Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

+9
madalina
panky(Laura)
flo09
florares
mona_mami
amalia-carmen
muraru raluca
ari05
adriana
13 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Feb 03, 2010 10:18 pm

stie sa umble la coarda sensibila...niste smecherasi de la varsta fragede puiutii nostri!oare cu cine or semana? Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 377534
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Joi Feb 04, 2010 11:56 am

adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de madalina Mar Mar 16, 2010 11:32 am

foarte frumoase bijuteriile,mai vreau sa vad ce ati mai lucrat in ultimul timp
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 16, 2010 3:18 pm

e un scump si un hotic Gabita Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 16, 2010 4:45 pm

mersic sandy Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 16, 2010 4:47 pm

CU MARE DRAG,e un istet si un frumos :pupd:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 16, 2010 7:47 pm

adriana a scris:pai este interesat sa vand bijuterii laura...doar stie ca ii cumpar dulciuri sau la mec.....asa ca zilnic aceeasi intrebare ....iar cand nu vreau sai cumpar ceva face....nu ai mai vandut nimic mami???????????....eu ii zic NU!!!!....el face ..OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...si lasa o fata din aia dulce rau ca nu rezist si ii cumpar ce vrea....apoi el ma pupa si zice....esti cea mai buna mami din lume...te iubesc!!!!....iar eu sunt lesinata, mai mai sa fac stop cardiac! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 377534

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 611610 ce smecheras micut si dragut ai adriana Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 199844

cum sa-i rezisti ? :pupd: :rosh:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de oprisanalina69 Mar Iun 22, 2010 11:28 pm

buna tuturor! sunt noua peacest forum...manumescx Alina,am 42 de ani,un fiu de 11 ani,si am ca hobby crearea de bijuterii... sa va arat ultimele creatii... astept parerile voastre cu nerabdare...
dacadoriti sa vedeti mai multe bijuterii de-ale mele,va astept pe www.biju4everybody.blogspot.com
oprisanalina69
oprisanalina69
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Mier Iun 23, 2010 2:25 pm

bine ai venit pe forumul Mamici cochete alina.... am vizitat si eu blogul, foarte frumoase produse..... foarte mult mi-a placut acest model de bratara
http://2.bp.blogspot.com/_7IK-4HhP5pg/TBX3-dQNabI/AAAAAAAACCA/ffJCN4wiV2I/s1600/breslo-363016-product550xN.jpg
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de oprisanalina69 Joi Iun 24, 2010 1:39 pm

esteo bratara la care am muncit apreoapeo zi... dar nu-mipare deloc rau....multumesc pentru aprecieri!
oprisanalina69
oprisanalina69
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de oprisanalina69 Joi Iun 24, 2010 1:40 pm

am probleme cu tasta "Space"... scuze!!!
oprisanalina69
oprisanalina69
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de sandy Joi Iun 24, 2010 1:46 pm

sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Joi Iun 24, 2010 1:47 pm

imi imaginez ca ai muncit mult la ea .... este un model foarte greoi dar frumos.... felicitari Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de oprisanalina69 Joi Iun 24, 2010 9:31 pm

va multumesc pntru ca ma incarcati cu energia pozitiva de care am atata nevoie!
oprisanalina69
oprisanalina69
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Lun Iun 28, 2010 4:25 pm

pai cum sa nu le apreciem alina cand sunt atat de frumoase Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Mier Iul 14, 2010 2:20 pm

Ia uitati ce margele a facut Adela! Pentru un concurs de vacanta! Sunt modelate din pasta ceramica si pictate cu tempera!
Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Img0209rd

Uploaded with ImageShack.us

Poate ne deschidem magazin ... oricum ne-a mai ramas pasta! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 377534
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de Maria Mier Iul 14, 2010 2:24 pm

Felicitari Adelei!!!
Bafta cu magazinul Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Mier Iul 14, 2010 2:28 pm

Daca tot stau in pat .... Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 611610
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Joi Iul 15, 2010 2:28 pm

felicitari adela.... ai facut un colier foarte frumos .... Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 693395 felicitari pentru imaginatie
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de mona_mami Joi Iul 15, 2010 2:30 pm

Multumesc Adriana! E la gatul meu! ... Sunt tare mandra, cred ca stii!!!! Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 870859 Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 870859 Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 870859
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de adriana Joi Iul 15, 2010 2:34 pm

imi imaginez ca esti mandra..... este ceva creeat de pitica ta .... oricare dintre noi am fi Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de teodoraion Joi Iul 15, 2010 2:57 pm

super e mona!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze ! - Pagina 2 Empty Re: Colectia de margelute - tehnici de lucru si poze !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum