Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

+13
pupkiss
popescumelinda
STEF30IASI
anays
analis
elena
VULCAN
ari05
alinapopa1969
anka9mai
adriana
Liliana
teodoraion
17 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 24, 2009 5:02 pm

da..asta e lta poveste si mai dureroasa
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Sept 25, 2009 4:56 am

ma bucur pentru bucuria lor , .....sper sa aibe bucurii cat mai dese.... :pupicei:

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Sam Sept 26, 2009 12:38 am

da ..numai noi cei din jur le putem face bucurii..mai ales iarna de craciun tatal nu mai are de lucru
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Sept 30, 2009 5:14 pm

buna Teodora,azi am reusit sa pun si eu la posta coletul cu cateva ajutoare pentru cei trei copilasi.Sper sa ajunga in 2-3 zile si te rog pe tine sa-mi spui daca au ajuns.Revin cu poze despre ce contine pachetul, acum sunt la servici, si nu pot atasa decat copie dupa factura de la posta.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mier Sept 30, 2009 5:20 pm

multumim alina pentru efort sigar ca o sa anunt cand ajung si voi face si eu poze la copii cand le primesc daca sunt acolo daca nu o pun pe mama.
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Sept 30, 2009 6:01 pm

eu iti multumesc, Teo.Tocmai am vorbit cu o colega de servici care mi-a promis niste hainutze pentru cei mici.Va dura putin, pana isi face si ea timp dar cred ca vor fi utile oricand.
Imi doresc ca fetita cea mare sa mearga la scoala ...sa invete bine...si poate asa va avea o alta soarta.
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mier Sept 30, 2009 11:34 pm

asa este...in mod sigur va avea alta soarta daca ii va sta mintea la invatat...parintii nu stiu sa citeasca si asta e un neajuns pentru ea deoarece nu are cine sa o ajute la lectii dar stiu multi copii din familii dezorganizate care sunt eminenti.

multumesc si tie si colegei tale
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Oct 01, 2009 11:17 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Oct 01, 2009 11:20 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aceste lucruri au plecat spre copii.
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 01, 2009 1:42 pm

pozele sunt cam mari dar oricum se vede cam ce ai pus.o sa le fie de mare folos si iti vor multumii..oricum vom face poze cu ei si cu produsele si le voi posta aici ca sa le vezi bucuria.multumim din nou
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 08, 2009 10:22 pm

alina coletul a ajuns.
am facut si cateva poze cu ce era in el si o poza cu tatal copiilor cand a luat coletul
ceea ce va pot spune e faptul ca tatal copiilor a multumit cu mare bucurie pentru cele primite de la voi toate si sa dea Dumnezeu sa fiti rsplatite pentru faptul ca ati raspuns acestui apel umanitar

pentru fiecare dinre voi

adriana

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
,alina
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
,ari,

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
liliana
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

,stefi

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
(ssper ca nu am uitat pe nimeni)
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Oct 09, 2009 12:29 am

oau! Teo , o sa ma gaseasca printul? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 09, 2009 12:53 am

alinapopa1969 a scris:oau! Teo , o sa ma gaseasca printul? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

nu te-a gasit deja? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Oct 09, 2009 1:13 am

sa stii ca chiar m-a gasit! dar acum e imparat...cu burta si fara coroana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 09, 2009 1:24 pm

multumesc mult alina pentru toate produsele oferite acestor copilasi, nu am cuvinte sa-ti multumesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Oct 10, 2009 11:14 am

Bucuria a fost a mea! Si alta data cu multa placere! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Oct 14, 2009 12:12 am

vin si eu cu cateva poze cu ce am trimis la aceea familie..sper sa le plac si sa le foloseasca cu mare drag!!!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Oct 14, 2009 12:50 am

si mai sunt cateva...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si cateva chestii utile si jucarele pt. copii mici...pt dentitie mai mult...
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Oct 14, 2009 1:11 am

un port bebe mic..
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

si cateva jucarele

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 W640
sper sa le placa si sa le foloseasca cu mare drag!!! :Hello!!!!!: :pupicei: :pupicei:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mier Oct 14, 2009 1:24 am

ma bucur c aai pus poze melinda

cu siguranta le vor fi de folos celor ce le-au primit..stii ca astea mai miici vor merge la alta familie la o mamica ce va naste in curand :pupicei
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Oct 14, 2009 11:15 am

bine ca se ajuta si intre ele!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mier Oct 14, 2009 2:50 pm

nu alina...unele erau foarte mici si i-am spus melindei ca le dau direct altcuiva ca nu o incapeau pe cea mica...nu stiu daca se ajuta intre ele..ca fetita de exemplu nu poarta pampers si pantalonasii se uzeaza de atata pipi..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 23, 2009 1:10 am

am revenit cu poze acesta este coletul trim de alinapopa:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

inca o data multumesc n numele celor ce au primit
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de mona_mami Vin Oct 23, 2009 1:43 am

frumos gest! felicitari! :pupicei:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 23, 2009 4:23 am

frumos gestul Alinei si a celorlalte fete :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 5 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum