la concursuri, o partesunt cumparate....clesti mi-am cumparat de pe un site de specialitate...la inceput am facut fara clesti si a fost tare greu....apoi mi-am luat si este mult mai usor...de facut nu estedeloc greu....ce anume ai comandat....aratane poze!...si iti voi spune cum sa le faci
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Dec 19, 2009 1:44 am

primul pas e cel mai greu,nu-i asa?
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Sam Dec 19, 2009 12:54 pm

da amaila...pana prinzi putin firul...apoi este atat de frumos cand vezi ce iese!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Sam Dec 19, 2009 2:29 pm

cred ca nu e greu! facusem si eu pe vremuri, de la bunica me adraga stiind multe! chiar patratele, floricele, triunghiuri (depinde de forma margelutelor). poate daca-mi iau si firul care trebuie imi repar colierele stricate de ... manuta draga a adelei! lavinia nu a ajuns inca la ele! doar sa-mi fac timp! :pupicei:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de florares Sam Dec 19, 2009 2:54 pm

vai ce frumoase sunt .....spor la treaba fetelor care faceti ....
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 48

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de flo09 Sam Dec 19, 2009 5:35 pm

ce frumoase sunt fetelor :mos craciun si
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Dec 19, 2009 5:38 pm

vai ce frumoase sunt .....spor la treaba fetelor :doua inimioare
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de ari05 Mier Ian 20, 2010 1:56 am

ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 23, 2010 4:03 pm

adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Ian 23, 2010 4:06 pm

l-am gasit
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Sam Ian 23, 2010 4:37 pm

cred ca incep si eu sa margelesc ... am primit firele-cadou de la adriana si-mi voi repara colierele .... multumesc din nou! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 23, 2010 4:42 pm

hai mona apucate de margelit....cand vei putea face poze vrem sa vedem ce a iesit....sper sa iti ajunga guta....daca mai ai nevoie iti trimit!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Dum Ian 24, 2010 3:40 pm

da, am incercat ieri ... dar a venit lavinia si mi le-a tras pe toate ... abia le-am scos din mana ei ... trebuie sa le fac atunci cand doarme .... Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 611610
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 25, 2010 11:58 am

super mona...si eu pateam la fel cu gabita la inceput....acum nu mai are treaba cu ele...vine la mine si zice....mami ce margele frumoase ai mai facut si tu!!!!....ai mai vandut vreunu???? Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Lun Ian 25, 2010 1:56 pm

ce dragut ... ai vauzt ... barbatii din viata ta nu se supara cand faci bani! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534 Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 25, 2010 2:58 pm

asa este mona ...acum sotu este fericit ca nu mai stau la pc atat de mult....ii place cand ii zic ca am mai vandut un set de coliere...vineri iam dat 3 milioane sa plateasca parcarea din bani de bijuuri...si eu mereu ii zic Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534
gabi cu bani dupa margele vrea la mec...sau restaurant mai nou! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 91489
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Lun Ian 25, 2010 3:54 pm

sunteti grozavi! super! mami ... mai fa bijuterii!! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534 Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de ari05 Lun Ian 25, 2010 10:33 pm

adriana a scris:super mona...si eu pateam la fel cu gabita la inceput....acum nu mai are treaba cu ele...vine la mine si zice....mami ce margele frumoase ai mai facut si tu!!!!....ai mai vandut vreunu???? Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534

nu pot sa cred Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534 e total Gabita !!! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 611610 stie el ce stie... Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 30, 2010 11:00 am

pai este interesat sa vand bijuterii laura...doar stie ca ii cumpar dulciuri sau la mec.....asa ca zilnic aceeasi intrebare ....iar cand nu vreau sai cumpar ceva face....nu ai mai vandut nimic mami???????????....eu ii zic NU!!!!....el face ..OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...si lasa o fata din aia dulce rau ca nu rezist si ii cumpar ce vrea....apoi el ma pupa si zice....esti cea mai buna mami din lume...te iubesc!!!!....iar eu sunt lesinata, mai mai sa fac stop cardiac! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum