Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 12 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 12 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 2466r05Ady.Biju

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 Kaqpztbratari magice



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 69m8w9 Shop/candles



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 2moa4jsbiosens.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 2ef53k2reginamaria.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

+32
swe
cecilia_7625
alinagherman
Gianina
Raluca30
narcy
lilia
jolinutza
raruta
scumpetea
mofturaki
mona_mami
elena
paul_A
muraru raluca
roxanik
radumihaela36
Crina
mary24
anka9mai
madalina
marccora
roxana ,mamica finuta
STEF30IASI
Maria
sandy
adriana
brigitta
panky(Laura)
tit.ioana
ari05
teodoraion
36 participanți

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Dum Mai 08, 2011 1:48 pm

Felicitarile mele Adriana , :hug: super veste La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 693395
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Dum Mai 08, 2011 1:49 pm

maria , dupa cum am mai spus singurul motiv pentru care m-am lasat de fumat a fost bani ..... asa ca nu stau nici acum bine cu ei ca sa ma reapuc ..... insa daca vreodata voi disp[une de bani , daca ne vom reveni din criza , ma voi reapuca ..... este o placere de-a mea indiferent cat de nociva este!

mersic roxy La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Dum Mai 08, 2011 1:53 pm

intr-un fel te inteleg Adriana,nici eu nu as dori sa renunt la cafeluta de dimineata,desi nu este prea buna nici ea,daca din diverse motive as trebui sa renunt la ea ,nu ar fii prea usor La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 268808
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Dum Mai 08, 2011 2:18 pm

hmmm..vezi..de aia nu am incredere..vrei sa ma rog ssa nu ai bani? La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844

vedeti ca incep sa se impliniesca din dorintele pe care le-am facut in colindele Monei? :p
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de swe Dum Mai 08, 2011 3:10 pm

adriana a scris:maria , dupa cum am mai spus singurul motiv pentru care m-am lasat de fumat a fost bani ..... asa ca nu stau nici acum bine cu ei ca sa ma reapuc ..... insa daca vreodata voi disp[une de bani , daca ne vom reveni din criza , ma voi reapuca ..... este o placere de-a mea indiferent cat de nociva este!

mersic roxy La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 869129

este vorba de o alegere Adryana si ai dreptate
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de anka9mai Joi Aug 18, 2011 8:35 pm

anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de elena Vin Aug 19, 2011 3:33 am

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 foarte haios clipul !
ma bucur pt tine Adriana ca ai avut vointa si ai putut scapa de viciu :hug:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Monicutza Vin Aug 19, 2011 2:05 pm

chear daca nu fumez..vreau sa stau si eu pe aici pe la voi...
Buna .
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de alinagherman Vin Aug 19, 2011 2:18 pm

mai sunt fete care fumeaza?
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Monicutza Vin Aug 19, 2011 2:44 pm

alina fumezi?
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 19, 2011 3:09 pm

ce cautati aici..vreti bataie si nu stiti cum sa o luati?? fug fug
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 19, 2011 3:18 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 sandy doar stam de vorba
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 19, 2011 3:21 pm

aoleu,,si eu v-as fi altoit ,,nu gluma..La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 19, 2011 3:22 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 869129 cred ca topicului asta iar prinde bine un nou nume....de vb al un pahar de Cola sau eu stiu ceva de genul asta....ca sa vb fara sa iti creasca tie tensiunea Sandy La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Monicutza Vin Aug 19, 2011 4:17 pm

sandy dc sa ne bati?
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 19, 2011 8:18 pm

credeam ca suntei cu pipa pacii..La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Monicutza Vin Aug 19, 2011 9:19 pm

nunu ...stai linistita!
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Aug 19, 2011 11:16 pm

elena a scris: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 foarte haios clipul !
ma bucur pt tine Adriana ca ai avut vointa si ai putut scapa de viciu La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 251805
e
ee..de unde...s-a lasat pana a trecut criza, acum fumeaza din nou..., trebuie sa immmi gasesc alt ginere si alta cuscra... La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 307664 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 790400 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 82316 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 82316 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 82316 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 82316 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 82316 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 82316
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de alinagherman Sam Aug 20, 2011 4:10 am

Monicutza a scris:alina fumezi?

nu mai fumez..m-am lasat cu 4 luni inainte sa raman insarcinata cu edy si nu m-am mai apucat

teo am inteles eu bine sau adriana s-a apucat di nou de fumat???
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de nadvio1973 Sam Aug 20, 2011 12:32 pm

Hei,fetelor,mai lasati tigarea ca nu va aduce nimc bun.....hahahha,o sa ma intrebati" ce cauti tu aici" ,nu?,ei bine doar va salut si .......plec....Teo,eu nu fumez.....!!!!!!
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Sam Aug 20, 2011 7:14 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 buna cuscra ..... ce mai faci?, asa deci ma santajezi nu????? La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 :fumatoare: :fumatoare: ice cream: am grija si de tine iti ofer o inghetata :soare:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Aug 20, 2011 11:47 pm

treaba ta...cand oi vedeo pe Bia cu altul sa nu te intrebi de ce La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844 eu inghetata o accept oricum La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Dum Aug 21, 2011 7:38 pm

atunci iti mai dau una ice cream: am voie si eu o La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 423715 ????
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Dum Aug 21, 2011 8:48 pm

NUUUUU nu ai voie!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de anka9mai Lun Aug 22, 2011 1:22 am

inghetata vreau si eu La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 42 869129
:ninja: Adriana eu chiar nu stiam ca te`a invins tigara
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum