Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 2466r05Ady.Biju

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 2quni4z hmshop.wordpress.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Wkpzltartizele.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Kaqpztbratari magice



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 69m8w9 Shop/candles



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 2moa4jsbiosens.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 2ef53k2reginamaria.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Soacra, soacra, poama acra (2)

+31
mofturaki
adriana
claudia_mami
muraru raluca
emidiaconu
narcy
swe
micka27
Crina
alyna
radumihaela36
anuta22
tit.ioana
roxana ,mamica finuta
blondyna
anka9mai
panky(Laura)
madalina
mary24
Maria
amalia-carmen
paul_A
celina74
elena
popescumelinda
mona_mami
alinapopa1969
STEF30IASI
sandy
ari05
teodoraion
35 participanți

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de mofturaki Vin Ian 14, 2011 10:39 pm

iti dai seama Maria... ce de doamne?!... doamnele de pe bulevard Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Maria Vin Ian 14, 2011 10:46 pm

o fii crezut ca il invadeaza d-nele Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 25, 2011 8:05 pm

desi am zis ca atunci cand vine vb de scroafa nu ma mai mira nimik...uite ca ajung sa ma mir...am decis sa va spun si voua sa ,,,imi spuneti parerea voastra....
vinerea trecuta..am fost la cumparaturi...si ne-am intalnit in fata hipermarchetului cu scroafa....cand a auzit ca intram.,..zice intru si eu,,,si pun cu voi in carut...nu avea fisa de 50 bani si sa nu mai schimbe a pus cu noi in carut....la sfarsit dupa ce ne-am luat noi tot ce aveam de luat...si ea...si-a luat pe ale ei...plus la nepota-su de toate.....zicea...sa-i iau lui Ionut,...si de asta..si de asta...etc...fetelor vooba e ca noi lui cris i-am luat oricum de toate...dar doar gestul ca o bomboana nu a luat ptr criss..sa-i dea din multitudinea de dulciuri...sau macar sa intrebe de el..nimik...eu am ramas uimiti,,,dar ce m-a uimit..ca dezamagit mi-a spus si nick,,,ca nu se astepta la asa ceva...Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 740747
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 25, 2011 8:13 pm

vai..serios imi vine sa plang!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 955206
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 25, 2011 8:18 pm

tu glumesti..nu..Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 199844???..da sormi...a facut cumparaturi de 70 ron..si a luat un detergent,fidea,seminte,si delicat..am pus 25 de ron toate astea...restul de 45 a luat ptr ionut..vreo 10 iaurtele..3 sticle de sus..briose..si mai multe...alte chestii..ptr cris nici o bombonica.....dar ce m-a socat..ca nici nu a intrebat de el....nu le-a vazut de anul trecut din iunie...socra-miu nu le-a vazut deloc nici anul trecut...si nu lea-u sunat o data sa vb...cu el,,,sau sa -i ureze la multi ani!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 25, 2011 8:25 pm

nu..nu glumesc..chiar mi=-au dat lacrimile..nu e posibil sa ai parte de o asa mama si asa bunica!!!!!!!!!1
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 25, 2011 8:35 pm

da...pacat....cred ca i-a fost greu...mai ales lui ..vazand ca mama lui a fc un asa gest.....mi-a si spus...ca a ramas uimit..si dezamagit..a spus chiar asa.."..daca tot a cumparat atatea...trebuia sa si ia in carutul ei..si sa nu mai comenteze...sa-i iau lui Ionut...si lui cristi nimik..stau eu de vorba cu ea..si ii spun..."..eu le-am sfatuit sa nu o faca,ca va pica toata vina pe mine..insa el e foarte revoltat.....ii trece ..uita...dar...s-a simtit tare rau...ptr gestul ei!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Feb 25, 2011 9:02 pm

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 587635 vai Sandy ce urat din partea ei,foarte urat....La noi soacramea daca ia ceva la vrun nepotel ia la toti sau la niciunulSoacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 251805
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Vin Feb 25, 2011 10:55 pm

nici eu nu-mi regasesc soacra in cele povestite de Sandy
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 25, 2011 11:35 pm

imi pare bine ptr voi fetelor..ea asa e ste..de fapt ei...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de anka9mai Sam Feb 26, 2011 12:59 am

sa`i fie rusine...doar atat zic pt soacra ta Sandy
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Sam Feb 26, 2011 2:39 am

da Anka...nci nu poti spune multe cuvinte..ramai socat!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de mofturaki Sam Feb 26, 2011 3:53 am

......... ce sa mai zic sandy , chiar e scraofa in cazul asta! ... macar a mea nu cumpara la nici un nepotel nimic, niciodata! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Sam Feb 26, 2011 4:35 pm

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 199844...off Ioana...si a ta...dar scroafa....are un nepot...baiatul fetei ei(cumnatei mele)...Criss nu exista...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de anka9mai Sam Feb 26, 2011 5:42 pm

nici a mea nu se omoara cu cumparaturile, dar macar ea are 3 copii acasa si 1 singur salar...o inteleg
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Dum Iul 24, 2011 10:23 pm

[img]Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 DSCN0457[/img]
aceasta e cea mai recenta poza cu mine si cu soacra mea
pe 3 august o sa-i fac o surpriza,iam scris o poveste despre ea si despre mine in rev,,lumea femeilor,,
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de adriana Dum Iul 24, 2011 11:16 pm

foarte frumoasa ceci ...se pare ca va intelegeti si felicitari pentru revistuta ..... sa ne aduci aminte sa o cumparam si noi
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Dum Iul 24, 2011 11:26 pm

foarte frumos ca va intelegeti!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Dum Iul 24, 2011 11:49 pm

Adriana ,,nu k se pare,, chiar ne intelegem-mergem chiar in concediu la munte de vreo 4 ani si cu ea
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de elena Lun Iul 25, 2011 2:40 am

super ca te intelegi cu soacra ceci ! Pe mine ma indispune cand ma gandesc ca soacra noastra este asa de acra si numai ne ataca, desi o respectam, ii vorbim frumos si nu i-am cerut nimic ...Nu am mai vazut-o de ceva timp..ultima data am fost pe la Florina si ne-a "aruncat" cate a vrut ea...vorbea si incoerent, era pusa pe cearta, de plictiseala cred..sta toata ziua in casa si le coace fug
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Iul 25, 2011 2:44 am

ce nasol Elena..., greu sa traiesti cu astfel de oameni prin preajma....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de elena Lun Iul 25, 2011 2:50 am

asa este...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Maria Lun Iul 25, 2011 1:24 pm

pacat Elena,dar asa sunt unele soacre si nu mai ai cum le schimba Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 9955
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de adriana Lun Iul 25, 2011 1:45 pm

imi pare rau elena , eu cu a mea nu am mai avut conflicte , o mai da ea in bara cate o data dar trece .... de vazut ne vedem foarte rar -2-3 ori pe an asa ca nu prea avem ce imparti
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Iul 25, 2011 2:44 pm

off..ce nasol...deci nu e bine ca o tratatti frumos...cred ca e plictisitor..Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 199844...asa ca tratati-o cum va trateaza si ea!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 42 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum