Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 3 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sorina.popia Lun Oct 19, 2009 7:03 pm

monicardragan a scris:aseara am urmarit emisiunea -fata lui tata,sunt totali aia..
...aaa la emisiunea asta nu ma mai uit....prea multe porcarii arata in ea.....si joaca ff prost acei figuranti.....ma uit la cronica carcotasilor,cireasa dp tort(mai aflu retete),cearta-n bucate
sorina.popia
sorina.popia
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 41
Joburi/Distractii : familia mea,calculatorul

http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=3579

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Oct 19, 2009 7:05 pm

emisiunea : cireasa de pe tort , ....si mie imi place .....o urmaresc .....
pacat ca se cam fac de ras vedetele ......

si mai sunt ceva emisiuni culinare pe euforia tv .......imi plac tare mult ..... :pupicei:

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 540174 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 540174 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 540174
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Lun Oct 19, 2009 10:36 pm

nici eu nu ma uit la "fata lui tata" k e regizata si nu suport emisiunile astea care se fac toti de rahat pt niste bani.
iar pe auforia ma uit la Oprah si cand prind la "academia de sex" dar e noaptea tarziu si ma cam fura somnul :zambet larg:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de tzuckutza Mar Oct 20, 2009 10:25 pm

nici eu nu ma uit la fata lui tata. mi a zis cineva odata sa ma uit si cand am vazut am si schimbat canalul./...de 2 lei
tzuckutza
tzuckutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 40

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de micka27 Mier Oct 21, 2009 2:05 am

Nu ma prea uit la tv.. Se uita Mara pt mine pe minimax si pe baby tv.. ii place franklin testoasa, Sotul se uita la stiri si imi spune si mie.. mie imi e urat de ele.. numai rautati.

A daca ma uit la ceva asta cand prind.. este emisiunea lui Brancu de pe antena 2

Ma uit totusi ( la fel cand prind- niciodata nu le stiu ora) la cateva seriale..csi, anatomia lui grey, the nanny- niles face tot show-ul si dr. house
micka27
micka27
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42
Joburi/Distractii : contabil dar acum acasa

http://copilasipoznasi.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Oct 21, 2009 2:15 am

de astea nici nu am auzit...cred ca nu avem aceleasi programe :soare:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de deriana Mier Oct 21, 2009 2:16 am

baby tv e la dolce?
cred ca e optional programul daca vorbim despre acelasi lucru Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 377534
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Oct 21, 2009 2:21 am

cred ca asa este...noi inca nu am mai bagat desene animate in plus, deocamdata Alexia nu se uita, dar cred ca ai dreptate
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Oct 21, 2009 3:20 am

acestea :""Ma uit totusi ( la fel cand prind- niciodata nu le stiu ora) la cateva seriale..csi, anatomia lui grey, the nanny- niles face tot show-ul si dr. house "" ...sunt pe axn ...si eu le urmaresc sau pe tvr 2 au mai fost.....

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de micka27 Joi Oct 22, 2009 7:29 pm

DA BABY TV E LA DOLCE- l-am bagat pentru Maruta , e la optional e foarte frumos.

Celelalte sunt pe antena2, pe tvr1, pe procinema si axn.. sigur le aveti in grila.
micka27
micka27
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42
Joburi/Distractii : contabil dar acum acasa

http://copilasipoznasi.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Oct 24, 2009 10:52 pm

la mine non stop realitatea TV! mai urmaresc cateva filme pe AXN si uneori pe Travel cateva emisiuni! Altfel, nu prea am timp! blush
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Dum Oct 25, 2009 3:59 am

la mine merge antena 3 non stop,bineinteles cand nu butonez Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 540174
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Oct 26, 2009 12:36 am

si eu ma uit ziua pe realitatea , asta cand nu se uita andrei la desene .....

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Oct 31, 2009 8:35 pm

eu am uit in general pe Reality TV ... sau Discovery Channel...
acum imi place tare mult emisiunea Dr G-medic legist ... aia cu autopsiile Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 16974 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 199844 bbrrrr.... noroc ca nu arata chiar tot ce face aia acolo Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Dum Noi 01, 2009 3:53 am

A opta ediţie de Dansez pentru tine a debutat vineri seara şi a stors lacrimi timp de 5 ore!

Câţi dintre voi au avut răbdare să belească ochii atâta amar de vreme?

Monica Columbeanu, Andreea Mantea, Tania Budi, Alina Chinie aka Veveriţa roşcată de la Happy Hour, Radu Vâlcan de la PoveŞtiri Adevărate, Liviu Vârciu, Kamara şi Jean de la Craiova au evoluat pe ringul de dans sperând că vor putea îndeplini visurile partenerilor lor.

Unii au fost mai buni, alţii mai puţin buni, însă toţi au fost emoţionaţi la maxim. Probele de dans la care au concurat au fost vals şi stilul Michael Jackson, rezultatele fiind extrem de timide judecând după notele acordate de juriu.

Însă nu la fel de timide au fost audienţele pe care le-a obiţnut emisiunea, care a avut un maxim de 2,5 milioane de telespectatori.

Printre cei care s-au remarcat în sensul bun au fost Veveriţa şi Ştefan Bamboi, care au luat singura notă de 10!

În urma primei ediţii a competiţiei, Radu Vâlcan şi partenera sa, Elena Voşcoboinic, sunt pe primul lor, fiind perechea cea mai apreciată de public.

Monica Columbeanu a fost urmărită din public de către soţul ei, mama şi surioara Ramona şi deşi a dansat mediocru a scăpat la mustaţă de duel, dar cu siguranţă că acum este ofticată la culme de rezultatele proaste obţinute. Să vedem pe cine va da vina…

Nu la fel de norocoasă a fost şi Andreea Mantea care a intrat la duel împotriva Taniei Budi.

Spiritele încep să se încingă şi dacă până acum nu au fost rivalităţi vor fi de acum încolo!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Dum Noi 01, 2009 4:01 am

eu nu m-am uitat la emisiune.. .decat asa, in trecere... am vrut insa s-o vad pe columeanca dansand... bineinteles ca a fost exact cum mi-a m imaginat-o... precum o ... capritza... e tare stangace, ksa zic frumos... eu cred ca a ajunge destul de departe in conc asta, ca are moshulica bani sa "impinga"
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Dum Noi 01, 2009 4:11 am

prima editie din emisiune am urmarit-o,aveam ca preferata pe Andra si mi-a placut dar de atunci ,vad doar pe sarite...
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de macoveianca Dum Noi 01, 2009 5:12 am

si eu urmaresc ,doctor G ,supravetuitorul de pe discovery ,anatomia lui grey,doctor house,badea, ...tot ce pot noaptea,caci sunt insomniaca...de 5 ani,dorm 3-4 ore pe noapte....daca se chema dormit...
macoveianca
macoveianca
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Dum Noi 01, 2009 8:51 pm

doamne Anca.... si mai rezisti ??? 3-4 ore pe noapte mi se pare extrem de putin... ai grija draguta, sa nu-ti cedeze organismul... trebuie sa te odihnesti... macar 5-6 ore... :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de monicardragan Mar Noi 03, 2009 12:42 am

imi place emisiunea lui maruta
monicardragan
monicardragan
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 03, 2009 2:56 am

si eu ma uitam la Happy Hour ... dar parca si-a prea luat-o in cap si Maruta...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de deriana Mar Noi 03, 2009 3:05 am

Mie imi place tare mult "frumusete pe muchie de cutit"
unele personaje sunt cam batrancioase , mai bine ar lasa tineretul sa incerce schimbarea
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Noi 03, 2009 12:23 pm

ari05 a scris:si eu ma uitam la Happy Hour ... dar parca si-a prea luat-o in cap si Maruta...
da si mie mi se pare ca-i obraznic! iar uneori aduce si asta niste fufe!....pe post de mare vedete! m-am saturat de atata mizerie...promovata pe diferite posturi TV! Chiar si pe cultural TV...!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 03, 2009 3:10 pm

exact de-asta nu mai imi place, Alina... plus ca e impertinent cateodata... plus ca in afara de barfe de prost gust nu prea stie dezbate altceva...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Noi 03, 2009 11:30 pm

am vazut o parte din din emisiunea : fermier , caut nevasta ...
o emisiune vai de capul ei ........
nu mai stiu ce porcarii sa mai aduca pe ecran .......nimic educativ ....nimic de invatat .....
nici macar sa ne distram sau sa ne mai destindem .....
noroc cu forumul , mai vorbim si noi fetele ....aici .....

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 3 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 16 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum