Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

+13
pupkiss
popescumelinda
STEF30IASI
anays
analis
elena
VULCAN
ari05
alinapopa1969
anka9mai
adriana
Liliana
teodoraion
17 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Sept 08, 2009 2:40 am

teo , am reusit si am pus in seara aceasta coletul si de la posta mi-au spus ca in seara asta pleaca ......si va ajunge saptamana asta.....
l-am pus cu confirmare de primire .
coletul are 8, 060 kg .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 08, 2009 2:46 am

wow..ce colet mare!!!!
osa te anunt cum primesc ai mei avizul!! :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 09, 2009 3:44 pm

multumim mult stefy, cu siguranta for fi foarte fericiti cane le vor primi
melinda caca masuta are loc in porbagajul de la logan o luam noi cand ne ducem peste 2 saptamani
am vorbit si cu liliana si va trimite si ea astazi prin posta lucrusoare si in special uniforma scolara pentru fetita cea mare.....multumesc inca o data lilianei pentru gestul frumos pe care la facut :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Liliana Joi Sept 10, 2009 8:32 pm

Astazi am reusit sa pun la posta pachetul pentu micutii din Dragos Voda! Luni ar trebui sa-l primeasca !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Liliana
Liliana
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 50
Joburi/Distractii : mamica de printesa!

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 10, 2009 10:23 pm

fetele sunteti minunate!!!!!!!!! :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de pupkiss Vin Sept 11, 2009 1:42 am

fetele .... aveti toata stima mea... sigur o sa primiti ajutorul inmultit.. :doua inimioare
nu am cuvinte , acum am gasit acest topic , m-a uimit bunatatea voastra.
pupkiss
pupkiss
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 33

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 11, 2009 2:16 pm

multumesc mult lili...nu am cuvinte de multumire pentru toate mamicile care ajuta aceasta familie
eu am vorbit ieri cu matusa mea si s-a oferit sa le trimita o plapuma, 3 lenjerii de pat, patura, imbracaminte si incaltaminte pentru parinti si 50 ron sa le cumpar alimente
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Vin Sept 11, 2009 5:02 pm

waw,ce de lucrusoare frumoase si jucarele....da adriana..abia astept sa vorbim pe mess,sa-ti dau si nr-ul meu de telefon sau il poti lua de la Teodora...sa ma anunti cu o zi inainte sa le pregatesc,iar patutul si ala incape in logan ca si noi lam primit de la nasi si ei tot logan au...abia astept...
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 11, 2009 5:44 pm

SIGUR MELINDA....sper sa intre toate lucrurile in masina, pentru ca vor fi multe
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Sam Sept 12, 2009 12:09 am

ma bucur ca ajutati familiile sarace si ma bucur ca pot ajuta si eu cu ceva..cu putin ,dar tot ce am va dau de la fetita mea!!!.....si nu numai...puup...
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Sept 13, 2009 12:05 am

teo confirmarea mea , a ajuns inapoi la mine , asta inseamna ca au primit pachetul .....
sper ca le-am facut o bucurie cu pachetul .... :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:


:cadouri: :cadouri: :cadouri:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Dum Sept 13, 2009 12:20 am

da stef au ajuns..ti-am scris la un moment dat la cefenea ca au ajuns..dar aici am uitat..am fost azi la ei..patura de la tine era pe pat...mamica mi-a multumit din suflet pentru voi cele ce ajutati..am facut si niste poze cu cei mici.
adriana nici nu stiu cum sa multumesc matusii tale...e extraordinara!!!
ca si produse poti sa iei niste sapunele niste dero..si alimente..ma poti intreba ce au nevoie si mama imi face o lista.. :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Sept 13, 2009 12:21 am

ma bucur din suflet ca am reusit sa le fac o bucurie !!!! :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:


:doua inimioare :doua inimioare :doua inimioare :doua inimioare
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Dum Sept 13, 2009 12:24 am

una foarte mare inca!! :pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 13, 2009 1:35 am

ma bucur ca a ajuns pachetul de la tine stefy...multumesc mult inca o data
da teo ar fi bine daca mi-ai spune exact de ce au nevoie, oricum la asta m-am gandit si eu, dar mai bine sa spuna mamica
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Dum Sept 13, 2009 1:47 am

vreau sa va spun ca cea mare cand a vazut-o pe mama cu atatea lucruri a pupat-o de zeci de ori...,mi-a zis mami ca si-a ales si ea niste pijamale desi erau cam micute pt ea mama a incurajat-o sa le ia de dragul ei.
azi am fost la ei si i-am gasit pe copii cu mama lor erau pe afara..patura de la stef era pe pat..au o singura camera in care gateste si dorm toti 5 foarte inghesuit..nu au sifonier..
copii erau imbracati curat si cea mica desi nu poarta pampers era uscata ..am intrebat-o pe mama daca ii pune pampers dar a zis ca nu..o schimba de cate ori e nevoie...imi dau seama ca e de spalat de pe urma lor.am tinut-o in brate si a stat foarte cuminte.
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Dum Sept 13, 2009 2:54 am

ce frumos fetelor ca putem ajuta ...abia astept sa trimit si eu,poate daca nu voi pleca totusi la Timisoara o sa trimit si eu un pachet,sau poate merge cineva cu masina in colo pe la ei....sa trimit si eu cate ceva,nu multe cateva hainute,jucarele..etc...
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Dum Sept 13, 2009 2:56 am

poate ne intalnim melinda si le duc eu..vorbim..poate ne vedem sapt asta..sa vedem ce program am eu si tu :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Sept 13, 2009 3:40 am

adriana a scris:ma bucur ca a ajuns pachetul de la tine stefy...multumesc mult inca o data
da teo ar fi bine daca mi-ai spune exact de ce au nevoie, oricum la asta m-am gandit si eu, dar mai bine sa spuna mamica

cu mare drag , adriana , daca pot sa ajut o fac .... :pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 13, 2009 11:29 am

da stefy stiu :pupicei:
fetele astazi sotul incepe serviciul, sa vina diseara si sa vad cum este programul lui si poate intr-o dupaamiaza saptamana aceasta ne ducem sa le ducem....acum depinde si de tineteo, daca ai si tu timp ca sa mergi cu noi
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Dum Sept 13, 2009 2:01 pm

vorbim si sper sa ne nimerim sa putem merge...eu trebuie sa iau si fetele dup mine ca nu se descurca soacra-mea cu ele...de asta trebuie sa stiu dinainte
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 13, 2009 2:38 pm

sigur teo nu-i nici o problema, iti spun cu 2 zile inainte....poate intre timp iti aduce si melinda lucrusoarele iar eu spersama intalnesc cu iulia vulcan....si sa le ducem
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de raruta Mar Sept 15, 2009 2:23 am

Wow e super ce faceti voi fetelor! Eu sincer am dat toate hainutele lui Rares care i-au ramas mici dar eu o sa strang niste rechizite ptr fetita care va merge la scoala!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Sept 15, 2009 4:47 am

si eu astept teo sau adriana sa ma contactati..pana atunci adun tot ce am de dat..si vedem cand ne vedem.
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 15, 2009 2:55 pm

sper sa reusesc sa ma intalnesc si cu tine sa[t asta..am o sapt asa aglomerata :puiut:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum