Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

+19
Maria
amalia-carmen
raruta
adriana
flo09
alinapopa1969
mikiduta77
elena
teodoraion
mona_mami
celina74
acesta_masculin
ari05
theodora
bebelusha18
panky(Laura)
muraru raluca
paul_A
STEF30IASI
23 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 01, 2010 2:57 pm

v-a intrat alerta antivirus de la top 123 cand ati deschis forumul? mie mi-a intrat ... si am vrut sa votez si la topuri, si iar a venit alerta cand am fost la 123!!!! de ce???? Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 407405
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Mar 01, 2010 2:59 pm

si eu am patit la fel ioana.........vezi ca mai exista un link un pic mai jos......eu pe ala il folosesc si nu mai am probleme
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 01, 2010 3:08 pm

ok! multumesc laura! dar cand deschizi forumul nu-ti intra automat top 123?
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Mar 01, 2010 3:10 pm

ba da ioana.....la topicul top 123 pe prima pagina adriana a mai pus un link.....mi se pare ca al 2 sau al3 lea mesaj din prima pagina......sa il folosesti pe acela......acolo nu ai probleme Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de Maria Lun Mar 01, 2010 3:11 pm

ioanasimona_pop a scris:ok! multumesc laura! dar cand deschizi forumul nu-ti intra automat top 123?
ba da la mine intra direct,dar nu imi apare alerta Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Mar 01, 2010 3:24 pm

si la mine la fel!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 01, 2010 3:25 pm

cineva ne-o coace!ciudat ca apare acum!!!!! :bataie: sunt prea multi "virusi" nemultumti in vizita! :nervi:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Mar 02, 2010 4:52 am

imi apare si mie pagina de vot 123 ...de multe ori cand deschid forumul ,....dar pana acum nu am avut virusi .....

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 937148 Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 937148 Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Mar 17, 2010 10:57 pm

AM LUAT VIRUS Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 955206 Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 955206 Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 955206 NU VA SUPARATI DACA STERG DIN LISTA PE CEA CARE MIA TRIMIS ...EU STIU CINE E SI NU VREAU SA O MAI AM IN LISTA DACA VREU SA O VOTEZ O SA VOTEZ PE FORUM
:pupd: MULTUMESC PT INTELEGERE
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 11:14 pm

e cineva de aici,am inteles,eu nu-s Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 377534

imi pare rau Raluca,sunt sigura ca nimeni nu a fc cu intentie
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de mary24 Mier Mar 17, 2010 11:14 pm

adriana a scris:eu nu stiu mona ce este...poiate primesti un raspuns de la fetele cu mai multa experienta
ieri mi-am bagat si eu avast....dar nu-mi place ca merge greu calculatorul...oare de la el o fi?
adriana si eu am avast sa sti ca nu de la el merge greu calculatorul si mie imi place ca imediat da atentionare daca sunt virusi .........
mary24
mary24
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 46

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 11:25 pm

si mie mi-a expirat Esetul si am bagat avast acum , dar parca mai bine mergea cu antivirusul vechi
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 11:32 pm

si eu am tot eset cuscra,si merge bine de cand mi le-a instalat un prieten informatician,tot el mi-a pus calculatorul la punct
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 11:36 pm

e bun ...si al meu trebuie pus putin la punct...tot imi cere sa-l restartez, se mai descarca cateceva pe aici fara sa fac eu nimic...o ia razna cateodata :bataie:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Mar 17, 2010 11:42 pm

sandy_bell a scris:e cineva de aici,am inteles,eu nu-s Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 377534

imi pare rau Raluca,sunt sigura ca nimeni nu a fc cu intentie

stiu ca nu a facut cu nici un rau ...dar e mai bine .....nu fetelor intra foarte rar pe forumul nostru ....dar cred ca am instalat un avg
ca celalalt a expirat
:oura: :oura: :oura: :oura: :oura: :oura: si sa inchis si acum sa redeschis calc ,asa trebuie nu???
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 11:46 pm

da,asa cred,, :pupd:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!! - Pagina 3 Empty Re: Atentie !!! Fetelor cititi , va rog !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum