Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 30 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 30 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Barfe din lumea mondena

+38
mofturaki
bebelusha18
cecilia_7625
Rania
Raluca30
scumpetea
swe
anka9mai
tit.ioana
roxanik
micka27
radumihaela36
roxana ,mamica finuta
blondyna
madalina
mary24
popescumelinda
panky(Laura)
izabela08
flo09
adriana
sandy
gepiza
marccora
muraru raluca
buburuza
theodora
mona_mami
elena
teodoraion
paul_A
monicardragan
deriana
amalia-carmen
alinapopa1969
ari05
STEF30IASI
Maria
42 participanți

Pagina 2 din 42 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Noi 04, 2009 12:12 am

Andreea Marin Banica, despre drama pierderii a doua sarcini: "Doctorul mi-a spus ca daca nu ma opereaza imediat, mor!"

O sarcina pierduta inseamna o drama pentru femeia careia ii se ia sansa de a deveni mama. Prin aceasta situatie infioratoare a trecut, de doua ori, si fosta realizatoare a emisiunii "Surprize, Surprize", Andreea Marin Banica. Vedeta a acceptat sa isi impartaseasca lumii problemele sale de sanatate intr-o carte ce va fi lansata la sfarsitul acestei luni. Tabloidul "Libertatea" publica o serie de extrase din volumul "Pretuieste viata", pe care vi le prezentam mai jos, nu inainte de a adauga faptul ca, intre timp, Andreea a devenit mamica unei fetite frumoase, Ana Violeta."Lucram la stiri, cand, intr-o dimineata, mi s-a facut rau. Cu o ora mai devreme facusem sport. Nimic nou, efortul obisnuit de fiecare zi. Durerea a venit ca din senin, ca un cutit implantat in stomac. Apoi, o mana nevazuta a tras cutitul in jos. Eram naucita, nu aveam nici o explicatie. Puteam sa merg, sa vorbesc, ba chiar reuseam sa pacalesc durerea, gasind o pozitie comoda si ramanand asa, cuminte, fara sa ma clintesc. Or, eu nu prea puteam sa stau. Aveam o responsabilitate: seara, trebuia sa aduc vesti in casele a milioane de oameni. (...)


Avea un litru de sange in abdomen

Imediat ce m-a examinat, medicul s-a adresat asistentelor: "Pregatiti sala de operatie. Urgent". Am inghetat. Nu intelegeam nimic. Incalceam vorbele si, cumva, incercam sa trag de timp: "Dar, stati putin... domnule doctor... e grav, chiar nu putem amana?", a intrebat vedeta. "Aveti un litru de sange in abdomen. Socotiti dumneavoastra daca e grav sau ba. In maximum o jumatate de ora trebuie sa fiti pe masa de operatie.". "Si daca nu?!", am zis eu, de colo, incercand sa-mi adun ultimele farame de curaj. "Daca nu... muriti, domnisoara. Dar daca da, mai aveti cel putin 50 la suta sanse sa fiti pe viitor mama. Nu neglijati aceasta sansa". Il priveam... fara cuvinte. Nu auzisem in viata mea de sarcina extrauterina. Eram insarcinata?! Ba nu... fusesem insarcinata?! Eram si nu eram, totodata?!? In nestiinta mea, sarisem etape. Adapostisem un firicel de viata si acum il pierdeam. Stateam fata in fata cu acest deznodamant si simteam, ca intr-un film derulat invers, cum ma ajung din urma trairi pierdute. Numai ca toate aveau un gust amar acum...(...) Probabil, asta e tot ce mi-a ramas de atunci. Si taietura de 15 centimetri, care imi va aminti mereu ca pe acolo a trecut o scanteie de om, copilul meu, eu insami copil la vremea aceea, isi aminteste Andreea Marin Banica.Din pacate pentru Andreea, drama a avut si un al doilea episod, cativa ani mai tarziu. "Chiar de ziua mea, eram pe masa de operatie si, pentru prima oara dupa foarte multi ani, simteam frica. Verdictul medicului nu era nou, dar mai dureros ca niciodata: sarcina extrauterina. In minutele urmatoare, sansele mele de a fi mama atarnau de hazard, ca la ruleta ruseasca, totul depindea de un singur amanunt: pe care parte s-a dezvoltat sarcina, cea sanatoasa sau cea ciuntita in urma cu ani. Nu-mi gaseam linistea si mintea mea derula la nesfarsit: "si daca e pe partea sanatoasa, bisturiul imi va reteza, odata cu ea, si ultima sansa", scrie vedeta in cartea sa."O noua taietura de 15 centimetri s-a suprapus peste vechea cicatrice. Cand am deschis ochii dupa operatie, primele cuvinte pe care le-am auzit au fost: "Ți-am spus ca o sa fie bine". Alaturi de el, medicul mi-a confirmat : "Esti norocoasa. Ne vedem degraba, cand o fi sa te mosesc".Pe langa marturiile personale, cartea "Pretuieste viata" contine si 60 de articole cu teme dedicate in special femeilor, interviuri cu personalitati din diverse domenii, fotografii realizate de Marius Baragan, dar si un DVD cadou, cu documentarul "Kilimanjaro 2001", realizat de Andreea Marin Banica si Calin Vrabie. Volumul va fi lansat de Editura Tritonic si va avea 256 de pagini.Cat priveste vestea ca ar urma sa devina din nou mama, Andreea Marin Banica a infirmat, pentru sursa citata, informatia care a circulat in ultimele zile in presa.

sursa : ziua .net


Barfe din lumea mondena - Pagina 2 540174 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 540174 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 540174
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 04, 2009 12:21 am

intradevar ,este o adevarata drama sa treci prin ce a trecut Andreea ..trebuie sa ai mult curaj sa iti aduni fortele si sa o iei de la capat. :mac: :mac: :mac:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Noi 04, 2009 1:00 am

asa e maria .....e foarte greu .....nu doresc nici macar dusmanilor sa treaca prin asa ceva .......
:capsunica 1: :capsunica 1: :capsunica 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 04, 2009 1:48 am

DD fereste !!! chiar ca nici celui mai mare dusman nu poti sa ii dorest asa ceva... e groznic si nu vreau nici macar sa imi inchipui ce inseamna ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de monicardragan Mier Noi 04, 2009 3:19 am

mie imi place mihaela f. mult si dani la fel
monicardragan
monicardragan
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 47

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 04, 2009 3:58 am

Naomi va cânta la Eurovision o melodie compusă de Moga?

Scris de CatEye in Showbiz românesc // 3.11.2009 // 4 comentarii .



Sunetul de tobe se aude tot mai intens, apoi un sunet metallic şi ştirea bombă: Marius Moga va compune pentru Naomi.

Sau cel puţin aşa susţin cei de la eMulte.ro din indiciile pe care Naomi le-a dat acestora.

„La un moment dat, un mare compozitor român, alături de un textier, s-au apropiat de mine şi mi-au cerut un numar de contact, motivul fiind că vor să-mi compună o melodie pentru Eurovision”

Măi, Naomi, cred că doar au vrut să facă mişto de tine …

Şi-o fi tras Naomi o freză punk, de parcă zici c-ar vrea să o copieze pe Pink, ) dar totuşi … să fim serioşi pentru un moment.

Domnişoara „pârţ muzical” la Eurovision? Cu o melodie compusă de Moga, micul Mozart?

Suntem tot de Halloween sau ce? De 1 Aprilie? Ce glumă mai e şi asta?

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 91489
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 04, 2009 4:18 am

eu nu sunt cunoscatoare in ale muzicii dar auzeam la o emisiune discutandu-se ca ar avea voce..
cat despre prezenta scenica ar trebui sa o trimitem pe Noemi ca poate asa iesim si noi in evidenta
am tot trimis ce aveam noi mai bun si nimic asa poate ne facem remarcati Barfe din lumea mondena - Pagina 2 199844 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 199844 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 85035
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Mier Noi 04, 2009 4:33 am

pai ce sa zic maria... o fi avand voce ... EL/EA... zicea ceva artist ca e pacat ca nu a ramas EL... ca poate ar fi avut succes... asa... iese in evidenta k ce? moama ce scarba mi-e de astia !!! bleahhhh !!! Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de deriana Joi Noi 05, 2009 2:50 am

FACE SPORT IN FIECARE ZI
Barfe din lumea mondena - Pagina 2 2ewje4n
victoria este obseadata de modul cum arata

Pentru a fi mereu in forma, Victoria Beckham sustine ca face sport sapte zile pe saptamana. Victoria, care in luna decembrie se regaseste pe coperta revistei Harper’s Bazaar, spune ca niciodata nu este foarte multumita de forma sa fizica. “Am vrut ca pozele din acest shooting sa fie foarte bune, astfel incat, cand ma voi uita la ele peste 20 de ani sa imi spun: <>”.


sursa:ag. pres.mond.
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Maria Joi Noi 05, 2009 3:36 am

ari05 a scris:pai ce sa zic maria... o fi avand voce ... EL/EA... zicea ceva artist ca e pacat ca nu a ramas EL... ca poate ar fi avut succes... asa... iese in evidenta k ce? moama ce scarba mi-e de astia !!! bleahhhh !!! Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974

iese in evidenta cu ceva urat...eu cand o vad la televizor ca isi da niste aere de mare doamna imi vine ......mai bine ma abtin

mai bine am ramane fiecare cum ne lasa bunul D-zeu. 🌹
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Joi Noi 05, 2009 4:42 am

dap... mai exista si dezaxati din pacate, Maria...

mai fetelor, nu vi se pare ca Victoria Beckham e prea "aschilopata" ??? adik prea schelet... nu stiu... sau mi se pare mie, de ciuda ce mi-e pe ea ca e slaba si eu grasa ... Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de paul_A Joi Noi 05, 2009 1:41 pm

mai repede asa... Barfe din lumea mondena - Pagina 2 377534

(glumesc sa stii) Barfe din lumea mondena - Pagina 2 4527 si mie mi se pare cam deformata Barfe din lumea mondena - Pagina 2 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de deriana Vin Noi 06, 2009 11:27 pm

ari05 a scris:

mai fetelor, nu vi se pare ca Victoria Beckham e prea "aschilopata" ??? adik prea schelet... nu stiu... sau mi se pare mie, de ciuda ce mi-e pe ea ca e slaba si eu grasa ... Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974

e obsedata de silueta , as zice ca e anorexica la cum arata
si cand te gandesti ca are 3 baieti Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de deriana Vin Noi 06, 2009 11:29 pm

Anorexica Isabelle Caro

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Eqa4ux
Centrul oraşului Milano, a fost umplut cu fotografiile şocante ale unui fost manechin, pe care refuzul de a mânca l-a adus la un pas de moarte. Este Isabelle Caro, o tânără din Franţa care şi-a început cariera ca fotomodel, dar de zece ani stă mai mult prin spitale. Ea a ajuns să cântărească 31 de kilograme la 1 metru 75 înălţime şi a fost de câteva ori la un pas de moarte.
Isabelle Caro a acceptat să pozeze nud în speranţa că imaginea ei va atrage atenţia asupra anorexiei şi le va convinge pe bolnave să ceară ajutor până nu e prea târziu.
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Maria Sam Noi 07, 2009 5:03 am

decat asa mai bine cu cateva kg. in plus,parca ar fii un schelet ambulant...
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Sam Noi 07, 2009 8:36 pm

DD fereste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moamaaaaaaaaaaa !!! prefer sa fiu obeza !!!!!!!!! deci... astea cred ca au ceva la bibilica !!! probleme grave la mansarda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cum naiba sa-ti placa sa devii un schelet, la propriu !?!??! Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 09, 2009 8:35 pm

Oana Zăvoranu se protejează de gripa porcină cu cristale Swarovski

Hai că lumea a luat-o razna!

De când cu gripa porcină lumea nu mai are faţă. Toţi şi-o acoperă în spatele unei măşti de protecţie de zici că suntem în filme SF.

Eh! Şi pentru că “vedetele” nu sunt orice muritor de rând, pentru ele se lansează colecţie de măşti de protecţie cu cristale Swarovski semnată Cătălin Botezatu.

Oana Zăvoranu şi-a achiziţionat deja preţioasa mască, protejându-se astfel de gripa porcină, dar fiind şi elegantă.

Mare e grădina lui Dumnezeu!!

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Thumb612x0421119885267m
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 09, 2009 10:09 pm

DD iarta-ma, dar oamenii astia is chiar dusi cu pluta rau Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 09, 2009 10:15 pm

cred ca atunci cand tie prea bine incepi sa o iei pe aratura... :gaina danseaza
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 09, 2009 11:40 pm

incep sa cred si eu asta, Maria... inca sunt socata... adik, ma ifetelor... mai stiti ? poate cristalele Swarowski tin la distanta gripa porcina Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Maria Lun Noi 09, 2009 11:59 pm

maine poimaine o sa umblam si noi dupa cristale Swarowski sa ne facem masti Barfe din lumea mondena - Pagina 2 199844 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 199844 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Noi 10, 2009 12:27 am

Michael Jackson : ''Sunt furios ca nu sunt inmormantat langa Marilyn Monroe''

Michael Jackson este suparat ca nu a fost inmoramantat langa faimoasa Marilyn Monroe, potrivit unui medium.
Derek Acorah pretinde ca a intrat in contact cu vedeta in timpul unei sedinte de spiritism televizate.

Mai mult, americanul chiar a reusit sa-i faca pe fani sa verse o lacrima, cand a povestit cum ''regele muzicii pop'' s-a obisnuit cu viata spirituala, titreaza, duminica, ''Mail Online''. Potrivit lui Acorah, cantaretul isi dorea din adancul inimii sa aiba parte de pacea vesnica langa Marilyn Monroe.
Mai mult, mediumul pretinde ca Jackson vorbea prin intermediul lui cand a spus: ''Imi doresc sa fiu langa ea. Nu cred ca are importanta''.
De asemenea, Michael ar fi simtit iubirea cu care l-au invaluit fanii. Sedinta de spiritism televizata Acorah a spus ca Jackson isi petrece timpul cu bunicii sai. ''Doar acum incep sa ma obisnuiesc cu viata spirituala'', ar fi spus spiritul megastarului. ''M-am uitat in ochii lui Derek si el era (Michael - n.r)'', a declarat unul dintre fanii lui Michael, aflati la emisiune.
De asemenea, organizatorii unei sedinte de spiritism organizata pe reteaua de socializare Twitter, de Halloween, pretind ca au intrat in contact cu Jackson, care a murit la varsta de 50 de ani, in luna iunie.
Potrivit unuia dintre participanti, starul interpreta melodia ''Heal the World'' cand a fost contactat si a marturisit ca cea mai mare dezamagire a sa a fost ca nu a reusit sa termine turneu ''This Is It''. R.R.

Sursa: ROL.ro



Barfe din lumea mondena - Pagina 2 540174 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 540174 Barfe din lumea mondena - Pagina 2 540174
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 10, 2009 2:46 am

asta e chiar ridicol..pana acum cat a fost in viata se spunea ca e pedofil acum vrea langa marylin monroe..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de ari05 Mar Noi 10, 2009 2:49 am

eu nu cred in chestii de-astea... sedinte de spiritism ??? ete nah Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974 nici nu cred ca exista viata dupa moarte ... Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de teodoraion Mar Noi 10, 2009 2:59 am

ari05 a scris:eu nu cred in chestii de-astea... sedinte de spiritism ??? ete nah Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974 nici nu cred ca exista viata dupa moarte ... Barfe din lumea mondena - Pagina 2 16974

cuscra cum asa??

dar crezi in Dumnezeu?

in biblie Domnul Isus spune clar ca exista viata dupa moarte si ca daca iIl urmezi si crezi in El poti ajunge in Rai...crezi in Domnul Isus?sau crezi ca Bivlia e o minciua..trebuie neaparat sa iti prezint adevarula sa cum este..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Barfe din lumea mondena - Pagina 2 Empty Re: Barfe din lumea mondena

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 42 Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum