Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 10 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 10 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 2466r05Ady.Biju

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 2quni4z hmshop.wordpress.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Wkpzltartizele.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Kaqpztbratari magice



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 69m8w9 Shop/candles



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 2moa4jsbiosens.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 2ef53k2reginamaria.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Soacra, soacra, poama acra (2)

+31
mofturaki
adriana
claudia_mami
muraru raluca
emidiaconu
narcy
swe
micka27
Crina
alyna
radumihaela36
anuta22
tit.ioana
roxana ,mamica finuta
blondyna
anka9mai
panky(Laura)
madalina
mary24
Maria
amalia-carmen
paul_A
celina74
elena
popescumelinda
mona_mami
alinapopa1969
STEF30IASI
sandy
ari05
teodoraion
35 participanți

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mar Apr 20, 2010 5:15 pm

off ioana..si tu ai probleme...isi baga coada
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Apr 20, 2010 9:32 pm

Ioana, oricum o "alinti" frumos... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 377534 ... nasoala ... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844

eu o fac pe a mea cum imi vine la gura... si iar imi vin numai epitete de gen scroafa, idioata, proasta, vaca , nenorocita, etc...

deci v-ati dat seama ca iar am nervi din cauza ei ... :bataie: acu tre sa ma abtin sa nu ma cert iar cu al meu , desi ... cred ca air incepem... desi am promis ca nu ne mai certam Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 955206 dar sigur va iesi cearta Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 9955
ca el nu se poate abtine in puii mei sa nu o tot apere pe c**va de masa!!! :bataie:
app... aseara ne-am intalnit cu cumnata... si o fac de rusine acolo unde lucra, ca nu li-i rusine sa nu vina ei sa-l vada pe Darius de la botez ??? si anul trecut de ziua lui nu le-a fost asa la obraz sa ne traga tzeapa ? sa nu vina macar la petrecerea nepotului lor ? si imi zice ca doar stia scroafa ca nu pot veni ... acum nu zic ca asa e... ca nici scroafa nu-i buna ,da nici fratele lu Adi si nevasta-sa... dar cand a inceput si cumnata sa zica ca din cauza scroafei sunt toate neintelegerile astea intre noi ... nu o acuz doar pe scoafa... dar clar are o mare parte de vina pt ca fratii nu se inteleg...
in fine... nu o lungesc si pe partea asta... ideea e ca al meu a inceput de aseara, sa-i ia apararea iar la ma-sa... deci !!! asta ma scoate din sarite !!!!!!! da nu poate macar sa taca drq din gura ?!!?!??! ca stie ca ma enerveaza subiectul MA_SA !!!!!!! :bataie: inca ii mai si ia apararea de parca ma-sa ar fi fara defecte !!!
nenorocita drq !!!!!!!! na vedeti !?!?!??! incercam si noi sa ne salvam relatia, casnicia ... dar se poate ?!!??!? ziceam ca de data asta o sa tina mai mult pacea la noi in casa... dar NUUUUUUUUU ... ca al meu nu se poate abtine sa nu o tot apere pe ma-sa in fata mea... s-o f*** drq !!!!!! 😠
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Maria Mar Apr 20, 2010 9:41 pm

Laura voi faceti ce faceti si iar ajungeti la soacra,cred ca ar fii tare bine fara ea?nu? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de tit.ioana Mar Apr 20, 2010 9:42 pm

of Laura of of, cine ne-o pus sa ne maritam? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 377534 Inainte cu 10 min au plecat socrii cu cumnata de la mine cand i-am auzit la usa am crezut ca imi cade tavanul in cap.Eu atunci o culcam pe Lari apoi nici nu m-am sinchisit sa nu o culc asa ca Larisa a adormit si ei au venit pe degeaba Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610 (asa am scapat mai repede).
Stii cand citesc pe forum cate probleme ai imi vine in minte ca ... altii si acum te lauda si te poarta in gura numai de bine (stii la cine ma refer), si u ce probleme ai cu socrii tai parca mi-e ciuda in sinea mea.Nah asta este.De ar stii omul inainte Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 740747
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de radumihaela36 Mar Apr 20, 2010 10:49 pm

EEhhee buna vorba soacra soacra poama acra....eu am noroc ca al meu nu are treaba daca zic ceva de ma-sa....inainte si noi aveam certuri din cauza ei,cand mergeam eu pe la ea imi spunea ca Florin(asa il cheama pe sotzu) nu face aia,si cealalta cand mergea el ii zicea ca nevasta=ta ii asa si asa si uite cum ajungeam la cearta....daca merg la ea nu e bine daca nu merg iarasi nu e bine cu ea niciodata nu e bine si peste toate astea mai e si Martora a lui Iehova da barfeste de rupe i-am zis de cateva ori ca asta iii invata acolo sa se uite in gradina altuia Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 377534 ...ehe pe parcurs o sa va mai povestesc si eu din necazurile cu ea adika acum mai putine ca nu o mai bag in seama..daca ma supara nu ii mai calc casa cate 2-3 sapt Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 377534
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Apr 20, 2010 10:52 pm

Ioana, asa faceam si eu Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844 bine , eu o faceam intentionat, il culcam cand veneau scrofii Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610 numa asa, de ciuda Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 369508

referitor la ... ce ai scris... nu-mi mai zi... :lacrimi: de cate ori nu m-am gandit ce bine mi-ar fi fost sa fi fost ei socrii mei ... nu astia... sunt convinsa ca alta ar fi fost viata mea acum... aia da oameni, cu suflet, nu k socrii mei Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 9955 dar... asta e... nu toate ne ies in viata cum am vrea, nu ?

de ar sti omul dinainte.... eheeee... de as fi stiut ce poame de socri am... in veci nu ma maritam Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 9955 ca si el e de vina ca e mamos...

vai ca acuma iar ma apuca toti dracii cand ma gandesc cum i-a sarit in aparare aseara la ma-sa... s-o ia naiba !!!!!!!!!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 955206


bine ai venit in club Mihaela Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610 ce bine de tine ca sotul n-are treaba dk zici ceva de ma-sa... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 377534

saracul ... al meu ... cand ma aude cum o porcaiesc... si ca n-o suport... si ca o urasc... sicand m-a auzit ca ce bine ar fi sa moara Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 407405 bine.. .asta s-a intamplat o data... cand eram super satula de atatea scandaluri din cauza ei ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de radumihaela36 Mar Apr 20, 2010 11:17 pm

sincer niciodata nu am zis de fata cu el cuvinte jignitoare la adresa ei dar ii povesteam ca uite ce a zis si uite ce a facut si nu e frumos din partea ei si tra la la si el imi zicea da cine te-a pus sa mergi la ea?si de atunci nici ca ma mai doare ce zice....si a mea e egoista ,numa sa traga de pe noi daca poate dar de ajutat pauza....eu cumpar oua de la ea pentru fata sa nu iau de la magazin...vedeti bine cumpar pe bani Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610 deci nimik pe gratis asta e sloganul ei Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610 ...noi fiind aici in sat cu ea tot pe noi pika sa o ajutam dar eu ma fac ca ploua ,daca ma cheama sa o ajut ii zic ca nu pot si gata,si apoi alte dati ii spun ca ma duc si nu ma mai vede 2 zile Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844 si cand merg a ea ii zic m-am apucat de altceva si am uitat
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mar Apr 20, 2010 11:29 pm

si astaimi confirma...ca sunt pe cale de disparitie asa zisele soacre bune...bine ai venit printre noi..."rebelele forumului"..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de teodoraion Mar Apr 20, 2010 11:48 pm

nu am mai intrat de mult pe aici..mi-e frica sa citesc Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 21, 2010 12:00 am

de ce teo ? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 21, 2010 12:36 am

e ce frik..ca nu le putem bate aici Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 21, 2010 12:51 am

ca de le-am putea ... :bataie: :bataie: :bataie:
in permanenta ar fi lupte pe aici Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 21, 2010 12:52 am

uff...ar fi macel Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de teodoraion Mier Apr 21, 2010 1:32 am

pai nici sa citesc nu vreau dar sa vad si paruiala Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 21, 2010 7:59 pm

off... va dati seama cat a tinut minunea? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 955206 nici o sapt... ca de obicei... iar sunt certata cu al meu din cauza scroafei ... bag picioru ca deja is satulaaaaaaaaaa !!! :bataie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Maria Mier Apr 21, 2010 8:06 pm

ari05_Laura a scris:off... va dati seama cat a tinut minunea? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 955206 nici o sapt... ca de obicei... iar sunt certata cu al meu din cauza scroafei ... bag picioru ca deja is satulaaaaaaaaaa !!! :bataie:
Laura chiar ma gandeam cat o sa fii bine,caci din cate am vazut ati avut un wekend super Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 693395
dar la tine ,orice minune nu tine prea mult :pupd:
eu nu stiu ce i-as face la al meu sa ii tina partea la masa asa ca la tine :bataie:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 21, 2010 9:10 pm

da... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 740747 si eu ma gandeam ca de data asta va tine mai mult... macar 2-3 saptamani... dar... dar... avand in vedere cat e de mamos...
sa mearga sa stea cu ma-sa si pe noi sa ne lase in pace :nervi: ca vad ca nu se invata minte dupa atata vreme ... tot ma-sa e cea corecta, si noi restul suntem prosti... si nedrepti ... si noisuntem aia rai, nu ea...
i-am zis aseara...ca nu se gandeste ca dk si eu si cumnata-mea, si cumnatu-meu si socru-meu... toti avem ce avem cu soacra... noi toti suntem tampiti si ea e cea buna ? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 407405 nu se gandeste un pic ca poate totusi scroafa face ceva ce nu trebuie ? dar nuuuuuu... ca doar ma-sa e perfecta... na fie asa... mearga la ma-sa atunci ! :bataie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Apr 26, 2010 9:31 pm

nu mai zice nimeni nimic aici ? ... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 16974

dar lasati ca zic eu ... SA LE IA DRQ DE SCROAFEEEEEEEEEE !!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 369508
se pare ca eu am ramas cu vesnicele probl cu ea... drq s-o pieptene !!! :bataie: vai ce satula-s de ea si de toate Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 955206
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 26, 2010 9:34 pm

off Laura...iar scroafa???????ce urari l-ai fc.. Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Apr 26, 2010 9:48 pm

tot timpul sandy e scroafa...tot timpul imi sta pe creieri :bataie:

desi incerc sa nu ma mai gandesc la ea... e inevitabil ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Apr 26, 2010 10:00 pm

OFFF,CUSCRA M-AM SATURAT EU...DARMITE TU...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de alyna Lun Apr 26, 2010 11:09 pm

si eu am avut ceva probleme cu socrela mea......dar s-a schimbat ......in ultimul timp ne ajuta foarte mult...........am noroc ca e la 400 de km de noi si ne vedem mai rar
alyna
alyna
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de paul_A Lun Apr 26, 2010 11:13 pm

a mea mi-a tinut putin fata azi k am avut treaba si tot ma tinea de picioare si tipa ...i- s-a facut mila de ea si a luat-o Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 355692
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Apr 27, 2010 4:04 am

pai iti inchipui cuscra... :nervi: satula--s pana peste cap...

ce noroc pe tine alyna... eu cred ca mai mult de-aia imi doresc sa plec din tara... sa fiu cat mai departe de ea... oricum scroafa nu ne ajuta cu nimic... doar ne incurca si ne face probleme Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 955206 drq s-o ia :bataie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de paul_A Mar Apr 27, 2010 1:49 pm

Ari eu cred ca poti sa pleci si pe Marte...daca vrea sa-ti faca rau tot iti face, de oriunde ar fi :pupd:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 22 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum