Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 2466r05Ady.Biju

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 2quni4z hmshop.wordpress.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Wkpzltartizele.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Kaqpztbratari magice



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 69m8w9 Shop/candles



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 2moa4jsbiosens.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 2ef53k2reginamaria.ro



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Soacra, soacra, poama acra (2)

+31
mofturaki
adriana
claudia_mami
muraru raluca
emidiaconu
narcy
swe
micka27
Crina
alyna
radumihaela36
anuta22
tit.ioana
roxana ,mamica finuta
blondyna
anka9mai
panky(Laura)
madalina
mary24
Maria
amalia-carmen
paul_A
celina74
elena
popescumelinda
mona_mami
alinapopa1969
STEF30IASI
sandy
ari05
teodoraion
35 participanți

Pagina 21 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Urmatorul

In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 14, 2010 12:58 am

da...asa e si mai greu...
are frate...si il ajuta pe ala...asta o deranjeaza pe Laura,ca ptr celalat nu numai ca are...si ii da,dar lor nu le da nici ce le datoreaza...plus diferenta intre copii,asa e Laura?
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Apr 14, 2010 3:25 am

este greu cand se fac diferente intre copii...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 14, 2010 2:38 pm

da sandy ... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 257143

Stefi, sotul meu mai areun frate... e mai mare... si un pampalau si jumatate... adik eu asa il vad... un mototol care nu a fost in stare nici macar sa se angajeze singur, la 30 de ani Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 16974
in fine... ideea e ca da... pe cumnat il ajuta financiar si cu de toate, si ei nu au credite si copii... acum, cand avem noi nevoie, nu mai au socrii pt noi nimic...
dar fie... ca or fi ei batrani, si n-a uce cauta la usa mea... sa mearga la cumnat...

si inca o chestie... pe cumnati ii ajuta, desi ei se comporta mult mai urat cu ei ... adik pt ei nu exista socrii mei decat cand au nevoie de bani ... frumos , nu ? si tot pe ei ii ajuta... dar... treaba lor...

aseara mi-a zis sotul ca o sa vb cu ma-sa , si dk nu ne da banii, sa uite de noi Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 611610 in sfarsit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in sfarsit ia atitudine... bine, ca eu i-am zis sa faca asta, pt ca eu asa as face... :lim: sa vedem... poate asa o sa ne vedem totusi acei bani... desi ... cine stie... o sa vedem ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 14, 2010 2:42 pm

acum depinde Laura,daca vi i-o da,sau prefera varianta cu uitatul...mai cunosc eu una ...stii tu cine Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 377534 care ptr ca i-a zis Nik ,ca daca nu inceteaza sa ma mai vb de rau,se duce mai rar,ea i-a zis sa uite ca are parinti atunci,daca imi tine mie parte..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 14, 2010 2:49 pm

eu nu cred ca ni-i va da Sandy... dar macar asa ii pot "aminti" sotului ce mi-a zis aseara Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 14, 2010 2:53 pm

da,aici ai dreptate..

si Nick a uitat...a incercat sa vb la tel,tot ea ofilita rau,nu i-a rasp,a sunat-o de cateva ori,si a vz ca-i inchide,si s-a lipsit,a vz ca-i convine,atat scoafei cat si socrului,asa...,sa nu mai aiva baiat doar ptr ca l-a spus sa inceteze cu atacurile la adresa mea...pai astia sunt parinti?
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 14, 2010 3:03 pm

nu sandy, nu sunt parinti...
la noi nu ar fi asta probl... ca scroafa oricum nu renunta sa ne faca viata amara... dar... sa vedem... acum am mari sperante ca voi reusi s-o "bat" cu armele ei Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 369508
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mier Apr 14, 2010 8:42 pm

Offf ... Laura soacra rea dar si zgarcita mai ai , nici rusine nu mai exista , cum sma sa te bucuri la banii copiior tai , dar e chiar asa amarata sau se foloseste de banii vostrii . Sincer te compatimesc Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 740747
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Mier Apr 14, 2010 9:23 pm

da... amarata... doar si ea lucreaza in banca... e drept ca pe ghiseu... dar oricum are vechime... asa ca... eu una n-o compatimesc deloc Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 15, 2010 12:14 am

babornita..lucreaza dar se si vaita...pai cum Dzeu sa te vaiti,daca lucrezi,ca nu ai?pai ce iti dau nasturi,la salar?
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Apr 15, 2010 3:11 am

daca a luat putina atitudine , sotul inseamna ca pe voi va vrea pe primul plan ....desi nu lasa tot timpul de inteles asta .... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 15, 2010 3:41 am

da asa este,sunt semne bune...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de tit.ioana Joi Apr 15, 2010 11:35 pm

Buna fetelor!Ce mai face-ti voi? Cum stati cu soacrele? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 611610 Dumnezeule am mai auzit azi un caz de la o tipa, wai saraca de ea ce a patit si aia , ganditi-va voi are un baietel si a divortat si la divort i-au luat copilul si ghiciti cine? SOCRII , va vine sa crede-ti ca, cu banii se poate asa ceva in Romania? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 407405 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955 Tipa e coafeza si lucreaza intr-un salon de lux si nu era vb ca ea nu vroia sa il creasca sau ca nu are banii.Va vine sa crede-ti ce se poate intampla la noi in tara?Saraca fata a lesinat cand a venit ex-ul sot sa ii spuna si chiar de Valentine`s Day si-a gasit momentul, imi povestea azi ca medicii dupa ambulanta s-au chinuit aproape o ora sa isi revina un pic, a ajuns la perfuzii si wai de capul ei. Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 740747 Si atunci va intreb sa avem respect pt astfel de oamenii numiti socrii???? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955 :bataie: :bataie: :bataie:
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Joi Apr 15, 2010 11:43 pm

respect... doar cine merita... cine si-l castiga... :bataie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Apr 16, 2010 9:10 am

saraca femeie ...... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 740747 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 740747 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 740747
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 19, 2010 1:20 am

Doamne Iona,ce groaznic,pe bune mi-au dat lacrimile!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de tit.ioana Lun Apr 19, 2010 3:11 pm

Fetelor sotul meu e nascut pe 9 Decembrie si la fel si soacra , sa fie o legatura mai stransa din cauza asta? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 740747
Mi-a venit soacra acasa de la tara :lacrimi:
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Apr 19, 2010 3:15 pm

nu e de asta ioana... asa sunt unii,... mamosi pana la Dzeu si inapoi :nervi:

naspa Ioana.... si ? te-a vizitat deja ? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 19, 2010 3:50 pm

si eu am vb la tel cu scroafa...sa o vedeti cum imi vb ...da,mama///nu stiu ce mama,,stiu ca e prefacuta,si am expediat-o repede..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Apr 19, 2010 8:50 pm

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 611610 eu n-am "vorbitor" cu niciunul...

sa va zic faza... sambata suna Adi la ai lui... si rasp socru-meu... si incepe ala iar cu figuri ... si il injura pe al meu si ii inchide tel in nas... ce ziceti de asa parinte???? Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 587635 :bataie: ce porc !!!!!!!!! cum poti sa vb cu propriul copil cu "bai p**a" ??? :nervi: idiotu naibii
si sa suparat al meu f tare :lacrimi: va dati seama... si a zis ca el in veci nu mai merge la ei, si nu mai vb cu tac-su... cu ma-sa nu... ca nah... masa cat de cat ii mai breaza... dar idiotu de socru-meu... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955 ce animal de om !!! :bataie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 19, 2010 9:34 pm

stiu cum este Laura,ca asa procedeaza si dilii astia...de aceea S-A SUPARAT nIK PE EI,INTRE IMP S-AU INTALNIT,NIK CU SOCRII LA POMANA,DE 5 ANI LA BUNICA,DAR NU PREA SI-AU VB...nik,NU mai vrea sa se intinda la vb prea mult
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Apr 19, 2010 9:52 pm

da bine sandy... dar nu cred ca vb cu nik chiar in halul asta... adik sa-ti injuri propriul copil si sa-i vb cu "ba p***" ???
e inacceptabil !!! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955 asta nu e comportament de parinte, clar ! Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 19, 2010 9:57 pm

da...ai dreptate Laura,asa nu-i spune...ii spune cu dracu....dar nu asa...ia spus la nunta"ba daca esti prost sa stai acasa"si asta ptr ca le-a spus sa le dea la lautari mancare...si asta a fost raspunsul lui...ca ce sa termine nunta si apoi...bine ca mancasera oamenii,la mine...pana sa plecam cu nunta...le-a dat pana la urma...si totusi Nik a uitat...s-a dus ,i-a iertat...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de ari05 Lun Apr 19, 2010 10:23 pm

ah, pai astea sunt si erau la ordinea zilei ... ca e taran rau socru-meu... Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 9955 Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de tit.ioana Mar Apr 20, 2010 4:54 pm

Fetelor la noi la nunta nu au comentat din nici o parte.Ne-au ajutat jumi-juma dar ei vineri seara i-am dus pana la sala sa o vada si sambata a fost nunta in rest nika nika nu au stiut ce o sa fie mancare sau baitura nimic nu le=am dat voie si a iesit superoki.Asta mi=e ciuda ca atunci am putut sa organizam noi cum am vrut tot si acum tre sa isi bage nasoala coada sa nu ii zic altfel Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 407405
tit.ioana
tit.ioana
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 40
Joburi/Distractii : Contabila

Sus In jos

Soacra, soacra,  poama acra (2) - Pagina 21 Empty Re: Soacra, soacra, poama acra (2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 43 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum