Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 22 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 22 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs - In prag de ...Martisor !!!

+14
claudia_mami
theodora
blondyna
elena
muraru raluca
alinapopa1969
panky(Laura)
teodoraion
adriana
STEF30IASI
amalia-carmen
mona_mami
Maria
raruta
18 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Feb 18, 2010 4:32 pm

ari05_Laura a scris:Stefi, Laura, f frumoase martisoare ati facut cu puiutii vostri Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395

mersi ari !!!! Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de adriana Joi Feb 18, 2010 5:39 pm

haideti fetele....mai asteptam martisoare, nu este greu deloc!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Feb 20, 2010 10:30 pm

am ideea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!maine o pun pe alessia la lucru!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de Maria Sam Feb 20, 2010 10:44 pm

amalia-carmen a scris:am ideea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!maine o pun pe alessia la lucru!
va asteptam Amalia cu ideea pusa in practica Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Feb 21, 2010 12:20 am

amalia-carmen a scris:am ideea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!maine o pun pe alessia la lucru!

te asteptam ..... Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Dum Feb 21, 2010 12:26 am

hai fetelor , nu mai vine nimeni cu martisoare .....??? :pupd:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Feb 21, 2010 1:16 pm

fetele tare greu va lasati cu creeati!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de raruta Dum Feb 21, 2010 3:24 pm

Haideti fetelor cu martisoare. Eu va astept cu mare drag!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de Maria Dum Feb 21, 2010 3:30 pm

din pacate fetita mea sa pregatit dar aparatul meu nu stiu ce are ca nu mai pot lua pozele de pe el Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 740747 cred ca trebuie sa apelez la ei caci este inca in garantie Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
sper sa rezolv cat mai repede Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de adriana Lun Feb 22, 2010 1:50 pm

sper maria sa faceti repede aparatul si sa ne aratati martisoarele facute Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Feb 28, 2010 4:23 am

gata si ideea noastra!
cum era vb despre materiale din natura,noi am ales un spic de grau...ce a iesit,va las sa apreciati voi:

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 100_2592

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 100_2595

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 100_2598
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Feb 28, 2010 5:45 am

foarte frumos , amalia .....
felicitari alessia !!! Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148 Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Feb 28, 2010 2:41 pm

foarte frumos amalia....felicitari micut-o pentru martisorul facut Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de Maria Dum Feb 28, 2010 5:42 pm

amalia-carmen a scris:gata si ideea noastra!
cum era vb despre materiale din natura,noi am ales un spic de grau...ce a iesit,va las sa apreciati voi:

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 100_2592

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 100_2595

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 100_2598
frumos martisor Amalia Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de ari05 Dum Feb 28, 2010 5:58 pm

foarte frumos martiosul Alessia :pupd:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Feb 28, 2010 6:07 pm

haideti fetele va mai asteptam cu martisoare....mai aveti o saptamana la dispozitie ca sa le creeati!!!! avem 5 premii si pana in prezent 4 concurente!!!! Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 740747
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Feb 28, 2010 11:28 pm

lasa ca prind ele curaj!multumesc ptr aprecieri!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 01, 2010 2:14 pm

Fetelor, dragi, nu am cum sa fac poze si sa va arat ce martisor mi-a dat dimineata Adela! Dar vi-l descriu ... asta in afara concursului, poate vi-l imaginati! Arata cam asa:

- a facut din plastilina, folosind toate culorile (si-mi dau seama ca a fost piticul ei pe care l-a facut acu vreo cateva zile) cifra 1;
- a lipit pe el, din sertarul cu multe "tampenii folositoare" - pe partea din fata - floricele colorate (de la cordelute stricate), o clema cu flori aurii pe post de frunzulita, in partea laterala;

- iar in varf o floricica rosie (imitatie piele, pe care a avut-o la un slap) si una alba pe spate (care ii cazuse de la un pantofior);

ei va imaginati cum vine martisorul meu? nu e haios?

draga de ea, oare cand a muncit la el?! cred ca pe furis! am fost tare incantata! si mi-am dat seama ca ce bine e sa pastrezi tot felul de chestii ... niciodata nu stii la ce-ti vor trebui! Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Mar 01, 2010 2:37 pm

super ioana cred ca,arata martisorul ........bravo ei......frumos gest......si fetita mea......mia facut un martisor la scoala ......a fost o surpriza pt mine.........sunt tare minunatii......sa va arat martisorul facut de fetita mea.....special pt mine.

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 P2602101213

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 P2602101214

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 P260210121401
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 01, 2010 2:41 pm

E tare dragalas martisorul facut de Iza! Si Adela zicea ca azi mai primesc vreo trei, dar trebuie sa vina de la scoala! Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 377534 Ce dragute sunt fetele noastre ... dar daca stau sa ma gandesc, si noi eram la fel ... le bombardam si pe mama si pe bunica cu martisoare si felicutari! :pupd:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 02, 2010 3:31 pm

Si Alexandra a facut la scoala martisoare si azi iar fac cred ca ceva felicitare ca le-a cerut atatea lucruri ,cred ca nu este zi in care sa nu trec pe la librarie Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Mar 03, 2010 3:55 am

ce fete indemanatice!de-abia astept sa creasca alessia!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de adriana Mier Mar 03, 2010 1:30 pm

si gabita face la gradi martisoare si felicitari, ieri am dus margelute pentru martisoare...doamna educatoare vrea da 8 martie sa faca mamicilor cate o surpriza...ne va da la fiecare mamica cate o diploma
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de Maria Mier Mar 03, 2010 4:29 pm

adriana a scris:si gabita face la gradi martisoare si felicitari, ieri am dus margelute pentru martisoare...doamna educatoare vrea da 8 martie sa faca mamicilor cate o surpriza...ne va da la fiecare mamica cate o diploma
si la noi la gradi ii pregatesc mamei surprize iar el vine acasa si spune ce fac dar dupa aceea zice ,,mami dar este o surpriza"
d-na ne-a spus sa nu zicem mamicilor,dar de unde sa tina ei un secret Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Mar 03, 2010 5:03 pm

foarte frumos , panky , ...martisorul cristinei ....
:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs - In prag de ...Martisor !!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs - In prag de ...Martisor !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum