Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 2466r05Ady.Biju

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 Kaqpztbratari magice



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 69m8w9 Shop/candles



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 2moa4jsbiosens.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 2ef53k2reginamaria.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

+32
swe
cecilia_7625
alinagherman
Gianina
Raluca30
narcy
lilia
jolinutza
raruta
scumpetea
mofturaki
mona_mami
elena
paul_A
muraru raluca
roxanik
radumihaela36
Crina
mary24
anka9mai
madalina
marccora
roxana ,mamica finuta
STEF30IASI
Maria
sandy
adriana
brigitta
panky(Laura)
tit.ioana
ari05
teodoraion
36 participanți

Pagina 37 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Urmatorul

In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Ian 14, 2011 6:27 pm

Un administrator de imobile din nordul Suediei a propus o recompensa de 5000 de coroane /circa 560 euro/ pentru locatarul dispus sa-si denunte vecinul surprins fumand intr-un imobil unde fumatul este interzis, relateaza joi AFP.

'Am hotarat sa le ofer o recompensa de 5000 de coroane locatarilor nostri, pentru a ne ajuta sa stabilim care sunt persoanele care fumeaza', a declarat Hans Selling, directorul Mitthem, o societate din orasul Sundsvall /400 km nord de Stockholm/.

'Nu este vorba de niciun fel de delatiune' - sustine Selling. 'Dupa ce primim o informatie, trebuie sa constatam ca persoana in cauza intr-adevar fumeaza in imobil. Un simplu denunt anonim nu este suficient pentru a obtine recompensa' , precizeaza el.

Initiativa vizeaza un complex rezidential din Sundsvall cu 121 de apartamente unde fumatul nu este permis 'nici in case, nici pe balcoane, nicaieri'.

Selling argumenteaza ca, desi masura poate starni controverse, scopul scuza mijloacele.

'Este extrem de grav cand oameni care au semnat ca vor sta intr-un imobil unde nu se fumeaza isi permit sa-si aprinda tigara si astmaticii care au ales si ei sa locuiasca in imobil sunt nevoiti sa se mute', a explicat administratorul suedez.

Concluzia: daca sunt depistati, vinovatii de fumat sunt cei care va trebui sa se mute. AGERPRES

teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de sandy Vin Ian 14, 2011 7:16 pm

ce tare stiu si eu cativa..ma imbogatesc prima e cumnatamea..a -2 a e Adriana...daca mai fumeaza..La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Vin Ian 14, 2011 7:29 pm

heiiii Adriana e a mea...cum vin de la serviciu o urmaresc! La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 870859
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 15, 2011 12:27 am

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 si ce ai constatat cuscra!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de jolinutza Sam Ian 15, 2011 4:57 am

o tigare merge perfect acuma... La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Ian 15, 2011 3:02 pm

am constatat ca ma imbogatesc! La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 15, 2011 6:50 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 ma bucur!!!!!!!!
joli si eu sunt prin preajma, ma bucur ca imi ti companie ..... nu mai trece nimeni pe aici ..... decat cuscra si cumatra La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de sandy Sam Ian 15, 2011 7:21 pm

si eu la fel..aha deci mai avem o fata de denuntat!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 18, 2011 1:08 am

cine imi tine companie la o pipa????? imi dati voie cuscra si cumatra sa le fac invitatie la fete
? La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de sandy Mar Ian 18, 2011 1:17 am

te am batut pana acum si degeaba esti prea rebela..La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844..te las ca pe tine..poate asa te simti vinovata..La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 91489
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Mier Ian 19, 2011 6:33 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 crezi??????????
inca o invitatie la pipa, dar se pare ca pe aici nimeni nu mai fumeaza ..... cred ca in curand voi renunta si eu! La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 19, 2011 7:14 pm

Primul fum de tutun inhalat de un fumator de tigareta provoaca in cateva minute leziuni la nivel genetic ce induc riscuri de cancer, arata un studiu al unor oameni de stiinta americani difuzat sambata, relateaza AFP.

'Efectul este atat de rapid incat este echivalent cu injectia directa a substantei in sange', explica oamenii de stiinta in concluzii ce constituie considera ei un 'avertisment sever' pentru fumatori.

Acest studiu publicat in revista Chemical Research in Toxicology este primul ce examineaza modul in care substantele continute in tutun provoaca leziuni la nivelul ADN-ului la om.

El se bazeaza pe 12 fumatori voluntari, la care cercetatorii au observat urma de produse toxice continute in tutun denumite hidrocarburi aromatice policiclice /HAP/.

Ei au fost mai ales interesati de actiunea in sange a uneia dintre aceste substante, fenantrena, ce se gaseste in fumul de tigara si au constatat ca ea ar forma o substanta toxica ce 'provoaca mutatii care pot da nastere unui cancer', potrivit studiului.

'Fumatorii ating nivelul maxim de substanta intr-un interval de timp ce i-a surprins chiar si pe cercetatori: numai 15-30 de minute dupa ce voluntarii au terminat tigarile lor', noteaza studiul.

Cancerul pulmonar este cel mai mortal dintre tipurile de cancer si cu cea mai rapida crestere in lume, cu peste 12 milioane de noi cazuri diagnosticate in fiecare an si cu aproape 8 milioane de oameni care mor. Aproximativ 90 la suta din decesele de cancer pulmonar sunt legate de tigareta. AGERPRES


http://www.informatiamedicala.ro/stiri-medicale/Tutunul-provoaca-leziuni-la-nivel-genetic-in-cateva-minute-2335.html
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de lilia Mier Ian 19, 2011 8:11 pm

vai e de rau mai bine ne lasam La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715 sa nu luam foc
lilia
lilia
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Joi Ian 20, 2011 11:14 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 multumim cuscra pentru informatii ..... lilia tu fumezi?.... ce bine ca am companie! La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Joi Ian 20, 2011 11:20 pm

ce faci Adriana?corupi fetele fug
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de lilia Joi Ian 20, 2011 11:36 pm

mmmda cate una doua trei nu prea mult dar cu fetele nu am timp trebuie supraveghiate La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 91153
lilia
lilia
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Vin Ian 21, 2011 12:07 am

imi imaginez , dar din cand in cand cand vine pofta aia mare La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715 doar ca nefumatoarele nu inteleg ...... aviz paznicelor............... La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Vin Ian 21, 2011 12:12 am

aveti grija ca suntem in zona La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 663254
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 29, 2011 12:37 pm

maria cred ca cuscra a uitat de acest topic La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 asa ca invit toate fumatoarele la o pipa La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715 si o cafeluta La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 268808
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Sam Ian 29, 2011 3:41 pm

eu cred ca apare cand va este lumea mai draga La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Ian 29, 2011 5:15 pm

cata dreptate ai Marie!!!
Adriana..termina cu prostiile ca te pedepsesc!!!!!!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Joi Feb 03, 2011 3:11 pm

se pare ca sa speriat Adriana,caci nu a mai venit La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Joi Feb 03, 2011 3:12 pm

ce zici tu marie ...uite aici sunt cu 4-5 pipe in gura ..... cuscra nu ma vedeeeeeee!!!!! La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 423715
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Joi Feb 03, 2011 3:16 pm

aoleoooo Adriana,cred ca e seful ei prin zona La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 37 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Joi Feb 03, 2011 3:18 pm

o faci pe barba ta draga cuscra
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum