Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 21 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 21 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Soacra, soacra, poama acra (2)

+31
mofturaki
adriana
claudia_mami
muraru raluca
emidiaconu
narcy
swe
micka27
Crina
alyna
radumihaela36
anuta22
tit.ioana
roxana ,mamica finuta
blondyna
anka9mai
panky(Laura)
madalina
mary24
Maria
amalia-carmen
paul_A
celina74
elena
popescumelinda
mona_mami
alinapopa1969
STEF30IASI
sandy
ari05
teodoraion
35 participanți

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 8:03 pm

ahhh nuuuu... nu cred ca merge la vrajitoare... eu una nu cred in asa ceva, desi mi se tot spune ca exista ...
eu cred ca isi doreste prea mult sa o iubeasca Darius pe ea si numai pe ea :bataie: ca asa e ea... egoista... se gandeste doar la ea ... si numai la ea... :bataie:
sincer nu stiu ce sa zic... cert e ca e ciudat ... clar !
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de celina74 Lun Mar 08, 2010 8:14 pm

Ari , nici eu nu prea cred in vrajitorii ..dar totusi ...nu stiu ce sa zic....din ce spui ..incep sa cred ca e adevarat Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 8:25 pm

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 eu oricum nu cred in asa ceva...
dar... si dk as crede... sa zicem... nu cred ca scrofela, oricat ar fi ea de insuportabila, ar umbla cu asa ceva... mai ales sa faca ceva contra lui darius... si mai ales ca ea zice ca soacra ei i-a facut vraji in trecut... si ei si sotului meu ... nu cred ca s-ar preta la asa ceva...
in fine... eu nu cred in basme de-astea ... si totusi ma chinui sa inteleg ce se intampla Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 08, 2010 9:34 pm

popescumelinda a scris:si eu sunt tot ina ceasi situatie..la Laura.din pacate..am venit de la Timisoara mi-am lasat mama bolnava sa vin aici,sa ma casatoresc cu sotul,apoi socrela mea era buna si ma tolera,dar apoi dupa cam o saptamana a inceput calvarul...mereu venea si-mi spunea ca de ce nu-i agreez pisica,ca de ce sunt rea,desi nu eram...si mereu ma jignea cu cate ceva,apoi sa legat mereu de cate ceva..ba de mancare,ca deh de ce nu fac mancarea cum stie ea,ca deh,de ce nu pun pungile nustiu unde unde le tine ea,ca deh,mereu gasea ceva ce nu-i placea..cand cumparam ceva in casa,ca deh"de ce am luat aia"ca deh nu avem,mereu-mereu era ceva anume..ba cand mancam la masa venea si cerea sai dau si pisicii ei ceva din farfurie ...off,vai dar nu piele..si carnita din aia si din aia..pai nici la masa nu puteam sta linistita,ba mereu cand mergeam la cumparaturi sai cumpar mancare pisicii,ba pliculet din ala wishkass...toata mancarea o cumparam din banii nostri.desi pisica e a lu socrela...apoi si de facut curat dupa pisica tot eu..pai pana cand,pana unde???...

cat sa mai tolerei asa ceva,apoi a luat-o si cu altele....a ramas putin iaurt int-un castronel in frigider..si ea a mancat-o desi era cumparata de noi..in fine...apoi vine sotul acasa si stia ca mai are ceva iaurtel,si ma intrebat daca mai este,iam zis sa se uite in frigider ca nu stiu,apoi zice ca nu e,si sa dus la mama-sa..aia a zis ca a mancat-o...si dupa jumate de ora..a venit cu o falca-n cer si una in pamant ca vai doamne" ea numai poate manca nimika din frigider"...ca noi nu o iubimetc...a facut crize si spume,apoi a plecat afara,si o saptamana cica se plimba pe strazi zicea ea,dar eu stiu...ca "vai doamne"noi o dam afara din casa..nah...pai "NU E DUSA RAU CU PLUTA"....apoi ia trecut perioada asta, a venit alta...cu altceva...cu pisica ei...so ducem la curte..ca eu am ramas insarcinata..am asteptat 6-7 luni pana so duca..apoi mereu ma amentinta ca nomai duce,ca o duce,ba no duce....dar mereu sai curat eu caca si pisu..."pai pana cand"...ca ea se uita la telenovele si ii era lene sa faca curat..puteam sa fac si toxoplasmoza,zicea si la TV,si iam zis asta,ea radea si facea haz de necaz...isi batea joc de mine!!..ca vai domne ea a nascut la curte unde avea pisici,caini etc...apoi sa vina sa dea in mine pt. o potaie???? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 :bataie: ,bine ca era sotul.....asta e cine nu trece prin asa ceva NU INTELEGE!!!!...si oricat de buna si toleranta ai fi...mereu apare ceva...care nu-i convine...

Am zis hai sa fiu buna"iam zis "mama"..desi mama mea a murit,hai sa ne intelegem bine,ieseam cu asta mica mereu cu carutul,mereu ma jignea,ca ceh nu pot tine copilul in brate desi numaiputeam de spate..ca deh"am doar un copil"..nah..ce sa zic....si tot asa...imi manca nervi nu alta!!!!...apoi sa ajung sa vina sa dea in mine CAND ALAPTAM LA SAN????? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 PAI CINE AR TOLERA ASTA????...SAU CAND IESEAM AFARA PE USA..CU FETITA IN BRATE..LA 9 LUNI A VENIT SI MA LUAT DE PAR ASA dintr-o data???? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 ,pai daon masa!!!..asta e femeie normala...eu zic ca e dusa rau cu pluta!!!...NU STIU CINE AR MAI SUPORTAO!!!...si cate simai cate....
iar aseara ma jucam cu fetita si ma musca de zor,apoi iam zis frumos ca nu e voie,si tot asa,ma musca,apoi iam zis ca o pun la colt..
si am certat-o ca tot ma musca,si sa dus repede la socrela dincolo..si a venit aia cu o falca-n cer si una in pamant..ca vai doamne e prea mica sa inteleaga...of..ca imi venea so bat ....pai trebuie sa inteleaga copilul ce este voie si ce nu...sau cand la 5-6 ani sai spun???...asta e...doar cu soacrele sa nu stai!!!!!...trebuia si eu sai tai craca de la inceput,dar nu am facut-o ASTA E!!!..
AM FOST PREA BUNA CU EA... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405

si mai zici sa ai grija de ea... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 pai asta merita soarta celei din "soacra cu 3 nurori"
:bataie: Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 16974 :nervi: Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 :bataie:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Mar 08, 2010 9:46 pm

nici eu nu cred in vrajitorii...dar poti sa stii?
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Mar 08, 2010 11:06 pm

amalia-carmen a scris:nici eu nu cred in vrajitorii...dar poti sa stii?
stiti cum e ?
a zis un preot ca exista RAUL, exista oameni care fac rau, dar dk nu cred in ele, nu au cum sa ma atinga, si ca totul se va intoarce impotriva acelei persoane... si ca totul e sa NU CRED ...
ei, eu NU CRED in vrajitorii, vrajitoare, etc... dar ceea ce se intampla cu Darius cand bag ceva in casa de la scrofela e ciudat cel putin spus ... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Mar 09, 2010 12:14 am

ar fi bine fetelor daca asa ar fi...sa uit macar o zi,dar nu se poate..ca iar ma enervat..abia venisem cu Larisa de la cresa..a papat acolo putin pilafel si m-am si bucurat..e prima data cand papa ceva acolo..la ora 12..apoi pe drum,am cumparat paine a papat si din aia..si acasa a mai vrut niste sticksuri,si iam dat..normal ca socrela a crezut ca nu a mancat nimika si ca iam dat doar sticksuri..cum nu am vb cu ea ca nu ne vorbim deloc...daca e asa dusa cu pluta..asta e...apoi vb cu sotul la telefon..si normal ca o nesimtita cica..venea la bucatarie sa faca ceva...a venit sa ,auda ce-i spun lu sotu...ca mereu asa face"nesimtita" Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 apoi ..iam incalzit la 15 niste lapte cu ceeale sa ne culcam..si tot mergea la mamaie in camera...ca nu vrea..apoi a venit la mine manjita cu ciocolata....imi venea sa turb nu alta!!!!... :bataie: ,ca stia ca vreau so culc!!.si ce sa zic..ca vai doamne"ea sa facut ca pleaca de acasa'si a si plecat...si ma lasat m-am chinuit pana la 5 fara unsfert so culc pe Larisa ...ca nu vroia de nici un fel...si claie peste asta..a mai venit cu o carpa in cap..si si-a pus-o in gat Larisa.si se juca cu carpa aia...si nu ma lasa Larisa sa ma uit ce carpa era!!!...iar dupa ce am adormit-o...ce credeti ca era????AM AMUTIT Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 "NISTE CHILOTI ALBI RUPTI DE A LU SOCRELA... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405 ...IMI VENEA SA TURB!!!adika asa ceva ii da lu asta mica sa se joace????..pai nu e "NESIMTITA..SCROAFA???...cand se va trezi Larisa o iau de ciuf pe baba!!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 16974 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 16974 :nervi: Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 955206
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Mar 09, 2010 12:18 am

DUSA RAU!!!!.NU ALTA!!!!..parca vad ca o sa zica..ca e curata si spalata si ca cateodata mai deschidea si la mine sertarul si lua cate un chilot si sil punea in cap,iar cand o vedeam o certam...dar sai dea asa ceva sa se joace..pfui..daon colo de treaba Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 ,parca vad ca zice,ca "dar ce am sida.sau ce naiba..avea cacat pe el,sau ce???
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 12:31 am

DD fereste meli Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 587635 pai cum naiba o mai suporti !!! hai ca deja a ta intrece orice masura 😠 eu o luam de gat direct !!! :bataie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Mar 09, 2010 12:47 am

daaa fata,abia astept sai spun"pai cum ce nesimtire!!iti dai seama...mi-am adus aminte iarasi de altceva..inainte vroia sa spalam hainele iei cu ale noastre,apoi eu nu am mai fost de acord..ea cu pisica ei,si plina cu par de pisica..si faceam spume la par,ca lasa pisica ghemotoace de par..degeaba ii explicam eu ca vine un copil si ca nu e bine..e dusa cemai...apoi ma lua in suturi ca vai...ea cum o sa spele cateva haine pe care le are???imi venea sai zic..cu mana!!!...apoi acum cu fetita..pe ale iei le spal separat si pe ale nostre iarasi separat...si ce ziceti..int-rozi spal si eu niste haine,si mai cautam ceva sa mai bag in masina..si dau drumul,se termina...si cand scot..cand vad..niste pijamale de a lu socrela..pai imi venea sa turb..si iam zis sotului... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955 ,pai daon masa!..nu putea sa-si spele separat!??
si el cica"pai ce h ca nu-s multe"..si am turbat..adika cum???
eu nu sunt de acord sa spal hainele cu ale ei!!!si gata!!!...ca e jegoasa..degeaba se spala ca are un piaptan de vreo luna sau 2 nu si-o mai spala deloc,si miroase de iti vine rau....si mereu cand ma duc sa ma spal pe maini ma duc sii au piaptanul si il pun jos...e plin de puf din ala alb..."iac,,cah..imi vine rau..dar vai doamne"ea face baie la 3 zile"mama ce spalata si curata e"offf.imi vine rau... :bataie: :bataie: ,abia astept sa se tezeasca Larisa co iau la bataie!!!si cu ciocolata si cu chilotii"NESIMTITA"DE VACA!!!!
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Mar 09, 2010 12:49 am

CCRED CA A MEA E [E PRIMUL LOC FETELOR,apoi a ta Laura si apoi restul!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 740747 .doamne cat as vrea sa am unde pleca!!!dar nu am unde!!!decat acasa la Timisoara si e tare departe.... :lacrimi:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 12:57 am

Meli, imi vine sa si rad sa si plang... :bataie: esti totala cum povestesti Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 611610 desi nu e deloc de ras... dar nah ... oofff.... ce rau imi pare ca nu aveti unde sa mergeti... dar la Tm dc nu ar fi o solutie? dc e prea departe ?
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 12:59 am

nici eu nu cred ...in asa ceva....dar tot auzind,,incepi sa te gandesti mai bn...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 1:00 am

da... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 611610 incep si eu sa ma gandesc/... oare chiar se poate ? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 1:02 am

popescumelinda a scris:CCRED CA A MEA E [E PRIMUL LOC FETELOR,apoi a ta Laura si apoi restul!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 740747 .doamne cat as vrea sa am unde pleca!!!dar nu am unde!!!decat acasa la Timisoara si e tare departe.... :lacrimi:
.....e rau ptr tine,,,ce trista viata ai si tu,,,,nu-i mai permite nimik...chit ca-i dai peste bot Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 367771
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 1:06 am

eu i-as da la propriu peste bot :bataie:
s-o mai vad atunci dk mai face pe nebuna :nervi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Mar 09, 2010 1:08 am

uite ca se poate...as merge dar cum???sotul nu vrea!!!! :lacrimi: ,am casa frumoasa in oras ,aproape de piata..de parcuri..etc..de centru e la 30 minute pe jos...stadionul e la 10 minute,si e tare frumos si linistit oras..aici e nebunie mare in Bucuresti,dar ce fac cu fata si sotul daca nu vrea,iar in casa nuprea am conditii..fac focul cu lemne si apa calda lafel..avem teracota si boiler...dar merge cu lemne nu cu gaz..ca nu am avut bani...ca altfel deja ma duceam cand era Larisa mica,dar asa...si stiti cum e casa cand e doar singur un barbat de 58 de ani,nah...ca vad la socrela cum e..ca nimika nu si-a facut in casa in 40 de ani,nimika...peretii sunt cu huma Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 199844 de ii zgarma Larisa jos...off doamne,si asteapta baba sai facem noi,dar de amenintat ca ne da afara asta mereu!!!...apropo!..iam aruncat carpa aia..pe masa pe niste cani si farfurie..ia sa vad ce ziice"nesimtita"!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 611610
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 1:13 am

popescumelinda a scris:uite ca se poate...as merge dar cum???sotul nu vrea!!!! :lacrimi: ,am casa frumoasa in oras ,aproape de piata..de parcuri..etc..de centru e la 30 minute pe jos...stadionul e la 10 minute,si e tare frumos si linistit oras..aici e nebunie mare in Bucuresti,dar ce fac cu fata si sotul daca nu vrea,iar in casa nuprea am conditii..fac focul cu lemne si apa calda lafel..avem teracota si boiler...dar merge cu lemne nu cu gaz..ca nu am avut bani...ca altfel deja ma duceam cand era Larisa mica,dar asa...si stiti cum e casa cand e doar singur un barbat de 58 de ani,nah...ca vad la socrela cum e..ca nimika nu si-a facut in casa in 40 de ani,nimika...peretii sunt cu huma Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 199844 de ii zgarma Larisa jos...off doamne,si asteapta baba sai facem noi,dar de amenintat ca ne da afara asta mereu!!!...apropo!..iam aruncat carpa aia..pe masa pe niste cani si farfurie..ia sa vad ce ziice"nesimtita"!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 611610...
..............

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 91489 ...se va simti jignita...pai deh,,,nu e ea cea mai curata,,???nu mai pleca capul....zi ,pai vai nesimtito,,,tu cum ii dai copulului asa ceva,,,esti tampita???
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de paul_A Mar Mar 09, 2010 4:43 am

doamne Melinda cate iti face...eu una nu as rezista, nu stiu cum poti tu...pai eu dau nas in nas cu ea in curte si nu o suport, dar tu ca te gasesti cu la la bucatarie si la baie...vaaai nu as rezista iti spun drept, as fi fost nebuna de mult Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 740747
tu esti tare , rezistenta...sincer Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 955206
ma ingrazesc de ce aud
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 3:19 pm

popescumelinda a scris:uite ca se poate...as merge dar cum???sotul nu vrea!!!! :lacrimi: ,am casa frumoasa in oras ,aproape de piata..de parcuri..etc..de centru e la 30 minute pe jos...stadionul e la 10 minute,si e tare frumos si linistit oras..aici e nebunie mare in Bucuresti,dar ce fac cu fata si sotul daca nu vrea,iar in casa nuprea am conditii..fac focul cu lemne si apa calda lafel..avem teracota si boiler...dar merge cu lemne nu cu gaz..ca nu am avut bani...ca altfel deja ma duceam cand era Larisa mica,dar asa...si stiti cum e casa cand e doar singur un barbat de 58 de ani,nah...ca vad la socrela cum e..ca nimika nu si-a facut in casa in 40 de ani,nimika...peretii sunt cu huma Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 199844 de ii zgarma Larisa jos...off doamne,si asteapta baba sai facem noi,dar de amenintat ca ne da afara asta mereu!!!...apropo!..iam aruncat carpa aia..pe masa pe niste cani si farfurie..ia sa vad ce ziice"nesimtita"!!!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 611610

sunt curioasa si eu ce a zis... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 199844

Meli... sotul tau e din Bucuresti ? eu una nu as putea trai acolo ... prea mare agitatie... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 9955
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 3:23 pm

eu suunt curioasa,,daca ai luat atitudine Mely,,,i-ai zis ceva????sau ai tacut malc,iarasi???nu trebuia sa astepti pana se trezeste larisa ,sa o scalpezi,,,luai chiloti aia,,,si ii baga-i in gura sa nu se auda cand tipa,,,si ii trageai cateva,,de-i era frica sa mai deschida gura,,,, Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 91489 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 3:24 pm

vai sandy Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 199844 noi asa am fi facut... sa vedem ce ne zice meli Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 377534


Ultima editare efectuata de catre ari05_Laura in Mar Mar 09, 2010 3:25 pm, editata de 1 ori
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 09, 2010 3:24 pm

E mare agitatia aici la topicul cu soacre :rosh: :rosh: :rosh:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 3:25 pm

oh... daaa maria... aici va fi tot timpul asa... la ce scrofele avem Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 3:26 pm

pai ce sa facem ,,,maria,,,ne m-ai distram si noi... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 128779 ,,,oricum asa merita Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 2 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 43 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum